604 Shares 3845 views

leczenie jelita od środków ludowej. Przepisy, przetestowany przez czas

Do chwili obecnej, najbardziej powszechne choroby wewnętrzne zawierają wiele chorób przewodu pokarmowego. Wielu z nas przynajmniej raz w życiu miał problemy funkcjonowania jelit. Choroby tego rodzaju mogą wystąpić u osób w każdym wieku. W celu wyeliminowania chorób przy użyciu różnych opcji leczenia farmakologicznego. Ponadto, można wyprodukować lekarstwo jelit środków ludowej. to jest bardzo ważne dla skutecznego rozwiązania problemu, aby określić, która choroba ma miejsce.


Jelito grube. Leczenie środków ludowej

Grubego jest zapalenie, którego obszar propagacji – błony śluzowej. Choroba ta może wystąpić zarówno w ostrej i przewlekłej postaci. Rozwój tej choroby jest spowodowane przez złą dietę, zatrucie pokarmowe, a także wirusów lub bakterii chorobotwórczych. Zapalenie jelita grubego charakteryzuje nagłe pojawienie się biegunki, skurcze i bóle w dolnej części brzucha, gorączka, brak apetytu i wzdęcia. Pozbycie się choroby przyczyniają się do opłat roślinnych. Jelita lecznicze środki zaradcze ludowych wykonywanych przez otrzymywanie buliony o następującym składzie:

1. Konieczne jest, aby 10 gramów owoców anyżu i kopru, 20 g liści mięty, 30 g kwiatów rumianku i kory kruszyny. Wywar rozpuszcza w objętości 100-150 ml trzy razy dziennie po każdym posiłkiem.

2. Trzeba będzie 60 gramów dzikiej wiśni (nadaje się tylko dojrzałe owoce) i 60 gramów borówki (jagody, też musi być dojrzały). Środki zaradcze podejmowane 3 razy dziennie po posiłkach.

3. Take 50 gramów owoców i kwiatów zhostera bzu. Bulion pić dwa razy dziennie (najlepiej rano i wieczorem). Narzędzie to jest szczególnie skuteczne w normalizacji stolca.

środki folk Leczenie zapalenia jelit jelit

Jelit – jest chorobą zapalną, która jest zlokalizowana na błonie śluzowej jelit. Przez choroby mogą powodować złe odżywianie, zakażenia pasożytnicze, nadużywanie alkoholu, palenie tytoniu, wyczerpanie nerwowe. Jej objawy wydają się być następujące: nudności, wymioty, częste i wodniste stolce, skurcze i dudnienie w brzuchu. Pozbyć się choroby pomogą buliony zawierające kompozycję:

1. Weź 15 gramów owoc kopru włoskiego i kłącza Calamus, 30 g kwiatów rumianku, 20 g olejku z mięty pieprzowej i korzeń waleriany. Trwa nie dłużej niż 150 ml w czasie, trzy razy dziennie (korzystnie po posiłku).

2. 25 g rumianku pieprzowej liście, owoce 20 g kopru kminku, 10 g jagód jałowca. Środki do podjęcia tej opisanej w pierwszym schemacie ust.

Należy zauważyć, że wszystkie te buliony wytworzyć w następujący sposób: do 20 g każda dostępne surowce należy 0,5 litra czystej wody pitnej. Otrzymaną masę ogrzewa się do wrzenia na łaźni wodnej przez okres co najmniej trzydziestu minut. Po tym czasie brzeczka ochłodzono i przesączono.

Drażliwego jelita. Leczenie środków ludowej

Objawy tej choroby należą: wzdęcia, uczucie pełności nawet po opróżniania jelit, śluzu uwalnianego z odbytu. Aby wyeliminować takgo rodzaju dolegliwości przygotowuje wywar trzy łyżki wrzosu (zgnieciony), taką samą ilością Motherwort i dwie łyżki dushenitsy. Dostępne zioła zaparzyć litra wrzącej wody. Umieszczony w mieszaninie termosu utrzymywano dni, po czym sączy się i 3-4 razy dziennie przez sto mililitrów.

Produkujące środki jelit leczenie ludowe, należy pamiętać, że jeśli czujesz się źle, należy natychmiast szukać pomocy u specjalisty!