103 Shares 3344 views

Sprawdzić wiele – jak wypełnić próbkę i funkcje

Aby osiągnąć ten cel są najbardziej zróżnicowane szereg metod i technik. Ktoś ucieka się do medytacji, ktoś ustawia jasne zadania i wykonuje je. Każdy z nich svoiemu skuteczny. Jest jeszcze inny bardzo ciekawy i emocjonujący technika, która nazywa się „check obfitości”. Jak go wypełnić, kiedy i jak to będzie działać w tej sprawie, będziemy rozmawiać w tym artykule.

W jaki sposób drogę

Oczywiście, dla każdego człowieka jest bardzo ważna zasada działania konkretnej technologii. W rzeczywistości, jest to czynnik, który powinien być zainteresowany w najmniejszym stopniu. To dlatego, że głębiej wniknąć do samej metody, tym bardziej zaczynają wątpić. Na tym etapie, każda technika zaczyna tracić swoją magiczną moc. „Kontrola obfitości” – nie jest wyjątkiem. Wszystko, co musisz wiedzieć osobę za pomocą narzędzia takiego jak czeku obfitości, więc jest to w jaki sposób, aby wypełnić go i kiedy trzeba to zrobić.

Ponadto, w niektórych przypadkach, technika ta może nie działać, a przyczyny tego stanu może być kilka:

  • Człowiek nie wierzy w realność tego procesu i uważa, że wszystko jest żart. W tym przypadku, oczywiście, wszechświat odpowiada mu w zamian, a także uważa, że osoba ubiegająca się o głupi żart.
  • Błędnie wypełnione pola w dokumencie, a oni nie pasują do odbioru wzór wypełnienia obfitości.
  • Człowiek nie wykorzystał szansy, która dostarczyła mu wszechświata. Czasami to, co zamówiliśmy, nie tylko wpada w nasze ręce, a ona ma szansę spełnić swoje marzenie. Na przykład, osoba chce kupić nowy samochód, sprawdzić i wypełnić w ciągu kilku dni został zaproszony, aby przejść do innej pracy. Ze względu na pewne strachu czy niepewności, odmówił ofertę. Wszechświat oferowana osobie opcję, która pomogłaby mu zarobić jak najwięcej pieniędzy, jak on potrzebował nowego samochodu, ale musiał być opuszczony.

prawa wszechświata

Metoda ta jest związana z pewnymi prawami. Dawno, dawno temu naukowcy byli w stanie określić, że wszechświat jest nieskończony. Ona może prosić o nic, a ona chętnie dać. Niektórzy nawet porównać wszechświat ginu. każde Twoje życzenie może zostać spełnione natychmiast, to jest tylko ważne, aby wiedzieć, jak prawidłowo zapytać. Tak działa magia pieniądze. Wyboru banku obfitości Wszechświata – jest to małe rzeczy, które może zrobić w dowolnym momencie. Wierzę, że jest to prawda. Ważne jest, aby sprawdzić, po napełnieniu chęć puścić.

Nie trzymaj się go, starają się zapomnieć o tym i nie myśleć przez jakiś czas. Ponadto, nie należy myśleć o tym, jak to jest realizowane. Wierz mi, to nie ma znaczenia dla Ciebie. W końcu, wynik jest ważny.

Podstawy technologii

Z okazji nazwa staje się jasne, że niektóre check zostaną wykorzystane, czyli najczęściej bank. Może on być sporządzony lub wydruku z komputera, znajduje się poniżej.

Oczywiście, lepiej jest to zrobić samemu. W ten sposób można umieścić w nim energię, która jest tak potrzebna do realizacji cenionych pragnień. Po formularz jest gotowy, ważne i najważniejsze jest pytanie, jak prawidłowo wypełnić czek obfitości wszechświata dokładnie, jak dobrze będzie wypełniona, a wynik będzie zależał. Nie ma potrzeby się spieszyć lub zrobić to z niepotrzebnym śmieszność. Wziąć do pracy bardzo poważnie. Można wyobrazić sobie, że jesteś w banku, wszechświat wypełnia rachunek za ciebie, a ty tylko obserwować proces.

