877 Shares 6010 views

Akcesoria do Xbox 360: przegląd popularnych urządzeń

Xbox 360 – druga generacja konsoli gier wideo firmy Microsoft. Wydane prefiks zaczynając w 2005 roku i istnieje do dziś. W 2010 roku świat ujrzał cienką i zwartą wersję set-top box o nazwie Slim. Choć zostało zastąpione i nowa generacja NextGen konsoli Xbox One, konsole 360S są nadal bardzo popularne wśród graczy. Po pierwsze, ze względu na ekskluzywnych gier, które nie zostały przeniesione do innych platform. Po drugie, konsola z „Microsoft” jest wystarczająco niezawodne i rzadko psuje. Ten artykuł omawia zalety i wady Xbox 360. Przeglądu pozwoli czytelnikom złożyć opinię na konsoli. I to na pewno ma swoje zalety i wady. Również jako część artykułu omawia podstawowe akcesoria do konsoli Xbox 360. Jest to konieczne, aby zrozumieć właściwości konsoli drugiej generacji.


Xbox 360: Przegląd wyników

Druga generacja konsoli ma podobną strukturę do konkurentów. 3 schowany pod korpusem pierścienia o częstotliwości 3,2 GHz, na każdej z nich. Odpowiedzialna za graficzną Xenos karty graficznej jest zasilany przez ATI. Jego prędkość przetwarzania wynosi do 500 milionów wielokątów na sekundę. RAM trochę – tylko 512 MB i jest używany jako pamięć RAM i wideo. Pełna rozdzielczość HD obsługuje Xbox 360. urządzenia napędowego w formacie DVD-ROM. System operacyjny został napisany całkowicie od podstaw specjalnie dla konsoli. Służyła jako podstawa do programowania kodu systemu Windows 2000.

łączenie konsoli

Za cały czas produkcji został zaprojektowany i wyprodukowany w serii wersjach konsol 5: Arcade, Pro, Elite, szczupły, E. wszystkie konsole różnią się wielkością i pojemności dysku twardego. Zmiana kształtu i wzornictwa, w zależności od przedmiotu wydanie specjalne, których jest około dziesięciu.

Akcesoria do Xbox 360

Przez cały czas produkcji konsoli Microsoft opracowała i wydała wiele urządzeń, które mogą przyczynić się do przekształcenia i zróżnicować rozgrywkę i multimedialną rozrywkę. Najbardziej popularny jest Kinect, która jest często oferowane w pakiecie z samej konsoli. Kinect – kontroler gier do konsoli. To pozwala kontrolować interfejs i gameplay bez kontrolera, a kosztem jego ruchów ciała. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kamery zainstalowanej w „Kinect”. Urządzenie wygląda jak czarny prostokąt na statywie. Zazwyczaj umieszcza się pod telewizorem niedaleko samej konsoli. Szczególne wymagania dotyczące stosowania Nie – wystarczy podłączyć Kinect konsola i znajduje się bezpośrednio przed urządzeniem aparatu z odległości kilku metrów. Oczywiście, nie wszystkie gry obsługują podobny do sterowania (na przykład, rasę lub meczu piłki nożnej). Ale dla tańca „Kinect” Gry – najbardziej go. Gra będzie interesujący zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

kierownica

Następujące niezwykłe urządzenie do konsoli – to zastrzeżony koło kierownicy bezprzewodowej. Microsoft nie zdecydował się zoptymalizować istniejące stery do swojej konsoli i stworzyć swój niepowtarzalny. Otrzymał mieszane. Z jednej strony, być kontrolowane przez tego gamepada wirtualnych samochodów jest dość zabawne i interesujące. Z drugiej – koło nie daje prawdziwych fanów auto symulatory uczucie jazdy. kierownica bezprzewodowa jest zaprojektowany w kształcie litery U stylu. Lewe ramię jest klasyczny krzyż na prawej – przycisk. Centralna konsola Xbox jest ozdobiona logo i menu przycisk EXIT. Na tylnym kołem znajduje się komora na baterie lub akumulatory. Według kontrolera zarządzania jest idealny dla zręcznościowe wyścigi, ale nie dla symulatorów z realistyczną fizyką i modelu zarządzania.

Są akcesoria do konsoli Xbox 360, zaprojektowane specjalnie do gier online oraz ich towarzyskich. Na przykład, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Urządzenie wykonane jest w stylu telefonu Bluetooth zestaw słuchawkowy. Miniaturowy czarny sprawa wygląda stylowo. Zestaw słuchawkowy jest bardzo wygodne dzięki mocowania i wagi, co jest prawie nie istnieje.

Na rynku akcesoriów dla tej konsoli, można znaleźć szeroki wybór pada bezprzewodowych. Są to regulatory z zapasowymi bateriami, a poprzeczka transformatora. Kolory i gamepady projekt ma dziesiątki opcji dla każdego smaku. Ponadto, za rolę dodatkowej kontroli, można kupić pilota. Bawić się z nim, najprawdopodobniej, nie będzie to bardzo wygodne. Ale do poszczególnych menu i możliwości multimedialnych zakup konsoli jest uzasadnione o 100%.

Akcesoria do Xbox 360 nie pozostawi obraził fanów gier muzycznych. Specjalnie dla nich, Microsoft wydała gitarze gry. Zazwyczaj jest to urządzenie zostało zakupione specjalnie dla gry Guitar Hero. Dla fanów kontroli myszy i klawiatury, istnieją specjalne adaptery z pada – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy są niewygodne oryginalne sterowniki i grać w gry takie jak ekskluzywne konsoli.

Szanse od urządzenia

Oprócz powyższych akcesoriów do konsoli, można zakupić opcjonalny zewnętrzny dysk twardy lub baterii do utrzymania zdrowia przez jakiś czas, nawet bez prądu. Wszystkie akcesoria do konsoli Xbox 360 Slim i normalna wersja tego samego, i są w pełni kompatybilne ze sobą. Dlatego problemy z połączenia sprzętu nigdy nie powstać. Funkcja ta stawia konsolę w korzystniejszej sytuacji niż komputery osobiste.