103 Shares 2408 views

Biografia Władimir Michajłowicz Zeldin

Ludowy Artysta ZSRR Władimir Zeldin wkrótce świętować 99 lat, a on jest jeszcze silny – prowadzi aktywne życie, że działał w filmach i sztukach teatralnych. Wielu zastanawia się, jak w tych latach można zachować jasny pracę umysłu. Ale Władimir nie pić, nie palić, zawsze starał się uprawiać sport. To jeden z faktów, które pokazuje, jak jasny biografia Zeldin. Raz, na starość, na festiwalu filmowym w Soczi, kąpał się w morzu, gdy temperatura wody ledwo dochodziła do 15 stopni. Nawet jego młodszych kolegów nie odważył się to zrobić, i Vladimir, jako prawdziwego morsa, nurkować, pływać, a następnie zrobić więcej na opłaty bankowe.


dzieciństwo

Zeldin biografia zaczyna się w 1915 roku, kiedy urodził się 10 lutego w Kozlov (Michurinsk nową stronę). Jego matka pracowała jako nauczycielka, a ojciec miał wykształcenie Konserwatorium Muzycznym. Rodzina Zeldin panowała atmosfera sztuki, często gra na instrumentach muzycznych, czytanie książek, rozmowy o literaturze i poezji. Wszystkie siostry i bracia Władimir Michajłowicz posiadał jakiś przyrząd – ktoś grał na fortepianie, wiolonczeli jeden, jeden skrzypcach.

W 1924 roku rodzina przeniosła się do Moskwy. Kiedy miał 14 lat, biografia Zeldin uzupełniane smutny fakt – jego ojciec zmarł, a w ciągu 3 lat i matki. Przetrwanie tragedia chłopiec pomógł zmilitaryzowanej szkoły. Chłopak studiował ciężko, grał sportu – działa na nartach, jazda na łyżwach, grać w piłkę nożną, siatkówkę. Wszystko to pomogło mu nawet staje się sierotą, nie dostać się w złe towarzystwo, aby nie zacząć palić i pić.

Biografia Zeldina Vladimira nie byłaby kompletna bez znaczącej imprezy – w roku 1930 brał udział w defiladzie na placu Czerwonym. Wydawało się, że losy młodego człowieka musi stać tylko wojsko, ale ze względu na problemy z wizją, rada medyczna nie dał mu bilet po szkole w Merchant Navy, który marzył. Ze względu na to, kraj znalazł wspaniały aktor, który później stał się wielki.

Teatralna i filmowa kariera

Ale wtedy jeszcze nie myślałem, by stać się artystą. Biografia Zeldin że czas nie różni się niczym niezwykłym. Pracował w ślusarz fabryka ucznia. Ale ta sytuacja nie podoba się chłopcu. Gniazdko dla niego były występy w zespołach teatralnych do obchodów fabrycznych. I los Vladimir poszedł spotkać twórczą duszę. Raz widział ogłoszenie o przyjęcie do Szkoły Teatru MGSPS. Władimir przyszedł na egzamin, ale pomyślał sobie, nie przechodzą testu. Jednak młody człowiek wziął i uczestniczących w szkole teatralnej.

W ten sposób młody człowiek wszedł pierwszy do teatru, a potem w filmie. W ten sposób narodził się wielki aktor Zeldin. Jego biografia – wspaniała filmowa działa. W 1941 roku reżyser Ivan Pyryev wziął młodego człowieka do jednej z głównych ról w filmie „Pig i pasterza”. Sam Władimir przypomina, że strzelanina miała miejsce w trudnych warunkach wojny, musiał zostać usunięty pomiędzy najazdami wroga.

W 1948 roku zagrała w „Balladzie Syberii” Vladimir Zeldin, aktor biografia uzupełniane kolejną piękną rolę. W 1975 roku, Władimir Michajłowicz otrzymał tytuł „Artist Ludowej”. Występował w ponad dwudziestu filmach i dał swoim fanom wiele znakomitych dzieł teatralnych. Ulubiony aktor nadal jest popyt – gra w teatrze, odwiedzając festiwale i prowadzić aktywny tryb życia.