279 Shares 8395 views

Dzieło Francuskie punkty orientacyjne w Cannes, które warto zobaczyć!

Cannes – piękne miasto położone w południowo-wschodniej Francji i przyciąga wielu turystów. Nie wiem, gdzie najciekawsze atrakcje miasta? Cannes – to wspaniałe miejsce, gdzie jest coś do zobaczenia. Proponujemy Państwu przegląd które dadzą pełne informacje na temat tego niezwykle pięknego miasta.


tło

Cannes – piękne miasto, które łączy w sobie urocze wąskie uliczki i wspaniałe plaże, piękne nabrzeże i niezmiernie wielkim ciepłym klimacie, gdzie niemal wszyscy wygodne. Cannes – młodym miastem, bo zaledwie dwa wieki temu była to mała wioska. Pierwszym krokiem w kierunku uzyskania statusu miasta było przybycie Pana Broghema którzy docenili piękno tych miejsc i rozmawiał o tym z jego przyjaciół i towarzyszy. Wkrótce przyszedł Slava Kann i innych krajach europejskich, a stopniowo mała wioska stał się modny kurort. Dziś atrakcje miejskie (Cannes znane ze swej urody daleko poza krajem!) Sen do odwiedzenia wielu mieszkańców Rosji. Są pewni, że to miejsce będzie ich zaskoczyć ich wyjątkowość, a podróż będzie zapamiętany na całe życie.

Od czego zacząć: najbardziej znanych atrakcji Cannes (Francja)

Badanie Cannes powinien zacząć obszarach Souquet, znajdujących się na tym samym wzgórzu. Stąd można zobaczyć całe miasto. Następnie radzimy chodzić lub jeździć do najbardziej znanych ulic w Cannes – La Croisette, gdzie zbudowano najbardziej luksusowe wille i hotele. Po tym, podejmują w zabytków. Cannes słynie z zabytkowych zamków, wśród których, na przykład, Castres zamek, zbudowany już w XII wieku. Obecnie jest to muzeum etnologii i archeologii, który będzie ciekawy do odwiedzenia wielu Rosjan.

Wymagane do odwiedzenia atrakcji: Cannes – miasto kina i festiwale

Pierwszy z tych atrakcji jest Palais des Festivals, miejsce, w którym festiwal filmowy znany na całym świecie, a także kilka innych podobnych imprezach. Drugie miejsce, które polecam wszystkim turystów – jest, oczywiście, Aleja Gwiazd, miejsce, gdzie można zobaczyć wiele odciski dłoni znanych osobistości.

Atrakcje znajdujące się w pobliżu miasta

Takie zabytki najpierw stawiamy wyspy Lérins, że dostać się do można na łodzi lub jachtu. Ta grupa wysp składa się z dwóch – Saint-Marguerite i Saint-Honore. St Marguerite: miejsce, gdzie słynny francuski twierdzy Fort Royal, który chroniony wybrzeża od zdradzieckich piratów został zbudowany. Gdy niebezpieczeństwo ataku przez piratów przestało być tak istotne, Fort Royal stał się więzieniem, które w tym samym czasie był w niewoli słynny więzień „żelaznej masce”. Dziś domy twierdzy Muzeum morzu. Saint-Honoré – wyspa na której starożytny klasztor, zbudowany w piątym wieku. Zaskakujące jest to, że prawie wszystkie budynki zostały zachowane, a mnisi żyją w tych murach do dziś.

wniosek

Mamy nadzieję, że ta informacja będzie przydatna dla wszystkich turystów, którzy marzą, aby odwiedzić Cannes. Aby lepiej poruszać się w mieście Cannes pomoże Ci mapa zabytków tego pięknego miasta.