609 Shares 3995 views

Długoterminowa stylizacji włosów: plusy i minusy

Długoterminowa stylizacji włosów dzisiaj uważana jest za to bardzo dobra alternatywa dla chemicznej ondulacji. Po zastosowaniu tej procedury, aby nadać objętość włosów, włosy włączyć do pięknego wodospadu miękkich loków i, oczywiście, po prostu odświeżyć wygląd.


Długo stylizacji: trochę historii

Technika ta pojawiła się w salonach kosmetycznych nie tak dawno temu. Pionierzy „” Schwarzkopf pracowników firm stalowych, którzy stworzyli specjalne rolki i elementy mocujące. Zasada jest proste procedury – pierwsze włosy uformowany do pożądanego kształtu, a następnie traktuje się środkiem utrwalającym.

Ale jak popularność kravinga (tzw długoterminowy Stacking) na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków. Dziś ta instalacja jest przeprowadzana w prawie każdym salonie kosmetycznym i popularne.

Długoterminowa stylizacji włosów: jak procedura jest grane?

Aby rozpocząć fryzjer powinien dokładnie zbadać włosy, aby określić strukturę i kondycję. Po tym, że wybiera optymalny stylizacji. Wybór lokówki zazwyczaj spoczywa na kobiecie. Wszystko tu zależy od wielkości pożądanych loki – niektórzy wolą mniejsze loki, podczas gdy inni wolą duże eleganckie loki.

Ponadto główny musi test na obecność reakcji alergicznych – w tym celu niewielką ilość mocowania, do powierzchni skóry wewnętrznej kolanka.

Po tym fryzjera włosy obsługuje specjalną konstrukcję mocującą i jest przykręcana do lokówki. Jakąś godzinę później, można umyć włosy i zrobić stylizację.

Długoterminowa stylizacji włosów i jego zalety

Oczywiście, taka procedura ma wiele zalet, które w rzeczywistości sprawia, że tak popularne wśród płci pięknej.

  • Podczas zabiegu przy użyciu tylko te chemikalia , które nie zakłócają strukturę włosów, więc nie martw się o zdrowie swoich włosów.

  • Długo stylizacji krótkich włosów, pozbawione objętości, może sprawić, puszyste włosy.

  • Procedura ta jest uważana za przydatne nawet dla kobiet z włosów przetłuszczających się, jak chemikalia stosowane do ustalenia, zmniejszają aktywność gruczołów łojowych.

  • Podczas instalacji kreator obsługuje specjalne wskazówki dotyczące składu loki, więc kolejne dwa miesiące można zrelaksować się i zapomnieć o włosy podzielone.

  • Nie jest tajemnicą, że podczas kolor trwała ondulacja włosów (szczególnie jeśli są one malowane) zmiany. Ale rzeźba nie wpływa na kolor zamków, nawet jeśli regularnie poddawał się farby chemicznej.

  • Włosy prostowane powoli i równomiernie na całej długości. Dlatego też, gdy sostriganie odrastanie włosów oni niekoniecznie.

  • Druga procedura może być powtarzana w ciągu 2-3 miesięcy, bez szkody dla włosów.

I, oczywiście, długo układanie oszczędza czas i wysiłek – można tworzyć wspaniałe włosy w ciągu kilku minut, a przez długi czas będzie wyglądał właśnie opuścił fryzjera.

Long-r, kiedy to nie można zrobić?

Oczywiście, czasy Eest kiedy pan może odmówić przeprowadzenia takiej procedury. W szczególności, jeśli włosy są zbyt uszkodzony, aby zacząć, to spędzają odzysk za pomocą specjalnych procedur. Oczywiście, stylizacja jest zabronione w tych przypadkach, jeśli masz poważną alergię klipów. Chociaż procedura nie wpływa na kolor włosów, może być przeprowadzony nie wcześniej niż trzy dni po malowaniu.

I kolejny ważny punkt – układanie długoterminowa nie jest zalecany do właścicieli długim, grubym i sierści. Fakt, że ciężkie loki szybko wyprostować, więc efekt zabiegu będzie cię zadowolić nie zbyt długo.

Długo układanie: Opinie

Recenzje kobiet, którzy zarejestrowali się na kraving, bardzo sprzeczne. Niektórzy uznają, że jest to świetny sposób, aby odświeżyć wizerunek i stworzyć piękną fryzurę na długi czas. Twierdzą, że ten ostatni efekt układania może być porównana z lekkim chemii. I nie zapomnij o tym, że skutkiem procedur w pewnym stopniu zależny od umiejętności fryzjera. Ponadto, warto zastanowić się nad faktem, że włosy po rzeźbienia wymagają stałej opieki, ostrożny – trzeba użyć maski nawilżające i balsam do włosów.