692 Shares 1239 views

krepiny kwiaty: instrukcje krok po kroku ze zdjęciami

Wykonany z krepy papierowych kwiatów i bukietów mają wiele praktycznych zalet. Po pierwsze, są one znacznie bardziej trwałe, nie blakną i długo zachowują swój kształt i wygląd. Po drugie, nie ustępuje pięknem kompozycji z żywych roślin. Jak zrobić kwiaty z krepy papieru koloru? Obecnie istnieje wiele sposobów.

Metoda pojedynczych płatków

Niewiarygodnie piękne kompozycje kwiatowe z krepiny mogą być wykonane przy zastosowaniu metody, w której występuje zespół kwiat etapami. Na bazie jest wciśnięty jeden płatek naraz. W tym przypadku każdy element powinien mieć indywidualny kształt przed dołączyć do macierzystych. Aby jeden z tych kwiatów, wziąć falistej (krepa) papieru i drutu kwiatowe tworzyć pręciki. Następnie wyciąć wymaganą liczbę płatków i liści. Jest to konieczne w celu utworzenia płatków i dołączyć je do pręcików z pomocą kwiatów taśmy. Ich kształt może być najbardziej różne. To zależy od rodzaju kwiatów.

Mocowanie płatki

Otrzymując płatek wklęsłego kształtu, konieczne jest, aby zacisnąć między kciukiem a palcem wskazującym. Następnie delikatnie rozciągają się na zewnątrz od środka. Zwijają płatki, można użyć ołówka. Do łączenia ze sobą wszystkie elementy, które trzeba użyć kwiatów taśmy i drutu. Zrób to proste i łatwe.

Taśma musi najpierw owinąć dwukrotnie wokół pręcikami. Następnie po dodaniu płatki pominąć go po dnie każdego z nich. Wykonane z papieru krepa kwiatów potrwa dłużej trzymać swój kształt gdy pręt poszycie gęstą warstwę od góry do dołu, promazyvaya niewidocznych części kleju. Szczególnie te miejsca, gdzie jest następnie dołączone liści.

Tworzone z papieru krepa kwiatów gigantów

Głównie używane kwiat kremowy, różowy, morelowy lub blady kolor oliwkowy. Chociaż mogą doskonale wyglądać jasne barwne kolory. To wszystko zależy od okazji i wypoczynkowych tematów. Idealny prezent i doskonałe sposoby dekoracji (np na weselu) może być olbrzymia ręcznie wykonane papierowe kwiaty z krepiny. Dla kompozycji wymagania: grubość papieru zawinięte kwiatowe drutu, taśmy lub bogatych w kolor zielony oliwek, klej okrągły ołówek. Papieru chcesz wyciąć 5 małych płatków, 15 róż w kształcie serca, 3 kształtach liści. Co do zasady więc, aby kwiaty Spośród krepiny rękoma, trwa około 2 godzin. Ale koszt czasu i wysiłku warto. Najciekawsze jest to, że bez względu na to, w jaki sposób starał się zrobić wszystkie te same kolory, nadal są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Czynimy laskę, i przymocować liści bud

W celu grubą, elastyczną trzon, konieczne jest, aby połączyć ze sobą trzy drutu łodygi. To musi być zrobione za pomocą kwiatów taśmy i kleju. Dobra rada: trzymaj się blisko wilgotnym ręcznikiem do wycierania lepkie palce i brudną całe piękno. Aby pąki kwiatowe są wykorzystywane pięć małych płatków. Po pierwsze, należy szczelnie owinąć jeden płatek wokół łodygi. Podczas dodawania innych elementów 4 musi obrócić pręt o jednolitej dystrybucji. Następnie metoda indywidualnych płatków dołączyć 15 głównych części w kształcie serca. Proces ten wymaga koncentracji i może być dość uciążliwe. Jednak niewielki błąd ze względu na chęć robić wszystko szybciej może zrujnować wszystkie wysiłki zmierzające do tego wysiłku. Podczas dodawania ostatnie płatki kwiatu, pożądane jest, aby spojrzeć na górze. Dopiero wtedy można zobaczyć małe wady. I umieścić pozostałe płatki do miejsca, w którym będą wyglądały bardziej naturalnie. Liście są przymocowane do trzonu w naprzemienny sposób za pomocą taśmy klejącej, kwiatowy taśmy i kleju. Przed użyciem końcowy skład, konieczne jest, aby dać czas na całkowicie suche.

