189 Shares 6753 views

Czym jest szczęście?

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, co „szczęście”? Gdzie jest produkowany, który miał trwałość, a jeśli miał jakieś skutki uboczne? A co to wszystko szczęście? Stan umysłu, twarzy, pogody, zapach, smak, kolor, charakter, człowiek? Wiesz, co jest najbardziej interesujące? To jest, gdy wszyscy zaczynają mówić, chcą być szczęśliwi, ale nie know-how. Prawdopodobnie słyszeliście o takiej śmiesznej pytanie, trzeba być całkowicie zadowolony? A co dzieje się niekompletny szczęście, cienki, po diecie? A może ktoś, że to szczęście jest zbyt pełny, gruby? Wtedy będziemy ściskać go na diecie? I nagle, to nie jest to, co my tam jego wyobraźni i uzupełnić nasz umysł reprezentować. Może lody dla dziecka jest szczęście? Nooo, lody to kwestia radości i przyjemności.


Nie wiedziała, czym jest szczęście, ale to był absolutnie pewien, że jest szczęśliwy. Każdego ranka budzi się, pomyślała, że dziś ona cholernie zadowolony. Wypiłem kawę w pośpiechu, szczotkowanie zębów i pobiegł do pracy. Jej szczęście i nikt nie mógł kiedykolwiek zabrać albo ruina. To, co lubiła sobie wyobrazić. Zawsze myślałem, jak nudny być człowiek, który przychodzi do pracy w stanie zawieszenia i każde pytanie skierowane do niego, zaczyna mi powiedzieć, że wszystko jest złe, że rano czarny kot przebiegł przez drogę, która wyłączyła gorącą wodę, a teraz trzeba gotować niewyobrażalnie ogromna ilość wody w czajniku. I do pewnego stopnia było patrząc na tych ludzi z dziwnymi i nieporozumienia. Po tych opowieści, zaczęła się śmiać cicho, i nie mógł zrozumieć – to nie można traktować wszystko łatwiej? Nie ma problemu, bo życie jest szalenie piękna rzecz! Była tak. A może to jest to, co odróżnia go od wszystkich innych ludzi. Mój Boże, jak dziwnie ci ludzie! Czy oni nie dość tych niekończących się rozważań na twierdzeniu Fermata na teorii prawdopodobieństwa, o tym, czy istnieje życie na Marsie (dlaczego nie na trampki?) i innych „nudny”? Nie, to nie jest po prostu możliwe! To nie jest życie, a niektóre nudne rzeczy. Wystarczy wyobrazić sobie, jeśli tylko przez chwilę, że istnieje świat, nasza planeta, kraj, miejsce, w którym żyjemy. I żyć, nie trzeba się wysilać swój mózg i pomyśleć, co kąt postawić stopę wstać rano z łóżka, nie trzeba znać tych wszystkich terminów naukowych, takich jak „dwuwodnego siarczanu sodu”, chyba że masz zamiar z tym zrobić kawę na śniadanie. Nie potrzebujemy długi i żmudny wyjaśnień lub historie skomponowane przez ciebie, dlaczego tak późno do domu, i tak dalej … Czy naprawdę lubisz tego rodzaju żmudne, nudne życie? Rozejrzyj się wokół siebie – ile kuszące i zaskakujące dzieje się bez Ciebie! Cały problem jest to, że można zobaczyć na całym rutyny. Każde wydarzenie przeradza się czymś znanym i brane za pewnik. To jest zupełnie inna. Każdy problem jest w stanie znaleźć punkt na jej korzyść, czy to jeszcze drobiazg, drobnostka, ale jest to coś dobrego.

Jest to często pytanie: „Czy jesteś zawsze taki wesoły i nigdy smutny?” Czy wiesz, co to jest za to odpowiedzialny? „Wiesz, życie człowieka nie jest w porządku, aby przejść tam iz powrotem, aby być w depresji, aby filozofować, aby wynaleźć swoje problemy pustych przestrzeni i narzekać. I aby żyć i być szczęśliwym, że masz jasną i spokojną niebo nad głową, trzeba opiekuńczy i kochający rodzice, którzy kochają cię niezmiernie, aby cieszyć powodzenia i wszystkiego, co jest dobre. I wiesz, to jest nadal bardzo ważne, aby być w stanie śmiać się z siebie, nie obrażaj się, i wybaczyć wszystko, co można wybaczyć. Prawdopodobnie właśnie wtedy zaczyna się szczęście. Szczery i prawdziwy. Jeden, który powinien być każdy. W ogóle, szczęście nie przychodzi, możemy go znaleźć. Ponieważ najważniejsze jest szczęście – w nas samych. A kto mógłby to zobaczyć – człowiek jest naprawdę szczęśliwy ". To był tylko taki człowiek. Szczerze zadowolony, niezależny i wolny. I bardzo lubi powtarzać, że na szczęście trzeba walczyć do końca. Dlatego częściej uśmiechać i być szczęśliwym!

589 shares 1578 views
641 shares 6709 views