716 Shares 9374 views

Alexander Sarnavsky: najlepsze jest jeszcze przed nami

Każdy wie, że ziemia rosyjska jest bogaty w prawdziwych bohaterów. Ich siła umysłu i kondycji fizycznej mogą z powodzeniem wykonywać w różnych imprez sportowych. Jeden z tych rosyjskich myśliwców, który był w stanie podbić publiczność za granicą jest Alexander Sarnavsky. Jego młodość, pomnożonej przez bogactwo doświadczeń konkurencji, tak łaskawy i przyniósł coś Alexander do elitarnego świata sztuk walki.


informacje biograficzne

Alexander Sarnavsky jest rodem z Republiki Kazachstanu. Urodził się, pojawił się 17 stycznia 1989 w miejscowości o nazwie Gorky Region Północno-Kazachstan. Ale w 1998 roku jego rodzice przenieśli się do Omska, gdzie rozpoczął młody talent i swoją drogę sportową. Przez ojca, Aleksander Sarnavsky wchodzi klub sekcja „Lokomotiv” Kickboxing. Wygrywając mistrzostwa regionalne, młody człowiek dostaje na Pankration w konkursach i podejmuje decyzję zaangażowania się w walce wręcz do słynnego trenera Zborowski.

Alexander jest absolwentem Państwowej Wyższej syberyjskiego Wychowania Fizycznego, otrzymując wykształcenie wyższe w specjalności „sztuki walki”.

Zacznij pro

Alexander Sarnavsky spędził swoją pierwszą walkę w statusie zawodowym w grudniu 2008 roku. Debiut okazał się sukcesem. Facet mógł pokonać przeciwnika z tyłu naked choke.

W ogóle, Tiger (co jest głośne pseudonim jest w świecie MMA Aleksandra Sarnavsky) był w stanie wygrać w swoich pierwszych 20 walk. Taka długa passa pozwoliła mu ustanowić siebie jako wojownika, który ma prawo ubiegać się o najważniejsze bitwy i mistrzostwa, z których inni sportowcy mogą tylko pomarzyć.

gorycz porażki

Pierwszy utraty fighter z Syberii miał miejsce w turnieju amerykańskiej promocji Bellator 77 w 2012 roku. Następnie Aleksander spotkał się w Octagon z weteran walk mieszanych Richard Clementi, i dał mu decyzję w ułamku sędziów. Obiektywnie rzecz biorąc, pierwsze dwie rundy z trzech przeprowadzonych Sarnavsky niestety naprawdę utracone.

Druga porażka w karierze Alexander zaczął walkę z Will Brooks w listopadzie 2013 r. Sarnavsky trzecia porażka poniesiona w walce z Polakiem Marcin Held w kwietniu 2015 roku, kiedy brakowało przechwytywanie ból kolana, w wyniku którego przedstawiciel «Rusfayter” Klub potrzebnego na operację łąkotki.

Charakterystyczne cechy bojowe

Niemal każda walka Aleksandra Sarnavskogo, który wygrał, zakończony tylną naked choke od tyłu. Doskonałe umiejętności zapaśnicze są oczywiste, i nie mogą być pomijane. Eksperci podkreślają również, i dobra technologia wpływ wojownikiem. Sasha jest całkiem w stanie dokończyć jego ciosów przeciwników i wysłać nokaut, wielokrotnie potwierdził w swoich meczów. Ponadto tygrysa stanie uderzenie i doskonałą preparat funkcjonalna nie wydechu skurczów na równiku. Wielu mistrzów MMA twierdzą, że facet jest całkiem zdolny, aby stać się mistrzem wiodącej globalnej organizacji mieszanych sztuk walki.

Rozwiązanie umowy z Bellator

Przywództwo promocji na początku listopada 2015 roku, podjęto decyzję o zwolnieniu Sarnavsky. Należy zauważyć, że w tej chwili Aleksandra w ostatnich trzynastu walk przegrał tylko dwukrotnie, jedna porażka była przeciwko broniącej mistrzem tej ligi rękach. Razem pro rekord Rosjan ma 32 zwycięstw w 35 walkach.

Do tej pory jego ostatnia walka Sarnavsky odbyła 28 listopada 2015 roku. Jego przeciwnikiem był Leandro Rodrigues Pontes. Ku uciesze fanów z Rosji, walka trwała mniej niż minutę, a zakończył na Sasha pucharowej wygranej. Nawiasem mówiąc, znany lekki oddelegowany z Omsk Były mistrz Bellator Aleksandr Szlemienko, który jest również trener Sarnavsky.

Jak wiadomo, najbardziej upartego rzecz – to statystyki. Alexander Sarnavsky, jeśli spojrzeć na jego karierę w kategoriach liczb, niemal idealnego wojownika. Nie wielu sportowców wykonujących w ringu lub ośmiokąta, może pochwalić się triumfalnym rekordu, jak w Omsku. Należy również zauważyć fakt, że Aleksander z jego trzech porażek tylko raz stracił przedwcześnie, i że nie jest nokaut, ale przez poddanie, co wskazuje na jego zdolność do wytrzymania presji przeciwnika i zaskakujący wolicjonalne cechy, dzięki którym są ostatecznie najlepszy w branży ,