434 Shares 7877 views

Eldar Qasımov: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Eldar Qasımov. Jego utwory zyskały popularność w ostatnim czasie. Nasz bohater – utalentowany aktor i piosenkarz. Stał się członkiem „Eurowizji-2011” i wygrał. Kolebką człowieka jest miasto Baku, który znajduje się w Azerbejdżanie.


Eldar Qasımov: biografia

Przyszły uczestnik i zwycięzca „Eurowizji-2011” urodził się w 1989 roku, w dniu 4 czerwca. Eldar nie był jedynym dzieckiem w rodzinie: ma młodszego brata Murad. Muzyk – krewny bardzo popularne osobistości. Jego prababka Marziya Davudova – Tatar narodowość. Ona jest znaną aktorką Związku Radzieckiego. Znany ze swego pradziadka, Abbas Mirza Sharifzadeh. Był aktorem etap, na narodowości azerskiej. Babka wybitny nazwa wykonawcy Firangiz Sharifov. Ona też była popularną aktorką w Azerbdaydzhane. Dziadek piosenkarz (Firangiz mąż) Bala Aga Gasimov był również znanym artystą. Później został dyrektorem Teatru Młodzieży i ATMK (Azerbejdżan Teatr Komedii Muzycznej).

W szkole, Eldar Qasımov studiował pilnie. Chłopiec był dzieckiem wybrał drogę sztuki. Ukończył Szkołę Muzyczną, gdzie uczył się gry na fortepianie. Piękna piosenkarka dwukrotnie otrzymał stypendium w ramach programu mojego wymiany w Niemczech. W Europie, studiował śpiew i aktorstwo. Już w 2010 roku, Eldar otrzymał dyplom BSU (Baku Uniwersytetu Słowiańskiego).

konkurs muzyczny

Eldar Qasımov postanowił spróbować swoich umiejętności, talenty i umiejętności na „Eurowizji”. On jest od dzieciństwa oglądanie na ekranie telewizora dla utalentowanych śpiewaków i marzył kiedyś nie być na widowni i na scenie, aby zanurzyć się w cudownej atmosferze przypadku skali międzynarodowej. Było już na koncie pięćdziesiąt trzecim konkursie muzycznym, a Azerbejdżan stał się udział w tej imprezie tylko w 2008 r.

Młodzieniec złożył wniosek do udziału. Pierwszy wszedł dziesięciu najlepszych wykonawców, a następnie w pierwszej piątce. Eldar wraz z Nigyar Dzhamal, drugi finalista, miałem zaszczyt bronić swój kraj na „Eurowizji-2011”. Ell & Nikki angielski duet wykonał piosenkę Running Scared. Po pierwsze, Eldar i Nigar wziął tylko drugi honorowe miejsce w półfinale. Ale już w finale Ell & Nikki mam aż dwieście dwadzieścia jeden punktów, co oznaczało, że duet zajął pierwsze miejsce. Azerbejdżan stał się krajem zwycięzcy. Ale walka była bardzo twarde i trudne, ponieważ wzięło udział dwudziestu pięciu krajach.

repertuar

Po wygranej w konkursie „Eurowizji” do Eldar życia uległa drastycznej zmianie. Stał się popularny wykonawca i ulubieniec wielu. impreza muzyczna pod warunkiem, że impuls dla rozwoju kariery jest nie tylko artystą, ale także aktorem. W tej chwili, Eldar Qasımov w repertuarze dwadzieścia jeden utwór (Running Scared, Birlikd, jestem wolny, Bezcenny, Kelner, Heartbreaker, anioły, muzyka wciąż żyje, jeden w twojej głowie, Ice & Fire Tonight Duman, tylko i inne). Jego kariera jako utalentowanego piosenkarza trwa. Trzy utwory z listy zawartej razem ze zwycięzcą „Eurowizji-2011” Nigyar Dzhamal. Eldar kiedyś powiedział, że jest bardzo dumny z faktu, że konkurencja muzyka odbędzie się w jego rodzinnym mieście Baku.

Posługuje

Kiedy Eldar Qasımov wygrał „Eurowizja”, pełnił kilka koncertów w różnych krajach. Piosenkarz nadal pojawiają się na ekranie i chętnie odpowie na wszystkie pytania. W 2012 roku, w styczniu, była prezentacja jego pierwszy utwór, wydajność na rodzimym języku Azerbejdżanu. Singiel nosi nazwę „Razem w końcu.” Ponadto, nasz bohater stał się jednym z wiodących w konkursie pięćdziesiąt siódmy „Eurowizji”, która odbyła się w maju 2012 roku w mieście Azerbejdżanu Baku.

jury

W czerwcu Eldar Qasımov wydany dla publiczności jestem wolny pojedynczy ( „Jestem wolny”), a także video do tej piosenki. Wkrótce nasz bohater będzie siedzieć w fotelu jury w bardzo niedawno opublikowanym programie „Big Stage”. Na tej wystawie Eldar wykonano dwa nowe utwory, zwany "Waiting" (oczekiwanie) oraz „Serdtseder» (Heartbreaker). Miesiąc później, w lipcu 2012 roku Eldar opublikował utwór o nazwie „Anioły”. W październiku, utalentowany piosenkarz przedstawił kolejną piosenkę „Single” (The One), a nawet teledysku do tej piosenki. Aw listopadzie, piosenkarka zachwyciła inną piosenkę „w głowie» (w głowie) i wydany również teledysk do nowego singla. 2012-th okazały się owocne dla piosenkarza. Przez cały rok, Eldar Qasımov zadowolić swoich fanów nowymi wspaniałymi piosenkami.

powrót

Nadszedł czas, aby pokazać na ekranie względem znanych aktorów, ich mistrzów rzemiosła. W listopadzie 2013 roku, wokalista pokazał wszystkie swoje talenty. Eldar pojawiła się w nowym filmie „Nie bój się, jestem z wami!”, Który otrzymał główną rolę.

Azerbejdżański klub Pasifico salon Eldar trzymał wielki solowy koncert dziewiątego maja 2014 r. Dwa lata nie miał informacje o wykonawcy. Eldar wziął dwuletni urlop i żył z dala od zgiełku prasy i muzyki. Ale już w 2016 roku, 20 czerwca, utalentowany piosenkarz i aktor opublikował nowy singiel.

Teraz, gdy wiesz, kto jest Eldar Qasımov. „Eurowizji” – to konkurs, który pozwalał jego talent w pełni. Wykonawca zauważyć, że proces tworzenia nowych utworów są stale. A on nadal tworzyć utwory w językach angielskim i Azerbejdżanu. Tytuły utworów, co do zasady, przed ich oficjalną premierą nie zostały ujawnione. Jednak piosenkarka podkreśliła, że skład jest bardzo zróżnicowany. Wśród nich są utwory liryczne i rytmicznych, porywających singli. Wymóg, że zawsze stawia na pierwszym miejscu do siebie, nasz bohater: każda praca musi być wysokiej jakości i miłe dla ucha.