453 Shares 8316 views

Prawdziwy Aryjczyk "Volkswagen Golf Plus". Liczba właścicieli

Ostatni remont popularnego mini-hatchback troski „Volkswagen” został nazwany Life „Volkswagen Golf Plus”. Liczba właścicieli świadczą o jego przeboju, dzięki co jest już standardem wytrzymałość sprzętu car zjednoczona rodzina miejski samochód ze znaczną optymalizację i automatyzację.

W przystępnej cenie wyposażony jest w maszynie nie skromny klimatyzowany i nowoczesny kontroli klimatu. Zainstalowany program stabilizacji, układ zapobiegający blokowaniu, system parkowania, dzięki czemu kierowca może szybko przejść do miejskich parkingów. Zapewnia pakiet zimowy, aluminiowe felgi, spryskiwacze reflektorów, tylne szyby są zainstalowane. Jak powinno być na takiej znanej niemieckiej linii samochodów, silników produkowanych przez swoich samochodach co dwa lub trzy dłuższe niż konkurenci big-name. Nie był wyjątkiem i „Volkswagen Golf Plus”. Liczba właścicieli wspierają kreatywność niemiecki inżynierów: 7 silnikami na benzynę, olej napędowy i 6 stanowią podstawę wielu kompletnych zestawów samochodu. Ich grubość zmienia się od 105 do 160 litrów. a. W zgodzie z systemem silniki sześcio- i siedem-step „automatyczne”, który jest również rozwój Grupy.

.. Opinie właściciele „Volkswagen Golf Plus”, którego cena zaczyna się od 21,2 tysięcy euro, prawie zawsze są zgodni: wszystko – dla … Oczywiście istnieje powszechna zgoda, że właściciele samochodu, tworzą tajne przymierze i śpiewa psalmy AUTOFORUM jego ulubionym! Mówiąc poważnie, to naprawdę dobre „Volkswagen Golf Plus”! Recenzje właścicieli nie jest na próżno więc zgodni – to naprawdę jest dość blisko do idealnego samochodu rodzinnego. Jego wnętrze jest łatwo przekształcić: tylne siedzenia dla wygody może być ustalona aż o 8 cm w kierunku do lub w pozycji środkowej. Znajdują się one bardziej pionowo, dzięki czemu wysocy pasażerowie siedzieć wygodnie. Jeżeli siedzenie znajduje się w położeniu tylnym, klapa tylna jest najmniejszą moc (395 L), jeśli blisko-daleko, a następnie jej maksymalnej objętości: 505 litrów. Dodatkowo, tylne siedzenia składane płasko, uwalniając ładunek całych 1450 litrów! Kierowcy mówią, łatwość obsługi: wszystko na wyciągnięcie ręki. Eleganckie tkaniny tapicerka, skórzana tapicerka i kierownicy Dźwignie Matrixline podobne są do samochodów klasy „premium”.

Zaktualizowane funkcje „Volkswagen Golf Plus” dotknął i zewnętrzne. Niezapomniany i odnowiony, łączy stylową kratkę, silny zderzak, zwężone optyki głową. Dodaj poważanie i felgi aluminiowe 16 cali. Pochylona stojak kabiny, deska do tłoczenia i dokładne RSS tworzy sportowy wizerunek. tylnej szyby przyciemniane rozległe i to jest bardzo dobre dla optymalnej widoczności. Skrzydła maszyny oznaczone odznaki życia.

Dla „premium” -komplektatsy oddzielnego pakietu Life Plus, w tym eleganckim luku, napędzany przez napęd elektryczny. Obejmuje ona również „cool” siedemnaście-calowe koła.

Podsumowując, możemy śmiało mówić o pierwszych dniach nowej jakości na światowym rynku samochód dzięki przełom „Volkswagen Golf Plus”. Opinie właścicieli wskazują, że przede wszystkim jest on odpowiedni do przeciętnych rodzin mieszkających stale i stopniowo. Według opinii, samochody na torze pewność uczuć do prędkości 160 km / h, samochód jest ekonomiczny: 53 litrów zbiornik wystarcza na 600 kilometrów.