673 Shares 7004 views

Oziębła żona: jak radzić sobie z tym problemem?

Wśród wszystkich przyczyn, które wchodzą pary nawet po wielu latach małżeństwa, niezadowolenie seksualnego (mężczyźni i kobiety) jest liderem. Niezależnie od opinii lub było powszechne, ale w 90% przypadków nie są winni „szorstkiej męskiej” i lodowaty żonę.

Jest to choroba wyłącznie samice i nie pozwala cieszyć obojga małżonków „uroki” życia intymnego, który powoduje nie tylko liczne kłótnie, ale częste wyjazdy „na boku”.

Co masz na myśli „a oziębła kobieta”?

Oziębłość – to kobiety, w większości przypadków, psychosomatyczne (aspekty psychologiczne lub urojone przynieść nieprawidłowości fizyczne i fizjologiczne w organizmie) choroby, w którym kobieta nie jest w stanie korzystać z bliskości z człowiekiem, aw niektórych przypadkach – nie czuje absolutnie ochoty go utworzyć ,

Jest często przejawia się w tym, że kobieta nie jest nauczenie prawidłowego korzystania po stosunku płciowym, doświadczanie negatywnych emocji, które następnie zmusza ją, by uciekać od intymności, wymyślanie różnych powodów. Nie tylko to, ale w pewnym momencie, zaczyna wierzyć w nich tak bardzo, że już wydają się być prawdziwe. To staje się przeszkodą w leczeniu ciężkich chorób.

Byłam oziębła! Dlaczego?

Przyczyny oziębłości głównie psychologiczny: brak nastroju przed stosunkiem seksualnym, słabe postrzeganie kobiety seksualnego, zbudowany na stereotypy, niechęć do poprawy kobiety seksualnie, a nawet banalne negatywne pierwsze doświadczenia seksualne. Zły partner seksualny może odgrywać rolę w powstawaniu oziębłość, ale często ta pozostaje na poziomie mitu. Praktycznie w każdym przypadku, oziębła żona – nie wynika z mężem „złego”, a małżeństwo z rozsądku.

Prawdziwy oziębłość występuje tylko w trakcie powstawania nowotworów złośliwych układu rozrodczego kobiety, lub w przypadku deformacji ciała kobiety. We wszystkich innych rozmów o fałszywym oziębłości.

Jeśli kobieta odkryła jej oziębłość, staje się obowiązkowe podróż do najbliższej kliniki dla pełnego badania organizmu, a następnie – wymagane leczenie u seksuologa i psychoterapeuty. Nawiasem mówiąc, jej partner zalecił również obowiązkową wizytę w wyżej wymienionych ekspertów.

Oziębła żona: gdy problem nie jest problemem

Jak wspomniano wcześniej – oziębłość może być całkowicie fikcyjne, a niechęć do łóżka dla partnera pod pretekstem oziębłości oznaczałoby banalne niechęć do spania z nim, a nie wszystkich ludzi. Jeśli „chłodny” żona, kiedy jej mąż zabezpieczona bardzo rzadko spotykane w domu i ma tendencję do „spędzać czas z przyjaciółmi”, to jest zwykły fakt cudzołóstwa. A cała „miłość”, w którym wyszła, wszystko sprowadza się do pieniędzy.

Co człowiek, jeżeli ma ona lodowaty żonę?

Zasadnicze kryteria utrzymanie rodziny w tym przypadku staje się pełne wsparcie małżonków do siebie. Mąż w żadnym wypadku, nie rzucać w złość, albo winę swoją partnerkę. Problem ten jest całkowicie rozwiązany, nawet przez długie i żmudne leczenie. Tylko w tym przypadku para znajdzie nie tylko „cielesny” szczęście, ale także długo oczekiwany harmonii w związku.