467 Shares 2176 views

Skąd wiesz, że jesteś w nieprofesjonalnego salonu tatuażu?

Jeśli masz zamiar zrobić sobie tatuaż, ważne jest, aby wybrać odpowiedni salon. Aby sprawdzić, czy jesteś w złym, nie powinny pojawiły się mieć pojęcia o dobru. Oto opinia profesjonalny i mistrz tatuażu artysta Mark Mahoney: opisał wszystkie kryteria, dzięki którym można zrozumieć, że instytucje powinny wystrzegać.

Wewnątrz, brudne

Jeśli masz ochotę na salon tatuażu, na pewno wydaje się bardzo fajny klimat. W rzeczywistości, pod wszystkimi tymi ekscentryczny wystrój czystość kliniczny musi się ukrywać. Tylko nieprofesjonalnych wnętrze może wyglądać niechlujny. Dobrą kolejność instytucji jako lekarz w biurze. Wszystko musi być czysta, sam mistrz być schludny. Pamiętaj, że rysunek, gdy stosowane igły przebija skórę. Wszystko powinno być dokładnie zdezynfekowane. Jeśli uważasz, że seks nie jest zbyt czyste, można zauważyć, kreator nie powinno być konieczne kierunek działania, na przykład zapomnieć o rękawiczkach lub dostał nowy zestaw igieł z indywidualnym opakowaniu, odwrócić się i odejść. Higiena – nie jest to kwestia osobistych preferencji, jest przedmiotem niesamowitym znaczeniu, więc rozpocząć swój wybór tym, w przeciwnym razie ryzykujemy ich zdrowia.

Twój tatuażysta niedoświadczony

Tradycja tatuażu jest bardzo poważna, że ma swój własny zestaw reguł. Aby stać się specjalistą w tej branży, osoba musi być studentem kilka lat od doświadczonego mistrza. Jeśli nie wiesz, co Twój poziom doświadczenia przebijak, a nie ma pewności, czy brał odpowiednie szkolenie, nie godzić się na wykonanie rysunku. Doświadczenie jest bardzo ważne, ponieważ często może napotkasz ludzi-samoukiem. W tym przypadku jest to zdecydowanie amatorski mistrz, bo to jest niemożliwe, aby dowiedzieć się szczegółów z Internetem. Taka osoba nie może zagwarantować, że tatuaż będzie wyglądać świetnie w pięć, dziesięć lub dwadzieścia lat. Wiedząc to może być tylko ci, którzy reprezentują co należy zrobić. Być doświadczony, niekoniecznie długo pracować, tylko trzeba być szkolony przez najlepszych specjalistów i mieć jasne pojęcie o tym procesie. Tylko taka osoba i można zaufać. Jeśli zadać sobie pytanie, jak ocenić ludzkiego doświadczenia, w rzeczywistości jest to bardzo proste. W dobrych salonach zawsze będzie lista artystów z informacjami o każdym z nich. Nie bój się poprosić artystę o jego doświadczenia bezpośrednio, będzie to również pomóc w podjęciu niezbędnych wrażenie.

Nie można znaleźć kreatora lub kabinę Brak informacji

Większość salonów chętnie cię poznać, nawet jeśli nie są na płycie, jednak należy być przygotowanym. Nawet jeśli budzisz się rano i od razu zrozumiał, że chce zrobić sobie tatuaż, poświęć kilka minut na zbadanie informacji lub przynajmniej poprosić przyjaciela z tatuażem, który lepiej się zwrócić. Nie rób sobie tatuaż, losowo wybiera pierwszy dostępny kabinę. trzeba najpierw zapytaj innych. Sprawdź opinie o wystawie, którą wybrałeś. Jeśli nie można znaleźć żadnych informacji w ogóle, należy poważnie rozważyć. Warto zapoznać się nie tylko z opinii, ale ze zdjęciami wykonywaniu każdego konkretnego artysty tatuażu. W dobrym salonie zawsze będzie popyt nie tylko na pożądany wzór, ale w kreatorze, chcesz mu zrobić. Każdy opanować swój własny, niepowtarzalny styl, więc trzeba myśleć o tym wcześniej, w przeciwnym razie rozczarowanie jest nieuniknione.

