295 Shares 2460 views

Najlepsze bary Saratov: zdjęcia i opinie

Bar – salon, którego głównym celem jest rozrywka odwiedzającego. Dziś, bary całkowicie zastąpiła anonimowa Winnice Radziecki. Każdy z nich ma pewną koncepcję, która zależy od wyboru opcji i dań w menu i program rozrywkowy. bary Saratov są oddzielne atrakcją miasta.

„Salon Fm”

Być może najbardziej popularny i znany bar w środowisku studenckim. W barze znajduje się naprzeciwko Uniwersytetu w Saratowie, ceny nie są tak wysokie. Ponadto, barmani (prawdopodobnie również studenci) dokonać wspaniałą muzykę, która wielokrotnie zanotowany w przeglądzie użytkowników.

Amsterdam, dawny "Leningrad"

Nie wszystkich barów Saratowie może się pochwalić tak bogatą program jak Amsterdam. Instytucja nie przegap pojedynczą transmisję piłkarskiego „Zenit” zespołu odbyła się gra karaoke. Co drugą niedzielę miesiąca odbywają się spotkania klubu jazzowego „Kanover”, nazwany gospodarz programu „Jazz Hour” na falach „Voice of America”. We wtorek, podawanie paska posiada projekcje filmowe, a wybór taśmy prowadzone przez odwiedzających w poniedziałek. W każdy czwartek goście mogą grać mafię. Bar otwarty jest dla tych, którzy chcą mówić muzyków jest.

„Dekabrystów”

Niektóre bary mają szeroki wybór Saratowie craftingu piwa. W „dekabrystów” można znaleźć na drinka do zaspokoją wszystkie gusta absolutnie. Ponadto, zakres jest stale aktualizowana z różnych odmian zarówno produkcji rosyjskiej i zagranicznej. Sądząc po opiniach, pasek pozwala na smaczną przekąskę. Śledzenie wydarzeń kulturalnych może być miejsca w grupie utworzonej na sieci społecznej „VKontakte”. Każdego dnia pojawia się nie tylko informacje o zmianach w karcie piwo i ciekawych faktów o historii i produkcji napojów, ale także występy zespołów lokalnych i odwiedzających.

Irish Pub

Mały pub w irlandzkim stylu, położony jest w samym sercu Saratowie – na ulicy Kirowa. Bar od ponad dziesięciu lat przyjmuje gości, oferując im smaczne piwo (to gdzie najlepiej jest spróbować odmiany „Harp” i „Kilkenny”, jak również dania kuchni rosyjskiej Irlandzka, Amerykańska,). „Irish Pub” – jeden z najbardziej popularnych miejsc do oglądania wydarzeń sportowych. Advance z plakatem wydarzeń jest dostępny na stronie internetowej pubie. Co tydzień tutaj odbywają quiz intelektualnej i grać w mafię. Fani muzyki na żywo może uczestniczyć w koncercie. Czasem instytucja posiada imprezę w stylu „wolnego mikrofonu” – mówić może dosłownie każdy. Szczególną uwagę przywiązuje się do podawania wydarzeń w Dniu St. Patrick – w tym pubie wypoczynkowego odwiedzenie profesjonalnych muzyków, którzy wykonują muzykę w stylu ludowym.

"Kucharz-B Kabi"

Nie tak dawno temu, zespół popularnego serialu „Revizorro” przyszedł w Saratowie. Sushi Bar Saratowie „Kucharz-B Kabi” nie pozostają niezauważone i był chwalony przez prezentera. Na pasku menu z szerokim wyborem dań kuchni azjatyckiej i europejskiej można zamówić jako rolkach gości i pizzy. W „Gotuj-B Kabi” doskonale przygotowany nie tylko ziemię, ale także steki, makaron w azjatyckim stylu z dodatkami, egzotycznych zup i ładne gorące jedzenie. Gdy to nastąpi w pokarmy dostarczają wystarczających oryginalnych płyt.

bar sushi regularnie organizuje imprezy karaoke i dyskoteki. Sama instytucja jest również popularny, ponieważ pozwala na zakup żywności na eksport niż wiele osób chętnych do Saratowa. Sieć kawiarni ma swoją kartę alkohol w barze asortyment obejmuje brandy, whisky, piwo, rum, wódka, likiery i inne. Kuszony przez fakt, że administracja umieszcza swoją wartościową opinię odwiedzających i przywiera do otwartej formy komunikacji z nimi – w grupie sieci społecznych „VKontakte” w barze sushi ma oryginalną książkę skarg i sugestii.

„Mięso Bar”

Saratowie szczyci instytucji i dla miłośników „to wszystko” – to jest pojęcie instytucji zwanej „Mięso”. Proste wnętrze, zwykły, kursy „male”: wybór reprezentowane różne hamburgery, dania mięsne. Polędwica, gotowane w stylu amerykańskim, przedstawił bar stek. Saratowie nie ma analogów takiej instytucji, steki premii w lokalnych restauracjach, takich jak: „Churchill” i „Bison” będzie znacznie droższe.

„mięso” imprezy tematyczne, akcje w stylu „open” mikrofonu. Bar jest otwarty na bankiety, jest też menu dla dzieci. Między innymi, dom oferuje możliwość zakupu czegoś na wynos lub dostawy.

Przytulna atmosfera, dobra lokalizacja i steki na „rozsądną cenę” będzie z pewnością przyciągają miłośników obfitym obiedzie. Sądząc po opiniach, bar stek oferuje dobry lunch biznesowy składający się z zupy, bułki, sałatki i kurczaka na grilla. Wszystkie potrawy przygotowywane są w instytucji, mają ładny i strumienie, a centralną produkt posiłek – mięso soczyste i smaczne. Kuchnia amerykańska jest entuzjastyczny miłośnik hamburgerów czarnych, smakosz radość jagnięcina filet w łagodnym sosie miętowym z serem „feta”.

Miczurin

„Miczurin” – prawdziwie wyjątkowy bar karaoke. Saratowie ma wiele instytucji tego rodzaju, ale nikt nie ma inną atmosferę, jak „Miczurin”. Wygodny parking, szeroki wybór koktajli i obszerna lista ścieżek audio do wyboru. To właśnie w tym miejscu, można bawić się przez całą noc.

Winiarnia „05/07”

Wiele barów oferuje piwo Saratów mapę, ale jest jedna, która wyróżnia się fakt, że główny napój, oferuje odwiedzającym właściciel, jest wino. Swobodna atmosfera, wieczorem przez śpiewając akustyczny, kuchni europejskiej, a wiele odmian naprawdę wysokiej jakości wina – to jest to, co oferuje winiarnię. Restauracja jest idealnym miejscem na randkę.

AFKBar

An intrygujące miejsca sytuacja, stylizowany gotycki zamek z ogromnym kominkiem, pozostawia wiele wrażeń. Sam pasek wykonany jest w stylu tego alchemicznego laboratorium, gdzie barmani są magicy, tworząc magiczne eliksiry. koncerty na żywo, wycięta, pokazy – to wszystko jest integralną częścią życia kulturalnego instytucji zwanej AFKBar.

Tak więc, w Saratowie są bary na każdą kieszeń i gust. Europejska, Amerykańska, Kuchnia Panazjatycka, muzyka na żywo oraz program rozrywkowy – coś, co po prostu nie będą się nudzić w godzinach wieczornych wyłączona.