605 Shares 9266 views

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy wszystkie możliwe opcje

Wielu podróżnych są zainteresowani jak dostać się do Pereslavl z Moskwy. Niektóre ważne szybko, ale w tym samym opłacalny trasie czasu. W artykule mówi, jak dostać się do miasta od stolicy. Przedstawiła kilka opcji.

Krótki Tło historyczne

Doświadczeni kierowcy wiedzą, jak dostać się do Pereslavl z Moskwy. Niewielu z nich zna historię tego starożytnego miasta. Został założony w 1152 roku przez księcia Jerzy Dołgoruki. W Pereslavl ur Aleksandra Newskiego. Przez księstwa moskiewskiego miasto zostało przyłączone w 1302 Nazwa Pereslavl jak miasto było w 15 wieku.

Nowoczesne miasto ma wiele przedsiębiorstw przemysłowych. Niemniej Pereslavl pozostaje Reserved wygodne, przyjazne dla środowiska osada, z wielu ciekawych atrakcji.

trasa pociągu

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy koleją? Wydawać by się mogło, że jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Pereslavl jest częścią Rosji Golden Ring. Ale okazuje się, tory kolejowe i odpowiednia stacja w mieście.

W 1868 roku, North w / d droga została zbudowana, ale 18 mil od Pereslavl. Wartość tej drodze wyraźnie niedoszacowane przemysłowców, którzy byli przeciwieństwie do układania ścieżek bezpośrednio przez miasto.

Jak dostać się do Pereslavl pomocą S / G drogi i transferów?

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy pociągiem? Bezpośrednio na nim w mieście nie tam dostać. Ale koleją można dojechać osady znajdujące się w pobliżu Pereslavl. Najbliższy w / stacji znajdują się w miastach i Berendeevo Ryazantsevo (18 i 22 mil od miasta).

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy pociągiem? Można dotrzeć Aleksandrow z Moskwy do pociągów, które odbiegają od Yaroslavsky Station. Stamtąd dostęp do miasta autobusem. Pociągi odjeżdżają ze stacji w odstępach 20-30 minut. Podróż w czasie – około 1,5 godziny. Po przeszczepie, autobus do Pereslavl pojedzie tylko 65 kilometrów.

Tylko w tej trasie nie downsides. Po pierwsze, jest to niewygodne. Po drugie, w kursują Pereslavl rzadkie. Inna opcja – pierwszy w żaden sposób dostać się do Siergijew Posad. Taksówką lub autobusem, ale to nie może być puste miejsca. Na taksówką będzie drogie, około 1000. Rubli.

Jak dostać się ze stolicy do pereslavl w autobusie?

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy autobusem? Jednym z najlepszych tras jest lot bezpośredni. Bus przynosi pasażerów z prawej kapitału w Pereslavl. Można korzystać z tego samego transportu, ale na innych trasach. Na przykład, aby poprowadzić ich w Moskwie w Jarosławiu lub Kostroma.

Z autobusu Schelkovskogo codziennie ponad 10 autobusy wysyłane do tych lotów. Pierwszy odchodzi od stolicy o godzinie 7:00. Typowym droga do miejsca przeznaczenia około trzech godzin (przez Siergijew Posad) lub 2,5 godziny. (Bez dodatkowych przystanków). Aby dowiedzieć się więcej na temat harmonogramu lub możliwych zmian w nawiązaniu lub w kasie Schelkovskogo autobusie.

Zakup biletów z wyprzedzeniem na podróż powrotną do stolicy tylko do bezpośrednich trasach: Pereslavl – Moskwa. Przed weekendy i święta, najlepszym pre-buy, w przeciwnym razie mogą one nie być dostępne w dniu wyjazdu. Na wszystkich innych trasach, z dodatkowych przystanków w innych miastach, bilety na podróż powrotną można kupić bezpośrednio w Pereslavl.

Jak dostać się do pereslavl w samochodzie?

Jak dostać się do Pereslavl z Moskwy przez samochód? Jest to najbardziej prosty i wygodny sposób. Najpierw trzeba przejść na drodze M8. Z Moskwy do Jarosławia autostrady podróżować 110 kilometrów na stanowisko DPS. Następnie skręcić z niej w prawo. Samochód będzie na obwodnicy Pereslavl. Na to trzeba będzie jechać około 13 kilometrów. Następnie samochód uderza ronda. Po kolejnych 4 km trzeba włączyć (po prawej) Yuriev-polski.

Kiedy dotarli do skrzyżowania trzeba obrócić samochód w lewo i jechać do „Filimonovo” wskaźnika. Kilka minut później samochód pojedzie w Pereslavl. czas przejazdu mogą być określone w sposób ogólny – od 1,5 do 2 godzin. Czas trwania ścieżki mogą być zwiększone ze względu na sytuację na drogach, ruchu, pogody i innych okoliczności.