428 Shares 7802 views

Mucha CC – nosicielem śmiertelnej choroby

O najniebezpieczniejszym mucha jest znana każdemu uczniak. CC Fly żyje na kontynencie afrykańskim. A teraz, 150 lat jest przerażające miejscowa ludność i zwierzęta. W niektórych obszarach, ludzie rzucają żyzne plantacje i przejść do innych miejsc. W tych krajach nie ma gorsze krwiopijcy niż latać CC. Co ona jest winna, jeśli w rzeczywistości nie emitują własną truciznę? Główną przyczyną śmierci tysięcy ludzi – niebezpiecznych pasożytów świdrowców, który niesie ten owada.

Jak mucha CC

Zwykła forma, prawie jak bardzo zwykłych linii, ma też swoje charakterystyczne cechy. Na głowie znajduje się długa trąba, która pozwala kobiety ugryzienie przez skórę ludzi i zwierząt i żywią się krwią. Przezroczyste skrzydła, które Podnieść stan płaską gdy mucha sama. Na dnie owadów szarego brzuchu, a na górze – żółty, cztery podłużne ciemne paski znajdują się na czerwonym piersi. CC dorosły mucha, który jest reprezentowany przez zdjęcie powyżej, na życie stanowi do 10 larw, które, padając na ziemię, nory i pupate przez kilka godzin.

Jak można się zarazić

Proces jest nieuniknione zanieczyszczenia, jeśli IC okienna przynajmniej raz jedli nośniki krwi Chagasa (lub „śpiączki”). Według naukowców, winne dzikie antylopy i inne ssaki, które żyją w krwi tego pasożyta. A same zwierzęta z tą chorobą nie umierają. Śpiączka nie jest od razu. Po pierwsze, pacjent odczuwa osłabienie, zmęczenie, zmiany zachodzą w ośrodkowym układzie nerwowym. Człowiek jest wyczerpany, często traci przytomność i zapada w głęboki sen półprzytomny, są plomby na swoim ciele, nie rdzeniowych rozwój, śmierć następuje w wyniku. I umierają nie tylko rdzennych mieszkańców. Dziesiątki turystów po powrocie z Afryki znaleźli się zainfekowany śpiączki.

Dla bydła latać IC nie jest mniejsze ryzyko. Śmiercią ołowiu choroby zwierząt – rewolweru, który jest również zawarte w tych bloodthirsty owadów. Według smutnych statystykach ukąszenia muchy tse-tse umiera rocznie 3 miliony sztuk bydła.

Naukowcy szukają sposobu

Mieszkańcy Afryki i Australii, gdzie mieszka krwiopijcy, czekając na wybawienie od niebezpieczeństwa. Ale do tej pory nie ma lekarstwa na „śpiączki” lub sposobów niszczenia muchy tse-tse. Świdrowców zachowują się bardzo agresywnie w organizmie człowieka, że mutują i mutować, więc jest to niemożliwe, aby zabić wszystkich mutacji pojedynczego leku. Zniszczone kilka pasożytów, a reszta nadal swoje źródła utrzymania.

Duże nadzieje naukowcy wprowadzili nowy sposób na zmniejszenie populacji na muchy tse-tse. Fly kolegów z mężczyzną tylko raz w życiu. Znając taką funkcję, naukowcy postanowili zwolnić na wolność, miliony sterylizowanych samców. Aby tego dokonać, specjalnie hodowane i naświetlane promieniowaniem. Kobieta, sparowany raz, aby nie pozwolić sobie innego samca, ale również produkować potomstwo nie będzie możliwe. Sposób ten zgodnie z ekspertów wyeliminuje nośnikami chorób śmiertelnych. I o kilka lat latać CC zniknie z powierzchni planety.

Bat: wampir, czy nie?
560 shares 4961 views
A twoja kwitnie okolicy Bush?
599 shares 5275 views
Wiewiórka zjada na pustyni?
243 shares 5452 views