309 Shares 1087 views

Praca dla analityka: kto jest silniejszy – rekin lub niedźwiedzia

Nie tak dziwne pytanie, kto jest silniejszy – rekin lub niedźwiedzia. Można powiedzieć, że te dwa potężny drapieżnik nie będą mogli spotkać się i walczyć. I tu i tam. Dowodem tego były produkowane przez norweskich naukowców. Przeanalizujmy je. A także spróbować odpowiedzieć na pytanie, w przekonujący sposób, który jest silniejszy – rekina lub niedźwiedzia. Badacze rekinów więc do czynienia z faktem, spowodować więcej zamieszania. W jego żołądku znaleziono kości należącej do białego niedźwiedzia! Sensation! Naprawdę było to zderzenie? Sądząc po „dowodów” przeciwko rekina polarnego niedźwiedzia nie przeżył. Następnie wyjaśnienie zostało znalezione. Okazało się, że drapieżnik morski nie jest wrażliwy trup biały sportowcem. Aby nadal próbować porównać ich możliwości bojowe, przyjrzyjmy się możliwościom obu.

parametry modelu

Gdy bitwa zobaczyć „Tytanów” na własne oczy, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, zgadzamy się, że jakość kandydatów przeanalizuje zwycięstwo w ich naturalnym środowisku. Oczywiste jest, że na brzegu na ryby nie będzie szansa, że padają ofiarą uduszenia. Jak dla niezdarny, pływa bardzo dobrze, ale większość umiejętności pokazuje na lądzie. Dlatego, aby zdecydować, kto wygra – rekina lub niedźwiedzia, mamy abstrakcyjne, oparte na fakcie, że każdy walczy z wrogiem, podczas gdy w najbardziej korzystnych warunkach. Więc to jest sprawiedliwe. Oczywiście, można sobie wyobrazić (tak jak w rzeczywistości) umieszcza się w niedźwiedzia polarnego wody. W zasadzie, razem spędza dużo. Jednak nie jest to zwierzę morze!

rekin

Charakteryzuje się wysoką prędkością, manewrowość. drapieżnik Endurance stał się legendą. W kwestii tego, kto jest silniejszy – rekin lub niedźwiedzia, to ma wielkie znaczenie wagi. Olbrzymie duże ryby może być problemem dla żadnego niezdarny, nawet Grizzly. Fakt, że jego długość wynosi dwanaście metrów, waga – czternaście ton. Szkoda, że z korzyścią dla środowiska wodnego jest stracone. Ale rekin może wkrótce trafić jego odpowiednik sześciu rzędzie „uśmiech”. Tutaj, to ma ogromną zaletę: ponad dwieście zębów, w porównaniu z tylko jednym czterdzieści Mishkin. Naukowcy uważają, że obie szczęki są kompresowane stalowy uchwyt. Żaden mają szansę pozbyć samych vonzennyh zębów. Kolejną zaletą rekina jest intuicja. Posiada system uczuć, co pozwala mu poruszać się z dala od niebezpieczeństwa. U ludzi, podobne opcje nazywane foresight. Jednak to nam coś zdecydowanie nie. Jednak jest to pośredni dowód na rzecz niedźwiedzia polarnego. Może duża ryba przechodzi przez jego boku, bo czuje się tę zaletę, niezdarny?

znieść

Urządzenie to odtwarza w parametrach ciała. Jego wzrost jest tylko trzech metrów, waga i pompowane – do tonę. Nie ma porównania z dużego rekina, on nie jest. Z drugiej strony, zapaśnik sumo też niedźwiedź nie będzie stać. Jego zaletą jest to, zwinność i nogi! Jeśli ryba ma dzierżyć głównie szczęki, następnie niezdarny wszystko idzie w grę. On skacze dobrze, manewrowanie, walcząc Kończyny przednie czystsze boksera. Należy zauważyć, że nie są one na sobie rękawiczki i wyposażony ostrymi pazurami, że może to spowodować śmiertelne obrażenia. Nawet dwanaście drapieżnik nie może poradzić sobie z potężnymi uderzeniami łap, zwłaszcza jeśli wchodzą one w obszar skrzeli. W przeciwieństwie do intuicji ryb drapieżnych, które są w stanie umieścić ich niezwykły węch. Badania mówią, że niedźwiedzie polarne mogą wyczuć potencjalną zdobycz, gdy przychodzi do nich na odległość prawie trzydziestu dwóch kilometrów. I ogromna odległość morze dla niego – a nie przeszkodą. Jest dobrym pływakiem i wytrzymałość.

Rekin lub Miś

Jest jeszcze jedna możliwość porównania. Odnosi się to do pożywnej diety (czyli potencjalnych ofiar). I rekin, a niedźwiedź polarny jeść ssaków morskich. Ich szczęki nie pozostawiają żadnych uszczelek lub morsy. Tutaj, nie dają sobie utrudnienia, ponieważ obie są żarłoczne stwory. Shark jest wymagane, aby utrzymać swoją wagę, i niedźwiedź – wystarczy rozgrzać. Z jego związana stałocieplnym kolejną potencjalną korzyść. Miś przeżywa prawdziwe emocje! Więc atak wścieklizny może dziesięciokrotny wzrost swoje siły. Obserwatorzy spełnione takie „zajęcie”. Mówi się, że w „ogniu namiętności” Mishan rozrzucone wokół nich ogromne bloki lodu!

odkrycia

Więc zbadać, kto jest silniejszy – rekin lub niedźwiedzia, po rozważeniu możliwości i zalety wnioskodawców, musimy przyznać, że obaj mają szansę na wygraną! Nie możemy powiedzieć, że spotkanie z rekina Północna niedźwiedzia każdej wielkości zamknięte! Gdzie zwycięstwo nie będzie już zależało od taktyki i strategii wojennych. Każde zwierzę będzie miało przewagę, być może najważniejsze, czy mógłby złapać drugiego strażnika. Sądząc po ich wrażliwość, to jest mało prawdopodobne. I nie wyjdzie na otwartej przestrzeni, ponieważ walka, najwyraźniej, ponieważ jego skóra jest bardziej kosztowne. I obaj o tym wiedzą. Chociaż oceany na świecie jest wystarczająca inna zdobycz, jesteśmy mało prawdopodobne, aby zobaczyć zderzenie tych dwóch wspaniałych naturalnych zabójców. W związku z tym pytanie, kto jest silniejszy, pozostaje otwarte do nowego, niezbitych dowodów.