308 Shares 914 views

Jak zdobyć głosowania „In Touch”?

Praktycznie każdy serwis społecznościowy ma oryginalny walutą nie jest wyjątkiem i ulubione (głównie młodzież) „VKontakte”. Z takich ekwiwalentów głosem, można umieścić reklamy, aby obdarzyć przyjaciół, poprawić swoją pozycję w rankingu lub po prostu korzystać z różnych gier.


Jak zdobyć głosy , „In Touch”? Natychmiast musimy jasno zrozumieć, że jest to możliwe do uzyskania, ale proste – dla pieniędzy czy wystarczająco mocno – bez dodatkowych kosztów. Tylko zgadzają się, że wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące pobierania programów, podobno daje swobodny dostęp do głosowania, zrzucić raz na zawsze. Tak, nie jest zbędny przypomnieć, że ten poobijany „wolny ser” i „pułapka na myszy”. To nie przeszkadza, bo w rzeczywistości jest to przypadek, ponieważ większość z tych programów są wyłącznie dla uzyskania kontroli nad swoją stronę i wzbogacenie ich twórców, które, niestety, World Wide Web mnóstwo. Ponadto, możliwe jest do stracenia, a dostęp do niej strony i nieodwołalnie, że jest dobry.

Jak dostać darmowe głos, „In Touch”?

Jeśli usłyszysz, że nadal jest to możliwe w jakiś nielegalny sposób, aby osiągnąć pożądany – nie wierzę. To był długi czas, teraz jest to temat znaczenia i wszystko, co było wcześniej – dawno pokryte. Dlatego uważamy, kilka nowoczesnych technik prawnych, które mogą być odpowiedzią na pytanie: „Jak mogę dostać się do głosowania w kontakcie”.

oferty specjalne

Okazuje się, że media społeczne ma całkowicie zalegalizowane funkcję, która pozwala uzyskać pożądane i całkowicie wolny głos, wykonywanie prostych zadań z różnych firm. Na przykład, będzie oferowane na ścianie umieścić link do sklepu internetowego lub zarejestrować się na stronie, etc., który rozwiąże pytanie, „jak zdobyć głosy VKontakte”. Aby znaleźć oferty, trzeba wykonać kilka prostych czynności:

  1. Idź do „Moje Ustawienia”.

  2. Idź do jednej z kart, zwany „Balance”.

  3. Naciśnij przycisk „Pobierz głos.”

  4. Wybierz „Oferty specjalne”.

  5. Wybierz z listy, które mają więcej do swoich potrzeb i wykonać wymagane.

Kiedy wybór ofert specjalnych nie jest zbyt szeroka, spróbuj ustawić swój profil, aby zmienić miasto, decydując się na jedną z największych (St. Petersburg, Moskwa, Kijów).

Jak mogę dostać się do głosowania „w kontakcie” z pomocą aplikacji?

Zaproś swoich znajomych w grze – uzyskać bezpłatne głos. Jest to dość proste, najważniejsze – znaleźć zainteresowany. Ponadto aplikacja daje bardzo realne szanse na wygraną, ale ten głos należy dokonać jako zaliczki.

Udziały w grupach tematycznych – jeszcze jedna okazja do wolnego głosu

Metoda ta jest uważana za najpiękniejszy i najbardziej interesujący. Pokazując swoje umiejętności, można osiągnąć pożądany. Aby to zrobić, należy odebrać grupę ich interesie, czy to pisanie wierszy, graffiti, fotografii i innych. Pójdź do najczęściej odwiedzanych grup i wziąć udział w konkursie. Cenionych głosy zwykle pobierana przez pierwsze trzy nagrody.

Pierwsze głosy z przyjaciółmi VKontakte

Najprostszym sposobem, w jaki sposób dostać się głosy, „VKontakte” – zapytaj je do swoich przyjaciół. Najprawdopodobniej każdy z nich znajduje się kilka głosów, które nie są jeszcze zdefiniowane celów, a masz szansę zdobyć pożądaną walutę, w której tak bardzo potrzebują. W końcu, po czym są one znajomych do wymiany. Nawiasem mówiąc, tłumaczenie głosów do siebie użytkowników można uzyskać klikając na pewien związek, w którym można przenosić i udział głosów i przeglądać wszystkie transakcje przeprowadzone z Twoim profilem. I w pewnym sensie tak jest najbezpieczniej.

Wreszcie, aby stwierdzić, że głosy bezpośrednio zależy od Twojej aktywności w serwisie. Chcesz dostać więcej wolnego walutę – wspierać swoją ulubioną stronę w różnych innych źródeł, korzystać z programów, być bardziej ryzykowny.