365 Shares 1379 views

Komedia "córka mojego szefa": aktorzy, role

"Córka mojego szefa" – komedii, wydanej w 2003 roku. Dyrektorem filmu jest David Zucker. Kto grali w komedii "Córka mojego szefa"? Aktorzy, fabuła filmu są prezentowane w artykule.


Treść filmu

Głównym bohaterem komedii jest Tom Stansfield. Pracuje w wydawnictwie pod kierownictwem despotycznego Jacka Taylora. Kiedy główny bohater zakochuje się w córce szefa, pod pełną kontrolą ojca. Aby się dogadać z dziewczyną (na imię Lisa), młody człowiek stara się przysłużyć Taylorowi. Gdy szef zadaje Tomowi opiekę nad jego orłem OJ. Wszystko idzie dobrze, główny bohater filmu zbliża się do ukochanego celu. Problemy zaczynają się jednak od przyjazdu Brata Lisy. Czerwone handel nielegalnymi lekami.

Aktorzy "Córki mojego szefa"

Główną rolę odegrała Ashton Kutcher. Tara Reed w "Córce mojego szefa" grała rolę dziewczyny, której ambicja szukała Tom Stansfield. Grozny grał Terence Stamp. Andy Richter grał rolę nieszczęsnego handlarza narkotykami w filmie "Córka mojego szefa". Aktorzy Angela Little, David Cockner, Jeffrey Tambor, Tyler Labin, Carmen Electra również zagrała w filmie Zucker.

W komedii znajdują się dwa ciekawe postaci: były sekretarz Taylor Audrey i dealer narkotyków, oszukiwany przez brata Lisi. Red zastąpił narkotyki mąką i podał ją TJ-osobie, która sprzedaje nielegalne narkotyki. Michael Madsen grał rolę głównego dystrybutora narkotyków. Więcej o tym aktorze opisano poniżej. Molly Shannon zagrała Audrey.

Ashton Kucher

W 1999 roku debiutancki film wykonał główną rolę w komedii "Córka mojego szefa". Aktor urodził się w małym miasteczku Cedar Rapids w rodzinie niezwiązanej z sztuką. Studiował na uniwersytecie w stanie Iowa, marzył o zostaniu inżynierem biochemicznym i wymyślić lek, który mógł uratować jego brata cierpiącego na poważną chorobę serca. Jak jednak wiadomo, stajenny stał się aktorem. W "Córce mojego szefa" zagrał w filmie, który miał w swojej karierze około dziesięciu ról.

Michael Madsen

Aktor urodził się w 1958 roku. W swojej filmografii ponad stu pięćdziesięciu ról. Madson jest znany z filmów "Mad Dogs", "Kill Bill", "Sin City", "Ghoulish Eight".

Zanim został aktorem, próbował więcej niż jednego zawodu. Pracował jako mechanik samochodowy, pracownik szpitala i pracował w stacji benzynowej. Los Madsen został z góry ustalony na spotkaniu z Martinem Brestem. Reżyser przekonał młodego człowieka, aby spróbował siebie jako aktor. Kariera Madsen rozpoczęła się w jednym z teatrów w Chicago. W latach osiemdziesiątych grał głównie w epizodycznych rolach. Pierwszą poważną pracą w kinie była rola niezrównoważonego mordercy w filmie "Kill Me Again". Prawdziwą chwałą przyszło dzięki obrazowi Tarantino. Rola Viki Vega przyniosła aktorowi zarówno widzów, jak i krytyków.

Molly Shannon

Aktorka urodziła się w 1964 roku, w irlandzkiej rodzinie katolickiej. Moja mama była nauczycielem. Ojciec – kierownik sprzedaży. Gdy przyszła aktorka miała zaledwie cztery lata, jej życie było tragicznym wydarzeniem. Matka zmarła w wypadku. Sława firmy Molly Shannon przyczyniła się do realizacji projektów telewizyjnych. W filmie zadebiutowała w 1987 roku, grając rolę w "Phantom of the Opera". Dwa lata później grała rolę Madison w serialu telewizyjnym "Twin Peaks". Inne filmy z udziałem tej aktorki to: "Szpital Główny", "Ellen", "Siostra, Siostra", "Scece", Uncoused "," Intuicyjność "," Klinika ".

Tara Reed

Wykonawca roli Lisa Taylor urodził się w 1975 roku. Zaczęła swoją karierę jako dziecko. Debiutancką pracą był udział w programie "Children play". Tara grała w wielu reklamach. W 1997 r. Młoda aktorka odgrywała rolę w "Urban Legends". Prawdziwa sława przyszła po filmach "Big Lebowski" i "American Pie". Ten ostatni przyniósł aktorkę statusu symbolu płci. Tara Reed grała również w takich filmach, jak "Naked Body", "Król stron", "Sam w ciemności", "Ostatni dzwonek".

Stempel Terence

Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych brytyjskich aktorów lat sześćdziesiątych. W różnych momentach współpracował z takimi reżyserami, jak Federico Fellini, William Wyler, George Lucas, Pier Paolo Pasolini, Steven Soderbergh.

Aktor rozpoczął swoją karierę pod koniec lat pięćdziesiątych, kręcąc filmy od niewiele znanych reżyserów. Ale już w 1962 roku został nominowany do Oscara i otrzymał Złotą Globę. Po tym wydarzeniu propozycje prestiżowych dyrektorów były dosłownie wylane. W 1965 r. Terence Stamp grał w "Collector", a dwa lata później w filmie "Daleko od rozpaczliwego tłumu", oparty na powieści Thomasa Hardy'ego.