684 Shares 7462 views

Aktorka Irina Malysheva: biografia, filmografia i życie osobiste

Jej pierwsza praca w filmie była rola Soni Zagremuhinoy, co Irina Malysheva wciąż pamięta z wielkim ciepłem i uczuciem. Od tego momentu, zanim otworzył ogromny magiczny świat kina. A życie dziewczynki zmieniła się o 180 stopni. Ale nie żałuję o niczym, bo wszystko, co się z nią stało, wypełniony umysł z nowych myśli i idei. I nawet te problemy, które, jak to się dzieje, się z nią stało, Irina widzi jako doświadczenie, nazywając ich zasadnicze lekcje życia. Bez nich nie byłaby tym, czym jest teraz.

Dzieciństwo aspirująca aktorka

W połowie lutego 1961 roku w rodzinie intelektualnej urodził trochę Irina Malysheva. Jej ojciec był profesorem na biura tupolewa. Był zaangażowany w budowę nowego samolotu. Moja matka pracowała jako piosenkarka. Śpiewała w chórze Sokolov. Była bardzo piękne, czyste, niepowtarzalny głos. Dzięki niej dziewczyna z głębokim szacunkiem i miłością należy nadal do muzyki klasycznej.

Kiedy dziecko było tylko sześć lat, ona już umiał śpiewać całkiem poważny jak na swój wiek arii. Mama była bardzo szczęśliwa, że Irina marzy o zostaniu piosenkarką jak ona. Tato, z drugiej strony, był przekonany, że ten śpiew – niepoważne zajęcie za przyzwoitą dziewczyną. Pomyślał, że byłoby lepiej, gdyby dziewczyna dostanie dobre wykształcenie. Dlatego Irina Malysheva, aktorka w przyszłości zacząć się uczyć języka angielskiego w szkole specjalnej.

W murach elitarnej instytucji edukacyjnej nie od razu jak dziewczyna. Ona nie pasuje w tym samym paśmie wiekowej. Inne chłopaki „kierunków” zostały przywiezione rzeczy przynosili rodziców z zagranicy, napisał uchwyty zagranicznych. Ira nie był taki luksus. Dlatego reszta dzieci traktuje ją protekcjonalnie.

kroki debiut

1974 był pierwszym dla Irina Malysheva zlewni. Pewnego dnia przeczytała ogłoszenie o „Mosfilm”, która za rolę patrząc na dziewczynę. Ira była w wieku, kiedy pomysł, aby na ekranie nie wydaje się być czymś nierealnym. Postanowiła spróbować, nie zwracając uwagi na to co zawsze była skromna dziewczyna i ciągle zakłopotany.

Że skromność i pod warunkiem wszelkiej możliwej pomocy Irina. Po tym wszystkim, wybitny Siergiej Sołowjow, reżyser szukał takiej właśnie nieśmiałym, nieśmiałe małym dzieckiem. Irina została zatwierdzona. Ta część swojego życia Irina Malysheva zawsze pamięta z wielką przyjemnością. Sołowjow był w stanie pracować z dziećmi. Nigdy nie krzyczał na nich, a nie przeklinać. Directed ocenić każdy, nawet mowy błahe i powiedział, że to było genialne. Nie można pomóc nastolatki czują geniusze. Na planie zawsze panowała atmosfera uśmiechu i zabawy.

dziwny strój

To było na planie „Sto Dni Po Childhood” Irina po raz pierwszy w życiu miłości. Był scenarzystą filmu – Aleksandra Aleksandrowa, starszych dziewcząt w wieku czternastu lat. Irina Malysheva, filmy, które są uważane za istotny wkład do kina radzieckiego, najpierw go boi i nienawidzi. Ona tak chciała patrzeć na piękno ekranu, a jej na bezpośredni rozkaz Aleksandrowa, ubrany w strój i brzydkie włosy przędzy dwa brzydkie ogona.

pierwsza miłość

I tu miał się odbyć strzelanie sceny tanecznej. Myślała, że to jej szansa. Postawiła na swoim ulubionym, najlepszy strój, makijaż, włosy pięknie położony … Ale trafić oczy wszystkich obecnych, że po prostu nie zrobił: widział go w postaci śmiertelnej urody, Aleksandrowa zaproszony kostium i kazał mu robić wszystko tak jak to było wcześniej. Ponownie, to było okropne i ohydne sukienka dla młodych ogony aktorka … Od ogarnął gniew Irina nie był sam. Spojrzała na niego ze złością i pobiegł do lasu. Aleksandrow później poprosił o jej przebaczenie. I, uśmiechając się, powiedział: za chwilę wierzył, że zaatakował go z pięści.

Po tym zdarzeniu, zaprzyjaźnili. Kiedy strzelanina się skończyła, Irina i Aleksander nie przestać rozmawiać. Stopniowo wsunął między nimi iskrę miłości.

Szkoła i kino

W szkole, gdzie studiowała Irina Malysheva, wiadomość, że została zaproszona do strzelaniny, został przyjęty z wrogością. Kobieta kiedyś nienawidził. To nie jest przyjęty do Komsomołu, zauważając, że jest to niezbędne do wykonywania ich umiejętności polityczne, nie wszystkie rodzaje „kinami”.

