385 Shares 5043 views

Julia Karaulova: biografia i życie osobiste wokalisty

Bohaterka tego artykułu jest atrakcyjna dziewczyna i utalentowana piosenkarka Julia Karaulova. Jej biografia interesy setek tysięcy fanów. Ty też, jednym z nich? Wtedy będziesz zainteresowany informacjami zawartymi w artykule.


Biografia piosenkarza Yulii Karaulovoy: dzieciństwo i dojrzewanie

Aktorka urodziła się w Moskwie w dniu 24 kwietnia 1988 r. Ona pochodzi z szanowanej i zamożnej rodziny. Julianna – to nazwa naszej bohaterki otrzymał przy narodzinach. Jest wskazany w paszporcie. Ale niektórzy krewni i przyjaciele nazywają ją Julia. W 1992 roku rodzina przeniosła się do Karaulova Bułgarii. W tym ojciec Julii został wysłany do służby dyplomatycznej. Jest w Sofii (stolicy Bułgarii), dziewczyna poszła do 1 klasy. Jednak nie była to zwykła szkoła, oraz ustanowienie ambasady rosyjskiej. Gdy nasza bohaterka miała 11 lat, ona i jej rodzina wróciła do Moskwy. Karaulova Jr uczestniczył w Metropolitan Szkoła №1106. W 2014 roku otrzymała dyplom „Gnesinka” (Dział Produkcji).

Początek działalności twórczej

Julia Karaulova, biografia, które widzieliśmy, marzenie z dzieciństwa, aby stać się piosenkarką. W 2004 roku dołączył do młodzieżowej grupy Yes. Zdobyła bezcenne doświadczenie na scenie. W tym samym roku, Julianna poszedł do odlewania projektu „Fabryka gwiazd – 5”. Wielki talent i pewność siebie pomógł Karaulova się wśród uczestników show. Ze względu na charakter żwawym i jasny wygląd Julia stał się ulubieńcem publiczności. Ludzie mieszkający w różnych częściach kraju, aktywnie głosowali na niego. Blonde dotarł do finału. Niestety, nie została ona uwzględniona w pierwszej trójce zwycięzców. Julianna nie był zdenerwowany. Po tym wszystkim, projekt poznała swoją miłość – Ruslan Masyukova. Ale tutaj nie miała szczęście: po zakończeniu wicher romans para rozstaliśmy.

Udział w grupie 5sta Rodzina

Więcej o „fabrycznie 5 gwiazdkowych” Maxim Fadeev stworzył zespół dziewczęcy. Nazwano to „Netsuke”. Grupa ta obejmowała: Karaulova Julianna, Aksinya Verzhak i Klyushnikova Dasha. Dziewczyny nagrał kilka piosenek, udał się na wycieczkę. Projekt ten zakończył. Od jakiegoś czasu nasza bohaterka traci się z oczu. Fani chcą wiedzieć, co stało się z Julia Karaulova. Biografia wskazuje, że studiowała w Londynie, a następnie pracował jako redaktor magazynu Teen Tak!.

W 2011 roku piękna blondynka stała się solistką 5sta rodzinny. Gdyby było napisane kompozycje takie jak „Razem”, „Puk, puk”, „Ja będę z tobą” i innych.

kariera solowa

Opuść grupę Julianna chciał z powrotem w 2014 roku. Jednakże, z naruszeniem umowy musiałby zapłacić producentowi okrągłą sumę. Dlatego musiała czekać do końca umowy. We wrześniu 2015 Karaulov mógł rozpocząć karierę solową. Ich debiutancki album video do piosenki „Ty nie,” ona wprowadzona sześć miesięcy temu, będąc częścią 5sta Rodziny. Autorem tekstu i muzyki jest królową rosyjskiego R'n'B – Bianca. Od maja 2015 do września 2016 roku liczba wyświetleń wideo na Youtube to 19 milionów dolarów. Obecnie twórczy świnka Julia kilka piosenek, w tym „Vneorbitnye”, „Houston” i „morze”. A to dopiero początek jej solowej karierze.

Julia Karaulova, Biografia: Życie osobiste

Nasza bohaterka – jasny i ciekawy dziewczyna z rzeźbiona figury i ładnej twarzy. Posiada dużą liczbę fanów wśród mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat. Ale jeśli w sercu pięknej blond swobodnie? Teraz będziemy o tym rozmawiać.

Nawet podczas uczestniczenia w „Fabryce gwiazd – 5” Julianna spełnione producent Andrew Black. Początkowo tylko związali pracowników i przyjaźnie. Jednak kilka lat temu, Julia i Andrew sobie sprawę, że czuli do siebie głębokich uczuć. Teraz żyją w małżeństwie cywilnym. Przyjaciele i koledzy z pary są przekonani, że jest to kwestia do ślubu.

Konkludując

Pisaliśmy o tym, gdzie urodził się i przeszkolony w jakichkolwiek projektach muzycznych udział Julia Karaulova. Biografia naszej bohaterki jest przykładem tego, jak utalentowany i pewny siebie dziewczęta sukces.