878 Shares 2361 views

Ex-Magazyn – co to jest?

Jednym z najważniejszych wydarzeń w zawieraniu transakcji handlowych jest transport i dostawa towarów od producenta do kupującego i sprzedającego. Działania te mogą być prowadzone nabywcy transportu, sprzedawca lub innej organizacji. Bez względu na to, w jaki sposób odbywa się proces, koszty ponoszone przez podmiot określony w umowie zakupu. Z magazynu – to metoda kształtowania ceny zakupionego towaru.


Co jest frankirovka

Wszelkie koszty transportu są dodatkowe w stosunku do organizacji, która płaci za nich. Dlatego koszty te są zwykle brane pod uwagę, sprzedawców przedsiębiorstwa, kształtowania cen sprzedaży. Zasady opracowane przez międzynarodową praktyką, wpływają na poziom kosztów towarów, w zależności od podstawowych warunków dostawy. Oznacza to, że jeżeli umowa zostanie określony termin „ex-magazynowa” – oznacza to, że w początkowej cenie dodanie pewnej ilości dostawy do określonej lokalizacji i sprzedawane wartości ubezpieczenia.

Co jest wliczone w warunkach kształtowania się cen w największych transakcji handlowej

Warunki te obejmują zwykłe pojęcia:

 • Stacja przeznaczenia;
 • przeznaczenia ładunku;
 • Stacja lub miejsce, w którym towary zostały wysłane;
 • loco magazyn producenta;
 • środek transportu, który dostarczony towar;
 • inne działania handlowe i terminologii.

Z magazynu – jest uzgodnione warunki, zgodnie z którymi sprzedający zobowiązuje się dostarczyć i zapłacić za pomocą własnych towarów sprzedawanych w punkcie i miejscu określonym w tekście traktatu. Koszty przesyłki przed otrzymaniem towaru Kupujący pokrywa się z dostawcą.

Czym różni się od ex works ex-magazynowych

Frankirovka niekoniecznie musi być określona w konosamenty za towar. W tych przypadkach, gdy kupujący ma produkt kupili „przez siebie”, sprzedający jest zobowiązany do zwrotu kwoty wydatkowanej na koszty transportu, jeśli pieniądze są wliczone w cenę sprzedaży.

 • Wycena na zasadzie „kupującego byłej hurtowni” – jest to cena za towar, sprzedawca lub producent płaci wszystkie koszty w całej transportu towarów do nabywcy.
 • Francusko-osobowa w warunkach handlowych jest procesem, podczas wszystkich towarów, odpowiedzialność za jej zachowanie i ruch przechodzi na kupującego z chwilą dostarczenia towaru do określonego molo.
 • Określenie „ex works” oznacza, że sprzedawca nie będzie odpowiedzialny za dostawy towarów, jak również „sprzedawca ex-magazynowej.” To daje obu stronom? Wszystkie szczegóły są określone w umowie, zgodnie z którymi sprzedający i kupujący korzyści i pozostają w zysku.

W niektórych przypadkach, stosowanie terminologii ma żadnych oficjalnych zasad, lecz tylko zwyczaje handlowe. Dotyczy to ex-trener. Według tego warunku, w odpowiedzialności sprzedającego obejmują:

 • czas, aby zamówić odpowiedni transport kolejowy, płacąc za niego za pomocą własnych środków;
 • przesłać produkt;
 • poinformuje kupującego w momencie dostawy;
 • przygotowany do dostarczenia dokumentów transportowych.

Obowiązkiem kupującego przychodzi płacić wysyłka i spedycja środek działa.

Jaki jest pożytek z frankirovki

Warunki ustalania cen referencyjnych produktów opracowane globalne doświadczenie i praktykę handlową. Ze względu frankirovke stało się łatwiejsze operacji na import i eksport. Wewnętrzne metody formowania ceny w sprzedaży detalicznej i hurtowej strefach handlowych również opiera się na tych samych zasadach.

Lista takich cen obejmuje wiele rodzajów kosztów transportu, zwane punkty dostaw i magazynowania towarów. Mówimy o ex-Quay, ex-Wharf, Franco ciężarówki i innych warunków.

Dzięki standardowym systemie cenowej o nazwie „frankirovka”, „francuski”, aby uprościć proces dostawy i odpowiedzialności stron za nabywane i sprzedawane towary. Systematyczne działania okazały się przydatne dla wszystkich uczestników handlu. Ex-Magazyn – umowa handlowa na proces dostawy i płatności towarów kupowanych i sprzedawanych.