Malyshev i tak czułem się w tej instytucji szkolny wyrzutek. Teraz sytuacja zmieniła się na gorsze. Miała powiedzieć mamie wszystko, co pomogło dziewczynę do zmiany miejsca studiów. Innym elitarna szkoła w Irina życia był zupełnie inny. W tych murach byli tacy, którzy po prostu nie mają czasu na naukę w szkołach zwykłych. Miał syna, córkę Uljanow Lugina'S, syn … Aksenov dzieci „filmowcy” nie potrzebujesz wszystkich tych nauk. Nauczyciel spokojnie traktować ich absencji. Chłopcy kontynuowała wytrwale w strzelaninie w dowolnym zwykłym filmie.

Opowieści i melodramat

Jeszcze przed Irene otrzymała certyfikat, była zajęta w kilku filmach: musicalu George Jungvald-Khilkevich „buty z klamrami złota” (rola księżniczki Maryushka), melodramat Gabriel Egiazarov „Portret z deszczem” (rola Leny), opowieść Borisa Rytsareva „Księżniczka na ziarnku grochu” (rola księżniczki) …

Tak, aspirująca aktorka zwykle oferowane wyłącznie role liryczne. Ale raz, w połowie lat siedemdziesiątych XX wieku, Elem Klimov postanowił rozpocząć prace nad filmem o wielu okropności wojny – „Idź i patrz”. Malysheva Irina Valentinovna zaproszono ich do roli Dasha. Ale kinobagazhe aktorka ta postać nie pojawia się: na zamówienie „z góry” Badanie objęło. Nakręcić obraz Klimov dopiero dziesięć lat później. Ale aktorzy w nim byli już inni.

pierwszy Unia

To magia działania przed kamerą filmową Irina dał impuls do zrozumienia, że chce być aktorką i gwiazdą w filmie ponownie. Wchodzi do „Pike” Po otrzymaniu świadectwa dojrzałości Malyshev. To był utalentowany oczywiście. Wraz z nim studiował Eugene Dvorzhetsky, Andrew Zhitinkin, Elena Sotnikova … Wszyscy oni byli młodzi, wesoły i zabawy.

Z wielką przyjemnością badanej Irina Malysheva, aktorka. Jej życie osobiste, być może, może wydawać się komuś nudne i nieciekawe. Ale powieści studentów i wszystkie partie nie były dla niej. Z jednej strony, w tym czasie miała już zagrała w wielu filmach. Byli malowanie i przygoda, i dramat, i bajki … Z drugiej strony, po Irina dziewiętnaście lat, on i Aleksandrow zaczęli żyć razem.

Irina Malysheva życie osobiste, pomyślała, aby ustalić raz na zawsze. Dla dziewcząt, powieść ta okazała się przydatna. Niech mąż czyni jej wszelką pomoc w zrozumieniu zawiłości zawodu aktorki. Wszelkie badania doszła w pełni uzbrojony. Ira zawsze lubiła się uczyć. Ona starała, ponieważ aby dostać aktorka stała się obecnie zawód dla jej urzeczywistnienia. Ze względu na stałej siedzi na książkach w „Pike” kolegów nazwał ją sawantka.

życie potem

Dyplom PWST. BV Shchukin Malyshev otrzymał w 1981 roku. Chodzi w teatrze. AS Puszkina. Praca na scenie, ona nie zapomina o zestawie. Na pierwszym miejscu pozostaje dla niego film. Dyrektorzy zostali zaproszeni do współpracy w tej kruchej dziewczyny łączy piękno, talent i ciężka praca. W latach osiemdziesiątych miała wiele ciekawych prac, „Sen w ramię lub walizce”, „Martwe dusze”, „ja nigdy nie zapomnę o tobie” i inne obrazy.

Jej zakres ról rozszerzyła znacząco. Kilka lat temu, miała tylko liryczną bohaterkę. Teraz jednak, zaczęła oferować nie mniej fascynujących zdjęć Bitchy piękno. Ale w prawdziwym życiu, ona pozostała wciąż ta sama: spokojna, cicha, nieśmiała dziewczyna.

Ciągnęła się zakochać do szaleństwa z dziwną regularnością. W większości przypadków po prostu wymyślić tę miłość z niczego, więc trzeba mieć powód do cierpienia, patrząc na psychicznej utrapienia bogatego materiału do jego pracy. Wszystko to, niestety kładzie się cieniem na stosunkach z Aleksandra. Ich małżeństwo bez małżeństwo trwało dziesięć lat. Dla dziewcząt nie było to bardzo łatwy czas. Rodzina stała się jak wahadło: to jest lewa, a następnie z powrotem do męża. Aleksander często pił, a jej (bo była bardzo młoda) trudno było znieść to wszystko. Zostaw to też nie mógł, bo go kochała. Ponadto, byli przyjaciółmi. Ale w końcu, jej cierpliwość się skończyły, i rozeszli się. Więcej o nim, że nic nie wie.

Później, w ciężkich latach dziewięćdziesiątych malyshevoy ledwie otrzymała oferty o strzelaninie. Miała poważne problemy finansowe. Aktorka nawet przez jakiś czas pracował w agencji nieruchomości. Ponownie, publiczność zobaczyła kobietę w 1999 roku, gdy zagrała w serialu „Sekrety rodzinne”. A w przyszłym roku stała postać dziennikarka w „szczególny przypadek”. W tym melodramacie, zaśpiewała piosenkę własnej kompozycji. Cokolwiek to było, miała ciekawe życie i nie mniej interesującą biografię. Irina Malysheva, i do dziś pozostaje najbardziej narażone, pokorna, inteligentna dziewczyna, która po raz pierwszy przyszedł do zestawu.