375 Shares 4924 views

terapia pijawka: przegląd i zastosowanie

Od czasów wczesnych cywilizacji leczenia pijawkami został przepisany, aby pozbyć się różnorodnych dolegliwości. Nawet w starożytnym Egipcie, te małe „krwiopijcy” Zapisywanie ludzi z poważnymi chorobami krwi. Według szkicu historycznego pokazuje, że metoda ta jest szeroko stosowana w Grecji, Rzymie, Aleksandrii. W średniowieczu zaczęto traktować hirudotherapy nauk medycznych. Od połowy XIX wieku, terapia pijawka, której ocena lewo nawet Wielki król Francji, Lui Filipp, stał się integralną częścią leczenia zaburzeń krwi. Do dziś ta metoda jest stosowana w celu zapobiegania zakrzepicy i innych dolegliwości.


Etnonauki

Leczenie pijawkami przeglądu jest od osoby wyleczone rzemieślników. Oczywiście, w czasie, kiedy cały okręg miał tylko jeden uzdrowiciel, uzdrowiciele cenione, ale chciałbym ludziom zrozumieć, że takie barbarzyństwo w postępującym wiekiem nie prowadzi do niczego dobrego. Uzdrowiciel nie może samodzielnie wyznaczyć ci terapię pijawka, ponieważ jest to niemożliwe „gałki ocznej” w celu określenia choroby krwi. Traktowane w ten sposób zimny jest głupie, a nawet niebezpieczne! Girudoterapiya zakłada również znajomość konkretnych punktów na ciele, które muszą trzymać tych krwiopijców. Bez niezbędnych umiejętności osoby, która przeprowadza procedurę, od osoby, po prostu pasożyty ssać krew i nie przyczyni się do poprawy kondycji organizmu. Dlatego lepiej jest skonsultować się ze specjalistą.

medycyna konserwatywny

Medycyna – dość pojemne pojęcie. Zawiera on w sobie wiedzę z różnych narodów, a nawet religii. Dlatego w różnych kulturach poglądów na temat tego czy ta metoda leczenia nie mogą być takie same. Do udzielania pomocy w nagłych wypadkach, czasem trzeba uciekać się do drastycznych leków. Jednak w przypadku długotrwałego leczenia, aby utrzymać zdrowie hirudotherapy pasują idealnie. A to, co ludzie myślą o tym eksperci z różnych kultur:

1. Nasi lekarze zalecają łącząc ją z metodami roślinnych. To nie tylko pomaga poprawić ogólną kondycję organizmu, ale również daje efekt odmładzający.

2. Każdy naród ma swoje własne metody leczenia za pomocą pijawek. Wiele krajów europejskich uznały hirudotherapy dar natury, który jest lepszy niż jakikolwiek medycyny sprawia, że możliwe, aby pozbyć się poważnych chorób. Prawdopodobnie konwencjonalna metoda odmładzania w świecie jest terapia pijawka, której ocena lewo nawet królów i królowych. W swoim czasie z pomocą girudoterapii próbowali leczyć wszystkie choroby. Oczywiście nie zawsze jest to uda, ale takie eksperymenty są danego leku bezcenne doświadczenie i wiedzę. Dzisiaj ta niezwykła metoda leczenia jest stosowany we wszystkich dziedzinach medycyny, oprócz zabiegu.

3. Chiński lekarze często stosuje pijawki go w specjalnych miejscach na ciele, gdzie mogą one mieć korzystny wpływ. Uważa się, że girudoterapiya pomaga osobie do „wygrania złego ducha”. Należy przez to rozumieć, że jest to często Zaburzenia krwi mogą być wewnętrzne. W tym przypadku następuje odmłodzenie powodu tworzenia nowych krwinek. W celu poprawy stanu pacjenta, studenci medycyny na lata studiował pijawki punktów zabiegów na ciało. To pozwala dokładnie wiedzieć, co i na co lokalizację choroby powinny być umieszczone „bloodsucking asystentów”, aby wyleczyć pacjenta.

Choroby, które są traktowane pijawki

Girudoterapii zakres zastosowań obejmuje:

– kardiologii;

– pulmonologii;

– urologiczny;

– neurologia;

– okulistyce;

– ginekologia, etc.

terapia pijawka, której ocena jest pozytywna w przypadkach profilaktyki udarów mózgu i zawałów serca, pozostaje najbardziej skuteczna metoda w wielu dziedzinach medycyny. Najczęściej za pomocą girudoterapii leczeniu wszelkiego rodzaju zatrucia. pijawki zapewniają również profilaktykę zakrzepów.