Jak wypełnić czek obfitości

Czek powinien zawierać następujące pola: „Płatność”, „cykl”, „Sum”, „To”, „Data”, „Podpis”. Każdy z nich musi być wypełnione.

  • W kolumnie „ilość” należy określić, ile pieniędzy chcesz otrzymywać. Wartość ta może być dowolna, ale nie mniej niż to, czego naprawdę potrzebują. Z drugiej strony, nie należy określić niebotyczne sumy. Jeśli piszesz dowolną liczbę, aw głowie masz jakieś przemyślenia, „To zabawne, ale nigdy nie otrzymał tak wiele” oznacza równowartość musiały znacząco zmniejszyć. Niech to będzie mała, a rzeczywista kwota, ale kiedy je dostać, można sądzić, że proces naprawdę działa, i następnym razem będzie podwoić.
  • W sekcji „Destination” należy określić cel, dla którego trzeba tę kwotę pieniędzy. Np. Zakup samochodu, domu, itp
  • W kolumnie „Do” należy podać nazwisko, imię i przydomkiem. Ponadto, jeżeli istnieje „Z” lub „Nadawca”, konieczne jest, aby napisać słowo „wszechświat”.
  • „Podpis” kolumna wskazuje również podpis nadawcy, czyli wszechświat.
  • Ponadto, można utworzyć „Płatność” i napisać, że „w pełni opłacone”.

Które nie muszą określić

Mamy już zorientowali się, jak prawidłowo wypełnić czek obfitości, a teraz dowiadujemy się, że nie jest konieczne, aby go określić. Przede wszystkim, to terminy. Każdy pragnie indywidualnie, a jego realizacja może mieć wpływ wiele rzeczy. Nie jest konieczne, aby określić pewne granice jego realizacji, i tak szybko, jak to naprawdę będzie zapomnieć o tym, że jest pewny do zrealizowania. Ponadto konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kwotę podaną na czeku, to musi być koniecznie ze względu na swoje pragnienie. Nie można po prostu życzyć miliona dolarów na wypadek nieprzewidzianych kosztów. Pomyśl, co byś teraz chcą bardziej niż cokolwiek innego?

Załóżmy nową i piękną torebkę. Idź na zakupy i dowiedzieć się o dokładny koszt niego. Jest to postać i trzeba wpisać w polu „ilość”. Czek próbka obfitości i jak go wypełnić, mamy już omówione, ale nie biorą pod uwagę jeszcze jedną ważną kwestię: kiedy trzeba ją wypełnić.

Data rejestracji czeku

Być może już zostały ustalone, aby przejść do pióra i papieru, aby wypełnić czek, ale nie spieszyć. Najpierw trzeba spojrzeć na kalendarz księżycowy. Chodzi o to, że prawo wypełnić w obfitości postaci wyboru jest konieczne tylko w pierwszym dniu nowego księżyca. Nie jest tajemnicą, że ten dzień jest dobrze nadaje się do pisania planów i sporządzenie listy pragnień. Wraz z Księżyca twoja energia będzie nadal rosnąć na miesiąc, i pragnienia się spełnią. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać tej reguły jest wypełnienie w obfitości oraz kontrolę pierwszego dnia księżyca.

Sposób ważności i przechowywanie

Najprawdopodobniej po wypełnić czek, masz pytanie o tym, gdzie go umieścić i ile zachować. Sprawdzić obfitości wypełnienia wzór, który widać powyżej, konieczne jest, aby przechowywać w bezpiecznym miejscu.

Znajdź na tej specjalnej skrzynki. Zużyte kontrole należy umieścić z powrotem i przechowywane. Co do zasady, kontrola przebiega dokładnie jeden miesiąc księżycowy – do nowego następnego księżyca, ale jeśli w tym okresie pragnienie nie został spełniony, nie być zdenerwowany, ale już w drodze do Ciebie i trzeba poczekać trochę dłużej. Ważne jest, aby wiedzieć, że w każdym miesiącu może być wypełniona nowego czeku, i to koniecznie pracować.