583 Shares 1529 views

Wielki Aston Martin DB5

Raz otrzymuje DB4 zaprojektowana przez Aston Martin DB5. Muszę powiedzieć, że najwyraźniej są prawie takie same, ale technicznie „spadkobierca” był lepszy. Zdecydowaliśmy się zwiększyć objętość roboczą do 4 litrów. Ten ruch będzie zwiększyć pojemność do 282 „Konie”. W wersji GT DB5 pojemność została zwiększona nawet więcej. To było 325 koni mechanicznych. Normalna wersja, wraz z 5-biegową przekładnią manualną, rozwija 240 km / h, co nawet dziś – dobry wskaźnik.

Aston Martin DB5 wnętrze pokryte skórą, naturalnej wełny owczej i drewna. Jest standardowo wyposażone w elektrycznie sterowane szyby. Nie jest tajemnicą, że ten samochód jest głównym nośnikiem James Bond. Niepokonany szpieg został zastrzelony podczas jazdy w filmach „Jutro nigdy nie umrze”, „operacja” Fireball „i” Skayfoll”. coupe został poważnie zmodyfikowany dla agenta. Odnosi się to do różnych pistoletów, baranów płynący olej i wytrącenie paznokcie.

Wnętrze samochodu jest wygodne w warunkach ekstremalnych. Jeżeli numer był Anglik, mógłby porównać go do oklepany ulubione buty, w których czujesz się bardzo wygodne. Nic więc dziwnego, że ten samochód wiemy prawie wszystko. Ale nie trzeba się łudzić, oglądanie filmów o Jamesie Bondzie. W jednej ze scen, że ściga się na Aston Martin DB5 dla dziewczyny, która prowadzi Ferrari 355. W filmie, zwycięzca pojedynku przychodzi naturalnie, Bond. Ale w prawdziwym życiu, to nigdy by się nie wydarzyło. Nie mógł nadążyć z Ferrari, co jest pod maską 8-cylindrowy z 32 zaworami.

Co ciekawe: reżyser zdecydował się strzelać ten sam model Aston Martin DB5, nawet 39 lat po debiucie w filmie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nawet po pewnym okresie czasu wygląda bardzo dynamiczny.

Na zewnątrz, to jest bardzo atrakcyjne. Istnieje wiele różnych porównań, ale przede wszystkim to pasuje porównanie z uśmiechem buldoga. Tworzenie takiego obrazu pomaga przednią kratkę, potężne skrzydła i oczywiście światła.

Jazda „uśmiechnięty buldog” dużo zabawy. Człowiek, który kiedyś usiąść za kierownicą swego, nigdy nie zapomnę uczucia, że otrzymał. Pamiętam każdy szczegół, gdy jesteś za kierownicą Aston Martin DB5. Z melodyjnymi dźwiękami silnika, a ostatni blaskach światła z lusterek wstecznych. Zrazy zauważyć, że wszystko we wnętrzu jest wykonywana na sumieniu, za najlepszą technologię czasu. Nie przeszkadza nawet brak wspomagania kierownicy hydrowspomaganiem. Musimy rozciągnąć mięśnie w rogach, ale jest nawet przyjemne. Do pewnego stopnia można poczuć się jak James Bond, dzięki czemu jego mięśnie napięte. Ta cecha wymagań kierujących od kierowcy Aston Martin DBS pełnej koncentracji, trochę talentu i praktyki, odwagi i precyzji. Dyscyplina trzeba w odpowiednim czasie podjąć wysiłek w celu przełączenia skrzyni biegów.

Po pewnym czasie leczenia z zastosowaniem przykład wiedzieć, że został stworzony w celu kierowania go na otwartej drodze, dzięki czemu można być w pozycji otwartej przepustnicy. Wszystko staje się łatwe i zrelaksowany. Najważniejsze – aby go ujarzmić, a następnie będzie ona trwać przez całe życie swoje!