801 Shares 9257 views

Aleksiej Frolov: biografia i twórczość

Istnieje kilka muzycy, którzy od dawna w cieniu. Aleksiej Frolov z nich. Jego piosenki są śpiewane Petliura brał udział w grupie „Red formy” i we własnym projekcie Condor, ale sława przyszła do niego niedawno. Całe życie poświęcił Alexey muzyka i jej własny w sztuce.


dzieciństwo

Większość swojego dzieciństwa Aleksiej Frolov odbyła się w Symferopolu. Tam rozpoczął naukę w szkole muzycznej, ale opuścił ją po trzech latach. Powodem tego nie był leniwy, ale chęć do nauki innych instrumentach. Edukacja w piano Alexei nie wystarczyło. On opanował gitarze, perkusji i basu.
Podobnie jak wielu chłopców, Alex i jego przyjaciele słuchali grupy „Strefy” i marzy, aby pisać swoje własne piosenki. W ten udało się znacznie, kiedy stworzył swój własny zespół. Początkowo była to grupa facetów, którzy grają na gitarach akustycznych.

kondor

Nazwa grupy dał przydomek Aleksey Frolov nosił w szkole. Chłopaki z bitwy ekstrahowano do pięciu lat dla samych urządzeń, wśród których był stary magnetofon „Oreanda-3”, który nagrywali pierwsze utwory. W tym czasie znaleźć urządzenia była ciężka praca, więc faceci byli bardzo zdenerwowany, gdy studio złamał i zaniósł wszystko, co było potrzebne do nagrywania.

Po służbie w wojsku Alexei Frolov ponownie zebrałem grupę, kupił niezbędne narzędzia i zaczął aktywnie nagrywać piosenki. W muzyków studyjnych w sesjach, trzy do czterech dni dwa razy w miesiącu.

Współpraca z grupą „Red pleśni”

Aleksiej kreatywność zauważyli producenci grupa „Red pleśń”. Wzięli dla siebie 10 piosenek, z których niektóre są umieszczone w zespole, a pozostałe trzy wziął Wiktora Petlyura. Później, gdy grupa przestała odwiedzić studio Alex napisał piosenkę One. W 2015 roku Alexander Gortovin proponuje zebrać wszystkie ocalałe utwory i wydać je pod nazwą „Alexey Frolov.” Dyskografia muzyk stał się składać z kilku płyt, które zostały wyemitowane w studiu. Niektóre utwory przetrwały zremasterowane.