632 Shares 4661 views

Konstelacje zodiaku w kolejności ich odwiedzić słońce – od starożytności do współczesności

Gwiaździste niebo od czasów starożytnych przyciągał ludzkiego niewytłumaczalny magię i majestatyczny urok. Miriady gwiazd jej tajemniczy blask zwrócił oczy z molem i snu, cierpienia i poszukiwania wiedzy. że poruszać się w rozgwieżdżone niebo, ludzie dołączył luminarzy w konstelacji i dał im nazwy. W ciągu roku Ziemia obraca się wokół Słońca. Ale ludzie, którzy mieszkają na nim wydaje się, że wykonuje ruch słońca na niebie, na przemian przemieszczających się z jednego do drugiego konstelacji. Jeśli spojrzeć na astronomicznego atlasu, to widać, że liczba konstelacji, które obejmują Słońce wzdłuż ekliptyki (kręgu sfery niebieskiej, w której porusza się słońce przez cały rok), równe 12, a także miesięcy w roku. Ten pas jest gwiazdozbiorów zodiaku. Wiele z zodiakalnych gwiazdozbiorów i znaków zodiaku po nazwami zwierząt, ponieważ w czasach starożytnych, wymyślili pasterzy, myśliwych i odkrywców.


Dlaczego nie pokrywają się z konstelacji znaków zodiaku

Odliczanie znaki zodiaku jest zwyczajem, aby rozpocząć z równonocy wiosennej, czyli 22 marca. Jak to nazywa, „punkt barana”. Baran i za nim konstelacje zodiaku w kolejności ich wizyta zbiegła się z słońca na niebie konstelacje o tej samej nazwie (choć konstelacji granice nie są jasno zdefiniowane i są uważane za warunkowy). Jednak wiek po wieku, przez ponad trzy tysiące lat historii astronomii, w wyniku przemieszczenia osi zgromadzone błędu Ziemi o około 1 stopień na każde 72 lat. Skumulowany błąd jest to, że teraz pozycja słońca i gwiazd nie odpowiada pierwotnie określonych terminach. to w życiu zwykłych ludzi, ponieważ są częste przypadki. Każdy łatwo odpowiedzieć, kim jest w znaku zodiaku. Ale to pech, może okazać się, że Leo nie Leo i rak horoskop, ale człowiek przez całe życie uważał się Wodnik, Koziorożec jest.

Funkcje znaków

Rozważmy każdy z konstelacji Zodiaku w kolejności ich odwiedzić słońce.

Baran, który był pierwszym w czasach greckiej astronomii odwiedził Sun, składa się z gwiazd 2-5-tej wielkości. Główną gwiazdą jest Hamal czytać nawigację. Ta konstelacja pochodzi od mitycznego Ram z Złotego Runa, która szuka Argonautów.

Taurus. Jest to duży gwiazdozbiór w którym Aldebaran jest najjaśniejszą gwiazdą. Wokół niego są gromad gwiazdowych, tym Hyades i Plejad, a także mają Crab Nebula. Byk ludy starożytnego świata uznawane najważniejszym. Wiele czcili byka, w Egipcie nie było byk Apis, za święte, aw Grecji – Minotaur.

Następny dla Taurus, jeśli weźmiemy pod uwagę konstelacje zodiaku w kolejności zwiedzania Sun, następnie Gemini. Szef Gemini na niebie oznaczone dwiema gwiazdkami, Kastora i Polluksa. Nazwa gwiazdy był na cześć synów Zeusa, nieustraszeni Argonauts Dioscuri. Bliźniaków patronów żeglarzy złowionych w burzę.

Rak jest undistinguished na niebie. W tej konstelacji, zanim będzie miał przesilenia letniego, po minięciu punktu szczytowego światła jak „pyatilos” pleców.

Lew – symbol ognia, siły i odwagi. Jasność Regulus (najjaśniejsza gwiazda w tej konstelacji) jest 150 razy większa niż słońce. Fierce lew związana z dziką letnich upałów.

Jeśli w dalszym ciągu zgodnie z kolejnością, w którym słońce odwiedza konstelacje zodiaku lew powinien konstelacji Panny. Jej obraz malowany z uszu lub prętem rtęci w dłoniach. Jest on uważany za symbol powstania życia.

Libra konstelacja małej gwiazdy podwójnej, ponieważ były równoważone w starożytności, dzień i noc, ponieważ jesienny równonoc przechodzi w momencie, gdy Słońce jest w tym znak gości.

Skorpion w niebie wygląda bardzo ładnie, w tym konstelacja często pojawiają się nowe gwiazdy. Według astrologów jest to, że Scorpio – najbardziej złowieszczy znak.

Centaur Heron, według mitologii, był twórcą pierwszej sfery niebieskiej, gdzie miała ona miejsce obecnie. Ale jego podstępny sposób naprzód Centaur Krotos, biorąc cudzego miejsca. Strzelec boją się nawet Skorpion, która jest nałożona na dziobie centaur.

Konstelacja Koziorożec jest uważany za mistrza wodami i Pan burze. Według legendy, koza stąpający bóg o imieniu Pan, boi Typhon, skoczył do wody. Tam dorastał i ogon ryby.

Przeniesienie na studia i konstelacje zodiaku w kolejności zwiedzania Sun, widzimy, że dla Koziorożca do Wodnika jest niebo. W Egipcie w czasach starożytnych konstelacji Wodnika to wyraźnie widać w czasach, kiedy poziom wody Nilu wzrosła przede wszystkim. Wierzono, że rzeka bóg wody przewraca ogromny kubeł.

Ryby w niebie jest na półkuli północnej. Po drugiej stronie granicy konstelacji słońcu przekroczyć w czasie, gdy bogaci zaczęli ryby.

horoskopy

Jednym ze sposobów przewidywania zdarzeń jest sporządzenie horoskopu. Podstawą jest astrologiczna map, które odzwierciedlały konstelacje zodiaku w kolejności ich odwiedzić słońce. Decyzja zależy od zadania astrologa zwiedzania planet każdy dom lub księżyca, ponieważ przejście z najjaśniejszych gwiazd pierwszej a kończąc na ostatnim. Jest to kolejność wpływem konstelacji poprzez Księżyca i planet pozwala na uwzględnienie zmian zachodzących. Chociaż sam znak często działa jako kombinacja zakodowanych wiadomościach.