bajeczne piwonia

Piwonie papieru krepa – kwiaty, które mogą różnić się kształtem i kolorem. Podczas tworzenia wielobarwne wróżkę rośliny potrzebują takich narzędzi i materiałów, takich jak papier krepa kilku kolorach, nożyczki, taśmy kwiatowym. Pracować zabawy i dość łatwo z tych materiałów. Główną zaletą jest wytrzymałość papieru krepa. Ponadto, może być rozciągnięta, uzyskując pożądany kształt. Prezentujemy uwagę mistrzowską klasę: jak zrobić kwiaty z krepiny. Mianowicie ogromne wielokolorowe piwonie z bajki.

Stopniowo master class

Aby kwiaty z krepiny, konieczne jest, po pierwsze, aby ułożyć arkusze i złożone warstwy każdego z nich na harmonijce. Grubość fałdami wynosi około 3 cm. Te fałdy muszą rozciągać się wzdłuż naturalnej linii poziomej. Po drugie, każdy stos koloru musi być zabezpieczony za pomocą cienkiego drutu lub innego elementu łączącego. Aby nadać głębię kwiat, zmniejszyć długość każdego pasa o 1 centymetr. Używać nożyczek do cięcia końce rundzie i spiczastym kształcie. I nie martw się o nadmierną precyzją. Nieprawidłowości uczyni wygląd kwiat jeszcze bardziej naturalne. Następnie trzeba zablokować ją w środku każdej paczki.

Jak zrobić naturalny skład?

Wtedy trzeba powiedzieć, pokromsat nożyczki krawędzi papieru svortkov pozostawiając nietknięty pośrodku. I umieścić je na szczycie siebie. W tym przypadku, dolny powinien być największy rozmiar arkuszy, a na górze – najkrótsza. Od połowy niezbędne do przemian podnosić listki boczne, najpierw krótki, a następnie rosnąco. Powoli i ostrożnie, trzeba wyprostować wszystkie paski każdej warstwy koloru. Być może trzeba będzie dostosować niektóre płatków. Ale kwiat, oczywiście, nadal będzie posiadał unikalną formę. Wspaniałe kolory papieru krepa, wykonany własnymi rękami, może być używany jako prezent lub element wystroju w każdym pomieszczeniu. Ponadto, to do waszej wyobraźni. Można dołączyć do nich łodygi, skłania się do tego drzewa lub krzewu lub ozdobić żyrandol. W skrócie, można wymyślić wiele innych oryginalnych wersjach.

pomocnych wskazówek

Istnieje szereg użytecznych zaleceń, które są przydatne do każdego fachowca:

  1. Podczas cięcia ten papier jest ważne, aby wziąć pod uwagę jego strukturę i upewnij się, że cięcie będzie odbywać się wzdłuż włókien.
  2. Górna część kwiatu zwykle bardzo ciężka. Dlatego ważne jest, aby korzystać z dodatkowego wsparcia za pomocą trzech liści, przez które cały pączek jest organizowane wspólnie z łodygi.
  3. Floral taśma przyniesie więcej korzyści i będzie lepiej, jeśli okresowo zastosować klej na końcach płatków i liści.

Kwiaty z papieru krepa, ręce zaczął, daje wiele pozytywnych emocji. Zwłaszcza jeśli przekroczyć pewne granice i konwencje. Jak fajnie może być wiele ślub sesji zdjęciowej, używając nienaturalnie wielkie, ale zaskakująco słodkie i romantyczne róże i piwonie. Z ich pomocą można zbudować piękne bukiety, girlandy, wieńce i inne ustalenia oryginalne kwiatowe, które mogą ozdobić każdą uroczystość. Domowe kolory krepiny, można urozmaicić świątecznym stole, i dodać trochę jasności w codziennej monotonny.