735 Shares 3384 views

Anna Berseneva: najlepsze powieści zażądał autora

Książki Anny Bersenevoy znaleźć swoich fanów w stosunkowo krótkim okresie. Światło interesująca historia, nieoczekiwany wynik i ciekawy styl pisania izolowanych Sotnikov Tatiana Aleksandrowna (prawdziwe nazwisko pisarza) od wielu współczesnych powieściopisarzy. Autor wszystkie swoje ulubione powieści Anna Berseneva – rodem z Groznego. Urodzony w 1963 roku, w dniu 1 kwietnia.


Jak to wszystko się zaczęło?

A wszystko zaczęło się od Wydziału Dziennikarstwa Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego, a następnie podyplomowe Moskiewskim Instytucie Literatury, którego Tatiana ukończył z dyplomem „Teorii Literatury”. Jej liczne artykuły i krytyki literackiej, publikowanych w czasopismach i encyklopediach (czasopisma „Problemy literatury”, „kontynent”, „WWW”, „Literary recenzja”, „rosyjskich pisarzy XX wieku”). Żonaty z Władimirem Sotnikov – pisarz dla dzieci; Ma dwóch synów.

Silny duch kobiety

Anna Berseneva, kobieta, która pisze o trudnościach życiowych, czekać na człowieka na każdym rogu, a ich przezwyciężania, oszczędzając moralnej czystości i szlachetności, ona stała się doskonałym przykładem na potwierdzenie swoich zasad. W 1989 roku, aby uratować życie własnego dziecka, straciła nogę w wypadku samochodowym. Dalej – niepełnosprawność. Ale Anna Berseneva nie zdesperowany i nie mieszczą się w duchu; nadal prowadzi aktywne życie, wychowywanie dzieci, krytykuje prace różnych autorów, i pisze swoje książki. Posiada regularnych spotkań z czytelnikami, którzy cenią swój genialny mistrz autentycznego stylu literackiego i subtelnym psychologa.

zainteresowanie czytelnika w powieści Berseneva

Jego pierwsza powieść, Tatiana Sotnikova pod pseudonimem Anna Berseneva opublikowanej w 1995 roku. Do tej pory, szeroka gama czytelników ponad 25 powieści, znaki Kim są ludzie, radykalnie odmienne, z różnych losów, z różnych dziedzin życia. Trzy miliony egzemplarzy – całkowity nakład książek zostały sporządzone przez Berseneva Anna. „Dzieci kapitana”, „Divination przy świecach”, „Słabe silną kobietą”, „Ermolovy” – filmy fabularne, nakręcony na twórczości popularnego rosyjskiego pisarza i zdobył sukces publiczności.

o chlebie

Popyt książki Anny Bersenevoy w środowisku czytelnika, w którym autor jest przeprowadzenie studium miłości, niuansów relacje między ludźmi, rodzi poważne problemy społeczne, psychologiczne i etyczne, które dotykają każdego człowieka. Badania te są tak umiejętnie wplecione w organizmie narracyjnej, które nie powodują zbliżającą się posmaku smutku i depresji, ale tylko proponuje świeże pomysły, nowe rzeczy do przemyślenia, pomyśl o przesuwając swoje własne życie i zmienić go na lepsze. Rosyjska proza rynek książki Berseneva Anna – unikalne zjawisko. To ciekawe, porywająca powieść dla tych, którzy chcą miłości, która kocha marzyć i wierzyć w najlepsze.

Ekranizacją Romanowów Anny Bersenevoy

"Dzieci kapitana" – serial, który jest oparty na powieści Anny Bersenevoy takich jak "Grinevoj", "First, losowe, niepowtarzalne", "Catcher małe perełki", "The Last Eve", "Third Age of Love". Miłość jest jak czerwona nić przebiega przez działki produktu TV, który nie ma shootouts, strzelaniny gangów, jest łagodny, dotykając uczucia, romantyczny pasja, zazdrość, zdrada, lojalność, i kluczowe postacie są przedstawiciele rodziny Grinevoj, z których każdy dotyka miłość, dotyka lub dotknie swoich skrzydło, tylko trzeba poczekać trochę dłużej.

Powieść „The Last Eve” rejestruje ciekawą fabułę z pierwszych linii. Eva Grinyova – nauczycielka, ona jest jedną z tych kobiet, które wiedzą, jak kochać bezinteresownie. Ale patrząc na relacje między mężczyzną i kobietą z wysokości swoich 30 lat, młoda kobieta zdaje sobie sprawę, że być może silniejsze seks zainteresowany innych cech, to nie posiadają. Przyczyną niezdolności do budowania relacji Ewa widzi w sobie, starając się zrozumieć, w jaki sposób można prawidłowo stawiać się w społeczeństwie. Nic więc dziwnego, uważa się, że przeszłość i teraźniejszość są ściśle powiązane i często wydarzenia ostatnich lat nagle.

Miłość do wszystkich grup wiekowych

W książce „jabłka z innego raju” Anna Yermolov odbyło biznesu pani mający na zewnątrz prosperującej rodziny obchodzi swoje czterdzieste urodziny. W tym czasie ona w pełni świadoma, że tylko dobre samopoczucie ostentacyjny; Jej mąż – „ofiarą wczesnego małżeństwa” – znajduje się na stronie innej rodziny, gdzie córka rośnie. Co można zrobić? Jak zachowywać się mądrze i poprawnie? Wolą samotność albo żyć z mężem na pod jednym dachem? Odpowiedź na pytanie, Anna odnajduje wpisy kobiet żyjących w swoim mieszkaniu przez wiele lat.

W powieści „Third Age of Love” opowiada o losach Yuriya Grineva – MOE lekarz, nie słabszego żeński uwagi. Oddany swojej pracy, Grinyov nie może być dobrym partnerem dla kobiet poszukujących w życiu sukces. To do takich obaw młody reporter telewizyjny Jack, ma wszystko, czego potrzeba w życiu jasnych perspektyw na przyszłość. Spotkanie tych dwóch ludzi jest przypadkowy i nie oznacza życia razem takie przeciwieństwa. Ale kto wie …

Niewątpliwą zaletą kobiety – silny charakter. To jest to, że osoba musi decydować o swoim losie, pisze w swojej książce Anne Berseneva. „Bohaterka drugiego planu” – fascynującą powieść, która opowiada o artyście Maya – specjalny, bardzo pewny swoich umiejętności, osoba odczuwa drugi plan, nie jest w stanie walczyć o swoje miejsce pod słońcem. Mam nadzieję na szczęście Majowie damskiej?