250 Shares 8737 views

Euro 1996: Wyniki i fakty

W 1996 roku gospodarzem piłkarskich mistrzostw Europy. Miejsce stało Anglia. Euro 1996 zostanie zapamiętany przez wielu fanów piłki nożnej. Turniej przyniósł nowe zasady i pokazać świat debiutującym główne konkursy: Chorwacja, Czechy, Turcja, Bułgaria, Szwajcarii i Rosji. Na Euro 1996 Wielka Brytania po raz ostatni, aby pokazać swoje najlepsze strony, docierając do półfinału. W tym samym mistrzostwo było regułą „Golden Goal” oraz zwiększona liczba krajów uczestniczących jest 2 razy (do 16).

turniej kwalifikacyjny

Turniej kwalifikacyjny nie pamiętam żadnych wrażeń. Zaskoczony tylko Szwecji, który był brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Europy, nie zbliża się do ostatniej części. Wstała powyżej Szwajcarii i Turcji.

Przez zwiększenie liczby krajów, które były w stanie uczestniczyć w turnieju więcej zespołów miał okazję opuścić grupę. Na Euro 1996 po rozpadzie ZSRR i Czechosłowacji wyjechał do Rosji i Czech.

Grupa A

W grupie były Brytanii, Holandii, Szkocji i Szwajcarii.

Mocować tutaj rozpoczął się pierwszy mecz Euro 1996. W pierwszej rundzie Szwajcarii pokonać Anglię i Holandię nie mógł pokonać Szkocję. Druga noga wszystko wyjaśnić: Następni pokonać przeciwników z wynikiem 2: 0.

W trzeciej rundzie Anglii opór Holandii i strzelił cztery gole. W równoległym spotkaniu w Szwajcarii Szkocja wygrała 1: 0. Holland w tej sytuacji nie pochodzą z grupy, ale Szkocja nie mógł powstrzymać atak i nieodebranych piłkę. W playoffs przyszedł, Anglii i Holandii.

Grupa B

Grupa była Francja, Hiszpania, Rumunia i Bułgaria.

Pomimo oczywistych ulubionych, wybrałem się w ostatniej chwili trzeciego etapu. Na Euro 1996 w piłce nożnej w grupie B na ostatnim półroczu, Francja i Bułgaria były 4 punkty w Hiszpanii – 2, tylko Rumunia pozostało 0.

W ostatnim meczu pierwszej Hiszpania, Rumunia potrzebne, aby wygrać, że udało im się tylko sześć minut przed końcem meczu. Francja nie jest to łatwe zadanie, aby wygrać na Bułgarię.

Grupa C

Grupa ta obejmuje Niemcy, Czechy, Włochy i Rosja.

Wielu analityków twierdzi, że rosyjska reprezentacja jest najsilniejszy w całej historii poradzieckiej. Wiek był najlepsi gracze, prawie wszyscy byli w wiodących mistrzostw Europy. Jednak rosyjski zespół nie miał szczęścia w Euro 1996. Wyniki rozczarowanie wielu fanów, ale należy pamiętać, że grupa miała przyszłych mistrzów i srebrny medaliści. Stał się zdecydowanym przeciwnikiem Włoszech.

Niemcy wygrali grupę bez straty gola. Drugi najsilniejszy zespół stał się Czechy, które udało się pokonać Włochów. Rosja zakończył fazę grupową na czwartym miejscu.

Grupa D

Grupa ta obejmuje Portugalii, Chorwacji, Danii i Turcji.

W tej grupie wielu byli zainteresowani w Danii. Aktualny posiadacz Cup stał silny skład, który był nawet lepszy niż cztery lata temu. W pierwszym etapie nie byli w stanie pokonać Portugalię, grał remis. Chorwaci pokonali Duńczyków 3: 0. Zwycięstwo przeciwko Turcji nie pozwalają im opuścić grupę. W play-off off Portugalii i Chorwacji. Ostatnie miejsce w grupie okupowanej przez Turków.

ćwierćfinał

Ćwierćfinał mecze nie są prezentowane publiczności wiele bramek. Niektóre gry i nie zakończył się bezbramkowym remisem. Tylko jeden zespół zdobył dwie bramki.

Para Anglii i Hiszpanii są najbardziej interesujące. Oba zespoły stworzyły morze szans, ale trafia w regulaminowym czasie nieudanej. Wszystko zdecydowano w rzutach karnych, gdzie Brytyjczycy byli nieomylni. W reprezentacji Hiszpanii Fernando Hierro popełnił błąd, a jednym pociągnięciem mija gospodarza udało się sparować. Razem: 4: 2 przez miejscu.

W ćwierćfinale, Chorwacja ma ogromne Niemcy. Chorwaci zaczęli mecz silnie, ale sfaulował w niemiecki piłkarz we własnym polu karnym, po którym kara została prawidłowo wdrożone. 51 minut Chorwacja grać w piłkę, ale po kilku minutach został wysłany Štimac. Niemcy niemal natychmiast wykorzystał i objął prowadzenie. Wynik: 2: 1 na korzyść Niemców.

Republika Czeska miała do czynienia z groźnym ataku Portugalia. Czeskie Defence Honors poradzić sobie z atakami Luis Figo i Rui Costa. 53 minut pomocnik Karel Poborsky dał Czechy przodu. Portugalia nie była w stanie nawet wynik, mimo usunięcia Lathan 83 minut.

Mecz Francja-Holandia przyciąga szczególną uwagę. W tej pary spotkał świetny zespół zdolny świecić. Jednak mecz był nudny. W większość czasu publiczność nie widzi cele. W rzutach karnych wynik był w stanie Klarensa Zeedorfa. Wynik: 5: 4 w rzutach karnych w półfinale we Francji.

półfinał

Para Niemcy, Anglia nie mógł się zdecydować, kto pójdzie na czasie głównego. W pierwszej połowie, zespół zdobył jedną piłkę. W rzutach karnych niemiecki bramkarz Andreas Köpke odzwierciedlenie szok i poprowadził zespół do finału. Wynik: 6: 5 w rzutach karnych.

Mecz Czechy-Francja otrzymała najbardziej nudny w mistrzostwach. Regularne cele czas bezskutecznie. Wszystko zdecydowano w rzutach karnych, gdzie ponownie pierwsze dziesięć uderzeń byli nieomylni, a następnie bramkarz Czechy zapisane karę. Wynik: 6: 5 w rzutach karnych.

Finał Euro 1996

Finały Mistrzostwa Europy zapowiadają się ekscytująco. Kto wygrał Euro 1996? To pytanie można usłyszeć od młodych fanów. Pod koniec turnieju, Niemcy wpadli poważnych strat. Wiele z kluczowych graczy zostało rannych. Wniosek o grze udział tylko 16 graczy, z pięć zmienia dwóch bramkarzy.

Czesi również wypadła lepiej. Nie miał zawiesin i urazów graczy. Mimo niefortunnej sytuacji, Niemcy były w stanie wyjść i wygrać. W drugiej połowie Czesi objęli prowadzenie. W 69 minucie na boisku istniała zapasowe Niemcy napastnik Oliver Bierhoff. W ciągu sześciu minutach wyrównał, aw dogrywce zdobył „Złotą piłkę”.

Euro 1996 Piłka Nożna Niemcy przyniósł tylko trofeum przez wiele lat. Kraj rozumieć kryzysu systemowego, a fani musieli czekać długo na nowych zwycięstw.