Nie słyszałeś Brak opinii o salonie

Określenia jakości kabiny jest bardzo prosta. Zdjęcia mogą być mylące, tatuaże na nich mogą pojawić się bardziej skuteczne, niż jest w rzeczywistości. Nawet popularność sieci społecznościowych nic nie znaczy. Najlepszym sposobem – werbalne zwrotnego. Jeśli słyszałeś o wnętrzu, należy zwrócić uwagę na to. Jeśli pójdziesz do pierwszego, który spadł do kapitana, który nigdy nie jest słyszalny, to ustawienie się na rozczarowanie. Można również zwrócić się do osoby tatuaż, który Ci się podoba, gdzie dokładnie to robił. To pomoże Ci znaleźć miejsce, które Ci odpowiada.

Nie pokazują przykłady prac artysty

Kiedy przyjeżdżają zrobić sobie tatuaż, rozejrzeć się i zwrócić uwagę na ścianie. W profesjonalnych zakładach na ścianach będą szkice i inne dzieła mistrzów. Jeśli ci się nie podoba to, co widzisz, być może przyszedł na niewłaściwy adres. Ponadto, należy zawsze mieć czas, aby zobaczyć portfela danego artysty. Zazwyczaj w szkołach istnieje stos folderów, które prezentowane wcześniejszych prac pracowników. Jeśli ci się nie podoba to, co widzisz, jest mało prawdopodobne, aby cieszyć się i tatuaże, które otrzymasz. Spróbuj zrozumieć, że można opanować jak najlepiej, czy ma słabości. Niektórzy mistrzowie zapewniam cię, że coś nie może być zrobione podczas gdy inni robią tylko takie rysunki codziennie. Musisz zdecydować się na styl i zrozumienia, czy odpowiada ona umiejętności artysty wybranego. Osoba może być utalentowany, ale nie ma skłonność do stylu których marzysz, więc wynik będzie rozczarowujące. Starają się tego uniknąć.

Wewnątrz znajduje bywalcami

Dobrym sposobem na określenie poziomu instytucji – do oceny tych, którzy woleliby, aby tam tatuaż. Dzisiaj, każdy zna ludzi, którzy mają kilka tatuaży. Jeśli dana osoba jest szczęśliwy powrót do sklepu po raz kolejny, konkluzja jest jednoznaczna. Spędzają w kabinie na chwilę, porozmawiać z innymi klientami, zapytać, czy oni byli tu wcześniej. Jeśli tak, to patrzeć na to co dostali ostatni czas, dowiedzieć się o swoich doświadczeniach. Nawet jeśli nawiązał rozmowę z tymi, którzy przyszli po raz pierwszy, to jest możliwe, że pojawił się w szkole za radą znajomego z większym doświadczeniem.

Na niskich cen tatuaży

poziom cen pozwala zrozumieć wiele na temat instytucji, w której jesteś. Wspaniałe tatuaże są dostępne tylko dla imponującej cenie. Można dostać dokładnie to za co płacisz. Jeśli oferta zrobić wielki tatuaż za niewielką cenę, powinien zostać poruszony. Nawet jeśli jesteś nowy i nie wiem jakie są ceny, można łatwo zrozumieć. W niektórych salonach, cena zależy od czasu pracy, niektórzy – od złożoności.

Pomieszczeniu zła atmosfera

Nigdy nie rób tatuażu, jeśli kapitan nie spowodować lubić. Jeśli pójdziesz do salonu, a osoba, z którą konsultuje się zepsuć nastrój lub nie słuchać, natychmiast opuścić. Tatuaż – to nie tylko wzornictwo, to nowe doświadczenie. Zasługujesz na dobrą postawę i miłe wspomnienia. Tatuaż powinien być szczególny moment w moim życiu. Trzeba nie tylko utalentowany artysta, a ktoś, z którymi chcesz się podzielić swoimi emocjami. Nawet bardzo znanych mistrzów mogą zachowywać niegrzeczny lub obojętny. Lepiej udać się do producenta, który chce rozmawiać. Jeśli nie podoba się postawa lub atmosfery, odwrócić się i odejść.

Bądź ostrożny

Jeśli coś się nie podoba, nie spieszą się zadowolić tatuaż. Rysowanie na skórze – nie jest to coś, z którymi trzeba się spieszyć, inaczej będziesz później żałować. Istnieje wiele czynników, które określają właściwe wnętrze: jakość pracy, kosztów, warunków w kabinie. Poświęć trochę czasu próbując zrozumieć to wszystko, a dopiero potem usiąść w fotelu i uzyskać gotowy wydać pieniądze. Musisz iść z przyjemnym nastroju i odejść z satysfakcją i doskonałego dzieła na skórze.