800 Shares 4949 views

Jak leczyć biegunkę z krwią u dzieci?

Nie każdy wie, ale biegunka – to popularny problemem u dzieci. Ponieważ występowanie to drugie miejsce po wzroście temperatury. Nie myśl, że nie ma nic złego, jeśli dziecko biegunki. Każdy rodzic musi zrozumieć przyczyny, które ją spowodowały, i dowiedzieć się, jak leczyć. Normalna biegunka bez różnych zanieczyszczeń mogą być spowodowane przez dysbioza jelit, przejadanie się, chorób wirusowych. Z reguły, eliminacja o jej przyczynach i przywracanie równowagi wody i soli w korpusie fotela jest regulowana.


Ale jeśli zauważysz krwawą biegunkę u dzieci, to lepiej, aby wezwać karetkę i jechać do szpitala. Tam lekarze mogą podjąć wszystkie niezbędne badania, w tym rozsiew bakterii z odbytnicy, i ustalić przyczynę problemu. Najczęściej biegunka ze smugami krwi jest oznaką infekcji bakteryjnej. Może to spowodować salmonellozy, cholera, biegunki, oraz kilka innych chorób.

Leczenie domu może nawet prowadzić do śmierci, bo nie ma specjalnych przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, i, oczywiście, przeciwbakteryjne leki, aby pomóc dziecku nie będzie możliwe. Wynika to z faktu, że komora jelit w stanie normalnym jest przerywana z włókien, które przyczyniają się do zwiększenia wchłaniania płynu. Po uderzeniu przez zakażenie kosmków znikają, a wewnętrzny nabłonek staje się gładka. W rezultacie, płyn przepływa przez to nie jest wchłaniany. W tym przypadku organizm jest odwodniony dziecko bardzo szybko, nawet częste i nadmierne picie nie może naprawić sytuację.

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko ma biegunkę z krwią, co robić? Nie jest konieczne, aby spekulować. Musisz się tam dostać jak najszybciej do właściwego lekarza. Terminowe wyznaczenie wykwalifikowanego leczenie – głównym gwarantem szybkiego powrotu do zdrowia. Dla ciała uwodniony Enough dziecka zaledwie kilka godzin. W ciężkich przypadkach, gdy krwawa biegunka u dzieci, które nie mogą być szybko zatrzymany, włożyli kroplomierza, aby trochę do przywrócenia utraconych płynów. Czasami nawet musiał uciekać się do intensywnej terapii, umieszczanie dzieci w oddziale intensywnej terapii.

Jednak często przyczyną ciecz często kału się Wgłobienie krwawych zanieczyszczeń (specjalnego rodzaju przeszkody, gdy jedna część jelita jest wprowadzana do drugiego), zapalenie jelit, stwardnienie zapalne choroby jelit. Oczywiste jest, że próbuje leczyć biegunkę z krwią u dzieci sama w domu dobiegła końca bardzo źle. W najlepszym wypadku uda im się zaoszczędzić na oddziałach intensywnej terapii. Dlatego w interesie rodziców pewności i natychmiast skonsultować się z ekspertem: nie bój się iść do szpitala chorób zakaźnych – tylko nie będzie w stanie zidentyfikować przyczynę problemów.

Kiedy zakaźną chorobą etiologia krwawa biegunka u dzieci jest często towarzyszy gorączka, wymioty. Stolec jest również widoczne grudki śluzu zielone zbóż. Nawet wygląd stolca lekarz może sugerować, że był przyczyną biegunki, a zawęzić listę niezbędnych badań. Jeśli twoje dziecko jest prowadzona antybiotykoterapia, a przyczyną choroby jest założona, nie zapomnij podlewać go z rozwiązań, które są w stanie przywrócić równowagę wodno-soli w organizmie. W tym przypadku, będzie mógł odzyskać w ciągu kilku dni.