551 Shares 1964 views

Rosa Gloria Dei: najbardziej popularne w historii kwiat

Rosa Gloria Dei, którego ujawnienie jest pokazany poniżej, został wyhodowany przez hodowcę z Francji pod koniec II wojny światowej i jest najczęstszą i dobrze znane na całym świecie. Różne kraje mają swoje własne wersje nazwy tego kwiatu. Wraz z tym tytułem, który jest używany częściej, otrzymała w imieniu matki Hybridizer, który zmarł w młodym wieku. Gatunek róży Gloria Dei jest tak odporny na działanie agresywnych czynników, które od samego początku od razu ustawić nowy standard jakości dla „królowej kwiatów”. Kwiatostany wyróżniają się niesamowitym pięknem na wszystkich etapach ich rozwoju – zarówno w postaci pączków, które jeszcze nie otwarte, a w postaci w pełni otwarty kwiat. Jednocześnie należy zauważyć, że roślina jest dość zmienna. Będąc jasnożółty, może spalić jak najwięcej kremowy różowy. W rzeczywistości wszystko zależy od warunków wzrostu i pory roku.


Rosa Gloria Dei ma lotny i zapach, jak również. W pewnym momencie, może się wydawać, że kwiat nie pachnie, aw innym – jest całkiem realne, aby usłyszeć słodki, owocowy, mocny aromat. Cokolwiek to było, marka oferuje wysoki krzew o dużych ciemnozielonych liściach i płatkach silnych i bardzo odporna na wszelkiego rodzaju chorób. Nie jest zaskakujące, że w historii świata jest to róża stała się najbardziej popularne, ponieważ nie może pomóc, ale przyciąga uwagę, nawet gdy nie kwitną.

W czasie II wojny światowej, przed zarejestrowaniem Francji przez hitlerowców, róża Gloria Dei została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych w postaci sadzonek etui. W przyszłości zakład rozszerzył się szybko w amerykańskich przedszkolach. Tam otrzymała imię «Pokój». W 1945 roku, kwiat został sprowadzony do już wyzwolonej Francji. Od tego czasu, gatunki stali wykorzystywane do dekoracji stołu podczas wszelkiego rodzaju spotkań pod auspicjami ONZ.

Niezależnie od warunków pogodowych i rodzaju klimatu wzrósł Gloria Dei jest zawsze charakteryzują się przyjemnym aromatem i obfitego kwitnienia. W tym przypadku, należy zauważyć, że w bardzo wysokiej temperaturze, żółty kolor, mogą zanikać, a krawędź jest jaśniejszy. Rozgałęzionych krzewów roślin wielkość przekracza parametry tradycyjnych róż Hybrid Tea. Forma średnica Przedstawiciele klasy pączek pełnym rozwinięciu może być w zakresie od 14 do 19 centymetrów. Poszczególne krzewów w pewnych okolicznościach może osiągnąć wysokość 200 cm. To jest najczęściej związane z krótszymi sezonach wegetacji.

Rosa Gloria Dei powszechnie uprawiane kwiatowe tablice i wykorzystywane do dekoracji klombów, granic i inne miejsca. Kiełki roślin mogą tworzyć, które ostatecznie mają tendencję do podejmowania korzeń i kiełkowania. Jednakże, jest to czasami trzeba czekać na bardzo długi czas. Ten kolor róża może być bardziej intensywny pod względem wyglądu czy podczas pączkowania nawozów organicznych, aby ją użyźniają. Jedną z niewielu wad kwiatu jest uważany za tendencja do tworzenia czarna plama.

Mimo to, ze względu na swoje właściwości, marka stała się laureatem licznych wystawach kwiatowych i konkursach.