108 Shares 4681 views

Jak zrobić kostium Dartha Vadera na własną rękę?

Dla wielu kostium Dartha Vadera nadal jest tajemnicą. Że jest tak niezwykły i dlaczego Anakin zazwyczaj nosi nieporęczny górę metalu?

I rzeczywiście, jeśli spojrzeć tylko filmy i nie zagłębiać się w historii „Gwiezdnych wojen”, a następnie przypisać pozostaje niejasne do samego końca. Więc co to jest kostium Dartha Vadera i jak można zrobić to w domu, na przykład na przyjęciu dla dzieci?

składniki

Płaszcz przeciwdeszczowy. Zwykły czarny płaszcz, bez zbędnych ozdobników i balsamów.

Kask. Najtrudniejszym elementem w niej odbija całą esencję Mrocznego Jedi, w którym reinkarnacji Dartha Vadera. Kombinezon bez tego elementu nie będzie kompletna w jakikolwiek sposób, w rzeczywistości wspiera życie, a większość funkcji Vader kostium.

Barki. Ciężkie i bardziej dekoracyjny niż funkcjonalny, element pancerza. Według tradycyjnego poglądu, kostium Dartha Vadera została wykonana zgodnie z rysunkami starożytnej zbroi Wojownika Sith, i obejmuje niektóre z ich elementów.

Bib. Biocybernetical komponent kostium, który obejmuje system podtrzymywania życia, błędne koło oddechu, a także system kontroli garnitur egzoszkielet.

Rękawice, mankiety, skwarki i buty. W pełni zmechanizowane elementy, nie tylko dając funkcję Vader w ramach normalnych ludzkich możliwości, ale również zwiększając jego siłę fizyczną w czasie.

Pas. Darth Vader kostium – system, który zapewni rentowność ich przekazu nie jest gorsza niż prawdziwa kosmicznych. W związku z powyższym, pas jest nie tylko akcesoria i powiększania. Zawierał on jednostkę medyczną, miecz świetlny i szereg elementów diagnostycznych, które pozwalają najdokładniej i drobno kontrolują garnitur mediów.

Miecz świetlny. Gdzie zrobić bez niego? Ten miecz stworzyć skoncentrowany, ostateczny przepływ zjonizowanej plazmy, posiadające własną gęstości, tak aby można było używać zarówno jako broń i narzędzie pomocnicze w wielu dziedzinach życia.

Jak zrobić?

Darth Vader kostium w warunkach domowych lub prowizorycznych najlepiej wykonany z lekkiego metalu. Oczywiście, niektóre elementy, takie jak hełm lub mieczem, to najlepiej po prostu kupić w specjalistycznych sklepach wszelkich zabawek, a przylądka, klocki barkowe i inne dodatkowe składniki zestawu mogą być wykonane osobiście. Wynika to z faktu, że żaden kask lub miecz, po prostu nie będzie działać, aby produkować wysokiej jakości i jednocześnie bez żadnych dodatkowych kosztów w domu. Reszta kolorze nie ma niczego, co wymagałoby produkcję specjalnego wiedzy lub umiejętności. Podstawa (bib) jest bardzo łatwe do zrobienia, szyć czarny golf niepotrzebnego procesor z komputera. Płaszcz – to tylko koło na krawędzi kawałka grubej tkaniny. Skwarki i elementarne rękawy są wykonane przez klejenie i późniejsze malowanie elementów metalowych, rękawic i butów niepotrzebne.

I pamiętaj, że główny kolor w kolorze – czarny, co oznacza, że wszelkie odchylenia w kolorach tylko zepsuć jakości i wyglądu swoich produktów.