220 Shares 8927 views

Bułeczki z marmoladą sernik, puff, ciasta kruchego – przepisy kulinarne

Bułeczki z dżemem przygotowana bardzo szybko, a okazuje bardzo smaczne. Należy zauważyć, że aby ten deser z dzieciństwa jest możliwe za pomocą różnych baz. Dzisiaj patrzymy na trzy sposoby, w tym twarogu, puff i ciasta kruchego.


Pyszne bułeczki serowe z dżemem

Aby przygotować deser podane, musimy:

 • świeżej śmietany margaryny lub masła – 210 g;
 • mąka pszenna – 200 g (dodane do gęstości);
 • każdy tłuszcz Twaróg – 200 g;
 • jadalnia sody – 1/3 mała łyżeczka;
 • sól mały – 1/2 łyżki deserowych;
 • sproszkowanego cukru do dekoracji gotowych wyrobów;
 • stałe marmolada – 100-150 The

ciasto Sposób

Przed dokonaniem rogaliki z dżemem, ugniatać skrzep powinien być dobrą podstawą. Wymaga to wcześniejszego margaryny lub masła sterowania krem z zamrażarki i odwilż to dobrze w temperaturze pokojowej. Ponadto, oleju pokonać należy lekko widelcem i wlać do niego mokrej masy serowej. Jeżeli produkt przypadkowo zakupiła suchy i kruchy formularz, a następnie możliwe jest dodatkowo dodać kilka dużych łyżek mleka.

Tak więc oba składniki miesza się dobrze, a następnie wlać do otrzymanej masy do dokładnego soli kuchennej, łyżka sody i mąki pszennej. W rezultacie, należy uzyskać jednorodną i dość grube, ale miękką i elastyczną podstawę. Należy przykryć folią spożywczą i wstawić do lodówki na kilka godzin.

Kształtowanie i pieczenia deser

Po tym czasie, ciasto musi być usunięta z komory chłodniczej, podzielona na trzy części, a następnie zwinąć je na arkusze okrągłych o grubości do 3 mm. Dalsze warstwy wymagane do cięcia 8 trójkątnych części (segmentów), umieszcza się w szerokim część podstawy galaretki rolki i rodzaju rolki.

Należy zauważyć, że nadzienie do bułeczki mogą być zupełnie inny kolor i tekstura. Ale, że w procesie obróbki cieplnej, ona nie wyjdzie za limitów testowych, marmolada jest zalecane, aby uzyskać najbardziej twardego (np formacji).

Po wszystkie półprodukty są gotowe, muszą umieścić w natłuszczonej formy, wstawić do piekarnika i piec przez 26-28 minut, aż lekkim zaczerwienieniem podstaw.

Jak przedstawić deser?

Gotowe bułeczki z nadzieniem marmolady musi być pięknie ułożone na płaskiej płycie ostygnie, posypać oblodzenia i serwowane dla gości wraz z gorącą herbatą.

Krok po kroku receptury: bułeczki z ciasta francuskiego dżem

Prezentowane desery przygotowywane są znacznie szybsze i łatwiejsze niż poprzednia wersja. Po tym wszystkim, aby stworzyć warstwową bułeczki nie ma potrzeby, aby mieszać własną bazę, ponieważ zawsze można kupić w sklepie. Należy zauważyć, że dla takiego słodkiego danie nadaje się jako łuszcząca drożdży i bez ciasta drożdżowego. Co więcej, pod warunkiem, że podstawą deseru marmolady dostać tyle soczysty, bardziej miękkie i bardziej miękkie.

wymagane elementy

Aby szybko i łatwo ugotować bułeczki z dżemem, następujące składniki należy zakupić:

 • płatkowate lub bez zaczynu drożdżowego – 180 g;
 • Zbiornik Jujube – 120 g;
 • żółtko jaja – od pierwszego jaja (do smarowania półproduktów);
 • mąka pszenna – pół szklanki (Test wyściółka);
 • brązowy cukier – trochę (do uzupełniania).

Proces gotowania i prawidłowe karmienie tabeli

Uformowane bułeczki ciasto francuskie w dokładnie taki sam sposób, jak z twarogu. W tym celu, półwyrób musi nabyć do rozmrożenia w temperaturze pokojowej, a następnie zwinąć w kwadracie, wykrojone w kształcie trójkątów na 8 części, wprowadzone w szeroki część podstawy zbiornika marmolady i owinięte w obwarzanek. Ponadto, wszystkie produkty wytwarzane jest wymagane, aby umieścić na papierze do pieczenia, wstępnie pokryte patelni, ostrożnie płaszcz z żółtkiem, posypać brązowym cukrem i piec w nagrzanym piekarniku przez pół godziny.

Gdy ciasto będzie soczysty i lekko rumiane, wyjąć deser powinien być starannie oddzielone od papieru do gotowania, długo czekać na dużym talerzu i podawać z herbaty lub kakao.

Jak gotować deser ciasta?

Piasek bułeczki z dżemem uzyskane chrupiące, kruche i smaczne. Do ich przygotowania potrzebujemy:

 • margarynę, masło lub świeży krem – 70 g;
 • piasek cukru – 3 duże łyżki;
 • gęsty krem 30% – 125 g;
 • jadalny sodowo – 1/3 łyżeczki;
 • wanilina – schepotochka;
 • przesianej mąki pszennej – dodaj do gęstości;
 • Jujube dowolny – 120-140 g

ciasto

Piasek bułeczki z dżemem z dzieciństwa przygotowany szybko i łatwo. Ale zanim tworzenia pięknych produktów, to wymaga dobrze miesić podstawę. Aby to zrobić, należy położyć grubą śmietanę w misce, a następnie spłacić łyżkę sody i pozostawić na 10 minut na uboczu. Tymczasem bicz widełki należy roztopionego masła lub margaryny z cukru i wanilii. Następnie mieszanina oleista jest wymagane, aby połączyć ze śmietaną, dobrze wymieszać i dodać mąkę. W wyniku tych działań, należy uzyskać ciasto jest miękkie i delikatne, dobrze wypaść z palcami.

Modelowanie półprodukty i wypieki

Bagietki piasku tworzyły podstawę podobną do tej w poprzednim przepisie. Jednak należy zauważyć, że taki rozwałkować ciasto do zbiornika powinien być bardzo ostrożny. Po tym wszystkim, jak się okazuje, tak delikatne i miękkie, które można łatwo oderwać.

Gdy baza jest podzielona na trójkąty, powinny one być umieszczone na małej kartce marmolady i ładne rolki. Ponadto półwyrób musi być umieszczony na folii lub papieru do pieczenia, a następnie umieszczono w piecu na 35 minut. W tym czasie, kruche ciasto dobrze propechetsya, twardnieje, staje się kruche i chrupiące.

Jak ubiegać bułeczki przy stole?

Obecne powinna być taka goście deser z gorącą herbatą i słodkim. Przy okazji, jeśli chcesz dostać miły posiłek, przed pieczeniem uformowany produkt można posypać cukrem bliskiej lub łupania orzechów. Bon appetit!