421 Shares 6905 views

Praktyczne porady na temat jak znaleźć swój rozmiar odzieży

Wielu ludzi zadaje pytanie: „Skąd wiesz, rozmiar ubrań?”. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ niczego, czy zwykłych dżinsów lub drogiej sukni przez słynnego projektanta mody, nie będzie wyglądać dobrze na uchwycie, jeśli on popełnił błąd z rozmiaru. Brzydki, gdy ubrania są zbyt duże i wiszące na człowieka, jak na wieszaku. A jeszcze bardziej brzydkie, gdy ubrania są szczerze niskie, zwarte zatrzaskuje ciało do wszystkich fałd i podchorki Vaeth każdy dodatkowy gram tłuszczu.


Ale niektórzy ludzie nawet nie próbują dowiedzieć się, jak poznać swoją wielkość. Są one specjalnie nosić ubrania rozmiar mniejsze lub większe, mając nadzieję w ten sposób, aby ukryć prawdziwe lub wymyślone niedoskonałości figury. I to jest bardzo źle z estetycznego punktu widzenia.

Jak poznać swój szczyt size oraz odzieży dołu do oznakowań krajowych i zagranicznych? To pytanie jest teraz bardzo istotne. Po tym wszystkim, w sklepach sprzedawane pozycje oznaczone nie tylko zgodnie z krajowym, ale również według tureckiej, Europejska, Niemiecka siatce wymiarowej. Jak dopasować wszystkie te wymiary wzajemnie? Staramy się dać kilka praktycznych porad, jak znaleźć swój rozmiar?

Wszyscy producenci damskie i męskie ubrania są prowadzone przez tych samych parametrów dla powstawania jego wyznaczenie przez wielkości systemu. Wzrost ten, plus obwód klatki piersiowej i bioder. Dlatego, aby dokładniej wiedzieć, rozmiar, trzeba zdjąć te pomiary.

wzrost

Mierzona pionowo na korpusie, z głową do dołu. Aby to, aby nauczyć się być rozebrany, wstać o ścianę i zrobić znak na najwyższym poziomie.

biust

Pomiary powinny być wykonywane na poziomej linii na całym ciele. Przodu – na punkty gruczołów sutkowych (najbardziej wystających).

talia

Pomiar odbywa się po pasie. Podczas pomiaru konieczne jest, aby utrzymać stan najbardziej zrelaksowany. Wycofać żołądek nie jest konieczne.

Popręg bioder

Zmierzone przez stojących z nogami razem, na punkty pośladków i ud (najbardziej wystających). Obwód ud pomiarowe jest wzdłuż linii w przybliżeniu 18 cm poniżej linii talii.

Jest bardzo ważne, aby pomiary były dokładne, ponieważ od tego zależy bezpośrednio od prawidłowego doboru odzieży dalej. Aby nie stracić kilka centymetrów do kilku prostych zasad, konieczne jest wykonywanie pomiarów w:

• pomiar nowych wydatków, unstretched taśma pomiarowa,

• obszar ciała zaciskając mocno, ale nie zbyt mocno,

• Aby uzyskać najdokładniejsze wyniki, konieczne jest przeprowadzenie pomiarów na bieliznę. Dodatkowa odzież można dodać kilka centymetrów nieistniejących w rzeczywistości.

Należy zauważyć, że wybór dżinsów, spodni, koszul może wymagać dodatkowych pomiarów. Na przykład, długość oraz wewnętrzną boczną spodni i szyi obwodowego m. P.

Najpierw trzeba zdecydować o wielkości krajowego:

O rozmiarze. Na klatce piersiowej. Na pasie. uda

40 wielkości 77 – 82 cm; 63 – 66 cm; 87 – 92 cm

42 wielkości 82 – 86 cm; 66 – 70 cm; 92 – 97 cm

44 wielkości 86 – 90 cm; 70 – 74 cm; 96 – 99 cm

46 o wielkości 90 – 94 cm; 74 – 78 cm; 99 – 102 cm

48 wielkości 94 – 98 cm; 77 – 82 cm; 102 – 105 cm

50 wielkości cząstek 98 – 104 cm; 82 – 87 cm; 105 – 110 cm

52 wielkości 104 – 107 cm; 87 – 90 cm; 110 – 113 cm

Następnie tabela korespondencji rosyjskich i zagranicznych figur pozostaje wybrać swój rozmiar (pierwszy rysunek – Rosja, drugi – międzynarodowy, trzeci – europejskim, czwarty – Stany Zjednoczone):

40 – XS – 34 – 6

42 – XS – 36 – 8

44 s – – 38 – 10

46 – M – 40 – 12

48 – M – 42 – 14

50 – L – 44 – 16

52 – M – 46 – 18

Litera w oznaczeniu rozmiary europejskie rozszyfrować następująco: XS – mały (najmniejszy), S – Small (mały), M – średnie (medium), L – Large (duży), XL – extralarge (największy).

Jeśli liczba zliczania otrzymanego związku pośredniego (na przykład, 41 lub 35), lepiej jest, aby wybrać wielkość sąsiednich górę.

Po zbadaniu powyższej tabeli, każda osoba będzie w stanie zrozumieć, jak poznać swoją wielkość i zdecydowanie wybrać jedną rzecz, która będzie podkreślać godność rysunku i nie da się jej braki.

Inna ważna wskazówka: czasami ludzie kupować ubrania przez internet, zamawiania rozmiar, nawet nie próbować na nią. Nie ma gwarancji, że zakupiony produkt jest naprawdę pasuje na rysunku. Po tym wszystkim, oprócz ogólnej wielkości, każda osoba ma swoje własne cechy i proporcje ciała. Jeśli to nie jest brane pod uwagę, można marnować pieniędzy na nieodpowiednie ubranie.