585 Shares 6432 views

„Żel” Kuriozin

„Kuriozin” żel – produkt leczniczy przeznaczony do leczenia trądziku różnych stopniach nasilenia. Kosmetologów także polecić go jako środek skutecznie wygładza zmarszczki. Żel „Kuriozin” posiada następujący skład: substancja czynna jest zależna hialuronianu cynku – wodorotlenek sodu, sorbinian potasu, wodą, karbomer. Preparat jest zasadniczo bezbarwny i ma charakterystyczny zapach.

„Kuriozin” żel ma silne antybakteryjne, działanie przeciwzapalne ze względu na jego substancji czynnej. Kwas hialuronowy ma właściwości hydrofilowe, tworzy wystarczająco silne wiązania z cząsteczkami wody i sot który zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Ma ona także Burns, antyseptyczne, działanie przeciwzapalne, pobudza proces regeneracji. Połączenie tego materiału z tlenku cynku, hamuje aktywność drobnoustrojów, które prowadzą do rozwoju i rozprzestrzenianiu trądziku. metabolizm normalne naskórek szybko przywrócone, powstawanie krost, grudki, zaskórniki zatrzyma. Podobny efekt obserwuje się w terminie.

„Kuriozin” żel zapobiega bliznowacenie w miejscu trądziku na skutek uporządkowania włókien kolagenowych, co zwiększa aktywność elementów komórkowych (makrofagi, granulocyty, fibroblasty). Istotną zaletą preparatu jest niska zdolność penetracji do głębszych warstw skóry, po zastosowaniu miejscowym, więc gdy stosuje się go praktycznie żadnego rozwoju niekorzystnych układowych skutków naturze.

Wskazaniem do stosowania leku są lekkie trądzik pospolity i średnie stopnie ważności. Najczęściej jest ona skuteczna w obecności kamedonovyh i elementy grudkowo-pęcherzykowego.

Lek ten jest dość prosta metoda stosowania, jest stosowana do dotkniętych obszarów skóry (powinny one być dokładnie oczyszczone) dwa razy dziennie. Nie muszą bandażowanie, jak żel szybko wchłania. Czas trwania leczenia zależy od dermatologa. To zależy od czasu trwania i ciężkości choroby.

„Kuriozin” żel ma praktycznie żadnych przeciwwskazań. Są to tylko nadwrażliwość na lek.

Przy zakupie tego leku należy uważnie te instrukcje. Istnieją specjalne instrukcje, których znajomość może zapobiec rozwojowi niepożądanych efektów ubocznych. Lek jest przeznaczony do stosowania jako nastolatek, nie był w stanie spowodować nadwrażliwości skóry, plam lub ubrania. Rozwój efektów ubocznych stosowania żelu w czasie laktacji ciąży nie jest znane. Ponadto, nie ma danych dotyczących interakcji z lekami z innych grup farmakologicznych. Lek nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i mechanizmów roboczych. Niski poziom absorpcji (przenikanie do głębszych warstw naskórka) eliminuje możliwość przedawkowania i rozwój ogólnoustrojowych działań niepożądanych. Gdy reakcje nadwrażliwości powinny być natychmiast usunięta z trybu leczenia Kuriozin „żel”.

Recenzje tego preparatu całkiem dobre. Skutecznie pomaga radzić sobie z trądzikiem różnego pochodzenia, nasilenia. Na poparcie stosowania świadczy o braku reakcji ubocznych, stosunkowo niski koszt i szybkim początku działania.

Dopuszczalny okres przechowywania preparatu 2 lat w temperaturze pokojowej. Po upływie tego czasu jego używanie jest zabronione, ponieważ traci swoje właściwości farmakologiczne i może powodować poważne skutki uboczne.