789 Shares 9753 views

Przemywanie od tan eliminuje nieprzyjemny

Tan kobiety zaczęli używać stosunkowo niedawno. Moda na opalonej ciała, zbyt, w rzeczywistości całkiem młody. Przyjechała do nas z okazji do gołej swoje ciała na plaży, to nie są jakieś 50-60 lat temu. Jednakże, podczas gdy panie nie są kłopotliwy pytań niż zmyć opaleniznę. To po prostu nie było jeszcze w naturze. Kobieta opalania w sposób naturalny – w słońcu. Oferuje on taras do opalania, zaczęli uciekać w 1970 roku. Jednocześnie zdobyć pierwszą firmą, która produkować specjalne lampy do opalania. Jeszcze później, kiedy głośno zaczęli mówić o szkodliwości promieni słonecznych, ale w Ameryce, na przykład, nie wolno odwiedzić solarium a-moll, masa entuzjazm do opalania.


Zdaniem ekspertów, to jest absolutnie nieszkodliwa dla skóry i bona fide producenci wyrobów dba również dla niej. Aby potem nie głowią nad pytaniem, niż zmyć opaleniznę, należy przede wszystkim wybrać mądrze, a po drugie, aby zastosować poprawnie. Kosmetyki tego, jak każdy inny, dobiera się w zależności od rodzaju skóry. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jego cień. Jeśli jest lekki i użyć rurki, na której jest napisane „Na ciemnej skórze” pewni, wkrótce będziesz się zastanawiać, co można zmyć opaleniznę. Należy zwrócić uwagę na etykiety „na sucho”, „Tłuste” itd .. Ponadto, kosmetologów nie zaleca się stosować samoopalacze ciało, uderzając go w twarz. Strefa ta ma swoje rurki. Jeśli już zdecydowaliśmy się opalenizny bez uszkadzania skóry, nie trzeba zapisać, w przeciwnym razie można stworzyć samemu od podstaw problemu.

Zastosuj opalania powinny być od dołu do góry, dobrze wycierając ją na wszystkie części ciała. Najlepiej jest korzystać z usług specjalistów, odwiedzić salon piękności. Ale procedura ta może być przeprowadzona niezależnie, ale w praktyce wychodzi nawet więcej aplikacji. Jeśli używasz takiego narzędzia po raz pierwszy, a procedura ta została czasowym do jakiegoś ważnego wydarzenia, nie ryzykować, odwiedzić salon, w przeciwnym razie trzeba torturować się zastanawiać, co by zmyć opaleniznę.

Spokojny, ale spokój … Ulubiona wyrażenie Carlson tutaj będzie bardzo przydatna. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że takie miejsca jak pantery, nie denerwuj się, to problemem może być pomogło. Aby rozpocząć, wziąć gorącą kąpiel i moczyć w niej przez pół godziny. Kiedy skóra jest dobry na parę, zrobić skórkę, albo przynajmniej dobrze poskrabiruyte ciało. Odpowiednie środki powinny być w arsenale piękno każdej kobiety – jeśli nie, należy użyć soli morskiej z sokiem z cytryny. Powodując mieszaninę do loofah, masuj ciało dobrze, skóra powinna rozjaśnić.

Jest również możliwe, aby spróbować do czyszczenia plam lokalnie garbników i nadtlenku wodoru lub octu, pół rozcieńczonej w wodzie. Zwilżyć wacik w jednym z tych płynów i pocierać powierzchnię problemu. Dobry wybiela skórę i sok z cytryny. Musi być rozcieńczony wodą w stosunku 1: 1 i rozłożone na cały organizm. Gdy mieszanina stała się sucha, przemywa go w ciepłym prysznicem. Jak szybko zmyć opaleniznę, można powiedzieć i pokazać sam przykład w salonie kosmetycznym. Oczywiście, będzie to kosztować, ale raz zdarzyło się tak uciążliwe, ale nadal ważne do publikacji, będzie musiał zapłacić.

W przypadku napotkania takiego problemu, to nie znaczy, że bronzer kosmetyczny lepiej zapomnieć na zawsze. Nic podobnego! Wystarczy zapytać następnym razem, gdy stosowanie przepisów oznacza, że nie trzeba było szukać informacji niż zmyć opaleniznę.