459 Shares 3439 views

Tabela rozmiarów butów dla mężczyzn

Rozmiar – jest parametrem, który charakteryzuje długość stopy lub wkładki do butów mężczyzn. Każdy kraj stosuje własne siatki wymiarowej buty, które mogą znacząco różnić się od stołu wymiarowego, przyjęty w Rosji. Dlatego też wybór butów w pierwszej kolejności należy kierować się takimi parametrami jak długość stopy, szerokości stopy i kompletność piszczelowej. Ponadto pożądane jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj obuwia wymiarowej Mesh męskich stosowany w kraju produkcji.

W Rosji, system metryczny, w którym wielkość męskich butów dopasować długość stopy. Długość jest mierzona w milimetrach, od najbardziej wystających palca skierowany na piętę. Odstęp pomiędzy wielkością równą pięciu milimetrów. Dla przywozu buty męskie są zwykle używane systemu shtihmassovaya w którym mężczyzna długość wkładki mierzona jest w tzw Stich. Stich jeden równa się dwa trzecie centymetra.

Biorąc pod uwagę te różnice, ważne jest, aby być w stanie prawidłowo określić rozmiar butów męskich, w przeciwnym razie będzie to bardzo niewygodne chodzić. Zbyt duże buty będą latać ze stopami, i zbyt blisko – stale tarcie. Dowiedz rozmiaru stóp pomoże wymiarowe buty mesh, w którym jest zlokalizowane w różnych krajach. Przykładowo, oznacza to, że 38 rosyjski wielkość (długość stopy około 230-245 mm), 7 odpowiadają amerykańskim angielskim i 6, 41 i wielkość (długość stopa 255-260 mm) – A 9 i 8 amerykańskim angielskim.

Podczas korzystania z tabeli zgodności męskich rozmiarów obuwia należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych cech. Po pierwsze, buty wymiarowe siatki służy tylko do przybliżonej wielkości. Dla najbardziej dokładnych wyników pomiaru wymaganych wkładka dokładnie buta, który jest planowany do zakupu. Po drugie, rozmiar metryczny używany rosyjskich producentów wskazuje długość w milimetrach stopy od pięty do kciuka. Rzeczywista wielkość wkładki, co do zasady, jest pięć do ośmiu milimetrów więcej. I wreszcie, po trzecie, do nabycia idealnej pary butów posiedzenia wymaga, aby wielkość wkładka jest pięć do dziesięciu milimetrów większa długość nóg, jeśli chodzi o buty letnie, a od pięciu do piętnastu milimetrów dłuższy, jeśli planujesz kupić zimowe buty.

W celu prawidłowego pomiaru tempa wymagane stanąć na kartce papieru leżącej na twardej podłodze. W tym przypadku ważne jest, że ciężar ciała jest przenoszony równomiernie na obu stopach. Eksperci nie radzą, aby zmierzyć nogę leżącego człowieka, jako wynik pomiaru będzie niedokładny. Dalej, trzymając ołówek lub długopis pionowo, konieczne jest, aby znak na czubku najdłuższego palca a drugą w skrajnym punktem pięty. Odległość wytworzony między dwoma znakami, jest mierzony w ten sposób określa się rozmiar buta. Pomiarowe powinny być prowadzone jak najdokładniej, ponieważ błąd w pięciu do dziesięciu milimetrów może być pomyłka w jednym rozmiarze. W tej samej sprawie, jeśli wynik jest pomiędzy dwoma rozmiarami, to najlepiej zdecydować się na więcej. W tym przypadku, trójwymiarowe siatki buty pomogą zorientować szybciej i uniknąć błędów przy zakupie.