278 Shares 3339 views

„Bobotik”: instrukcje użytkowania, właściwości leku

Wzdęcia – problem znany większości ludzi. To może pojawić się w zupełnie zdrowych ludzi w wyniku użycia konkretnej żywności (fasoli, dużej ilości jabłek, kapusty, pełnego mleka i innych produktów). Ponadto u otyłych ludzi cierpi z powodu wzdęcia, a także pacjentów, jelita wymagających oczyszczone z nagromadzonych toksyn. Środki radzenia sobie z tym nieprzyjemnym choroby jest taki lek jako „Bobotik”. Instrukcje dotyczące korzystania z tego narzędzia określonym w niniejszym artykule nie może być jedynym przypomnienie tego wykorzystać, ale będzie przydatna dla pacjentów jak ogólnego materiału informacyjnego.

Co to jest „Bobotik”?

Instrukcje dotyczące wykorzystania funduszy opisuje go jako wiatropędny leku. Akcja „Bobotik” opiera się na właściwościach substancji czynnej o nazwie simetikon. Ze względu na jego włączenie do emulsji typu „Bobotik” dawki zapobiega powstawaniu gazu w treści jelitowej, a także przyczynia się do niszczenia pęcherzyków już pojawiły. Ponadto, simetikon zwiększa perystaltykę, powodując treści jelitowej szybko wydalany z organizmu w sposób naturalny, bez zatrucia go.

uwalnianiu „Bobotik” – kremowa emulsja o przyjemnym owocowym aromacie. Producent sugeruje możliwość osadu, który znika przez potrząsanie. Lek „Bobotik” pakuje się w ciemnej butelce z tworzywa sztucznego pokrywową dozownika.

wskazania

„Bobotik” jest stosowany jako środek objawów w kombinacji z innymi lekami. Wskazania do stosowania są:

  • wszelkie przejawy wzdęciach, w tym kolki u niemowląt;
  • Stan przedoperacyjne, jak również leczenie przygotowawcze do badania jamy brzusznej.

Lek „Bobotik” odnosi się do środka o małej aktywności, że pochodzi z przewodu pokarmowego niezmienionym nie zapobiega wchłanianiu substancji odżywczych. Jednak jego powołanie jest nadal wykonywana przez lekarza.

„Bobotik” Przeciwwskazania

Instrukcja obsługi „Bobotik” towarzyszące producentem narzędzi dla każdego z pakietów, w tym informacji na temat przeciwwskazań:

  • niedrożność jelit;
  • nadwrażliwość;
  • dziecko ma mniej niż 1 miesiąc;
  • ciąży, karmienie piersią;
  • obturacyjnej choroby żołądka i jelit.

Dane dotyczące przedawkowania w opisach dostępnych leków. Lek nie jest toksyczny, więc teoretycznie nie powinno być przedawkowanie zagrażające życiu.

„Bobotik” przepisywany pacjentom z cukrzycą, ponieważ jego konstrukcja nie zawiera cukru. Jednak w okresie leczenia nie zaleca się picia napojów gazowanych i produktów, które przyczyniają się do powstawania gazu. Niewątpliwą zaletą leku jest brak jakiegokolwiek wpływu na reakcję, tak „Bobotik” mogą być przypisane do osób zatrudnionych w pracy, które wymagają wysokiej koncentracji uwagi.

Dozowanie „Bobotik”

Instrukcje użytkowania nie jest przewodnikiem do samodzielnego podawania substancji. Dawki podane w tym artykule są wytyczne, więc przed użyciem, pacjent powinien skonsultować się z lekarzem.

Dzieci emulsja przepisane krople w zależności od wagi i wieku. Lek jest spożywany po posiłku, nie pije wody. Bardzo małe kropelki emulsji pacjentów zmieszane z wrzącej wody. Inne napoje nie są zalecane do tego celu.

Warunki przechowywania leku

Niedopuszczalne jest, aby pobrać emulsji z opakowania fabrycznego lub pozostawić wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Lek nie powinna być wystawiona na działanie temperatur przekraczających 25 ° C i poniżej 15 ° C. Po zamrożeniu „Bobotik” Stosowanie zabronione.