804 Shares 8906 views

Instrukcja: jak „Maynkraft” make drzwi przesuwne

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak „Maynkraft”, aby drzwi przesuwne. Aby stworzyć taką strukturę można bez większych trudności, ale należy zrozumieć zasadę jego działania.


szkolenie

W celu rozwiązania kwestii jak „Maynkraft” zrobić drzwi przesuwne, wymaga szeregu elementów. I tak, musimy 4 niebieskie jednostki wełny, lepki tłok (4), czerwona pył (32) palnika (6), tarcza dociskowa (4), deska dąb (4).

budowa

Tworząc macierz bloków (2 x 2). Oprócz obu stronach wartość 2, lepki tłoka. Następnie używamy niebieski płaszcz. Jest on dołączony do tłoka. W następnym kroku będziemy kopać dziurę, a następnie utworzyć podobieństwa fosy, która otacza obrabiany przedmiot z jednej strony drzwi. Zestaw czerwony rozbłysk w otwór powstały. Torując sieć czerwonego kamienia i ustawić płytę do otworu. W następnym kroku należy wyposażyć drzwi przesuwne w „Maynkraft” rowu po drugiej stronie. Do tego z powrotem w dół o 2 jednostki i kopanie głębokość wgłębienia w podziemnym 3. Utwórz sieć czerwonego pyłu i aktywować mechanizm. Po obu stronach drzwi położyć płytek dociskowych. Jak tylko je dotknąć, drzwi zostaną otwarte.

składniki

Przede wszystkim, aby rozwiązać problem, w jaki sposób „Maynkraft” make drzwi przesuwne, musimy pochodnię. Składa się z węgla i kije. Ten ostatni jest tylko jeden rodzaj, niezależnie od drewnianych klocków, które będziemy używać, aby go utworzyć. Jeśli chodzi o węgiel, to teoretycznie rodzaje spirytusowych. Jednak różnią się one tylko z nazwy. Wydobycie węgla z odpowiedniego rudy, która na szczęście jest najczęstsze. Na początku naszej przygody jest dość niebezpieczne zejść pod ziemię bez sprzętu i pochodniami. Otrzymuje się, ponieważ sposób wytwarzania węgla z wykorzystaniem pieca. W tym celu, dolna komórka jako paliwo można stosować w prawie każdym elemencie. Pomóż nam uratować zastosowanie jako takich płyt, a nie zwykłego drewna. Aby dowiedzieć się, jak „Maynkraft” make drzwi przesuwne, musimy również lepką tłok. Aby stworzyć konieczne pręt, czerwony pył, deski i kamienie. Odpowiednio dodać składniki na stole warsztatowym. Otrzymujemy zwykle tłok, i aby przekształcić go w lepkiej goo potrzebie. Komponent znajdziemy z odpowiednimi podmiotami, znajdują się one w pobliżu bagien. Więc zdecydowaliśmy Inną ważną kwestią w życiu „Maynkraft”: „Jak zrobić drzwi przesuwne i co jest potrzebne?”