115 Shares 4486 views

„Red Hill” (Kemerowo): Opis i Muzeum historyczne

„Red Hill” (Kemerowo) jest skansen, który został ustanowiony w 1991 roku. Do tego roku, znajdował się kopalni, na którego cześć nazwano i rezerwy na terytorium. Terytorium Muzeum jest przestrzeń na świeżym powietrzu. To właśnie tutaj, nad brzegiem malowniczej rzeki Tom, udało się zachować unikatowe pomniki wzniesione na cześć górnictwie.


Z historii przemysłu węglowego

Wszystkie te eksponaty i jego własny, unikalny charakter utworzyć pojedynczą historię, która odzwierciedla historię miasta górniczego Kuzbass. Każdy etap rozwoju przemysłu została naniesiona za pomocą tych stron, i do dziś opowiada całą historię trudnej rozwoju przemysłu węglowego. Jednym z najstarszych zabytków w muzeum „Krasnaja Gorka” (Kemerowo) jest uważany Gorelaya góra, tu był początek basenu węglowego Kuznetsk. Jego historia sięga do pomnika w 1721 roku. Nie było nawet w stanie utrzymać usta jednego z pierwszych galerii, które można określić jako kopalnia Kemerowo. Otwarcie galerii odbyła się w 1907 roku.

Jeden z najstarszych miejskich struktur budowane są organizacje, które zapoczątkowały rozwój przemysłu węglowego, jak również Kuzbass jako całości. W budynku znajduje się biuro i mały dom dla szefa kopalni. Do tej pory, ten budynek jest muzeum „Red Hill” (Kemerowo).

Historia wystąpienia

Budynek jest zbudowany z kamienia, który jest wykonany z miejscowej kopalni piasku. Budowa budynku przełomowym. Wszystkie pozostałe budynki, domy i budynki o znaczeniu społecznym zostały zbudowane przez międzynarodowego funduszu. Organizacja ta powstała w Ameryce i Europie, która przewiduje pomoc finansową na terytorium Kuzbass w 1922-1927 gg.

Ten projekt jest jedyny w swoim rodzaju. Chociaż wiele narody zjednoczone, które wykazały bardzo dobre wyniki i efektywność wspólnej pracy. Większość z ocalałych po dzień dzisiejszy budynki zostały zaprojektowane przez holenderskiego architekta Y. B. Van Lochem. Budynki te są również pomniki.

Współczesne pomniki


Oprócz budynków ubiegłego wieku, na terenie znajdują się nowoczesne pomniki, ponieważ przemysł węglowy będzie się rozwijać jeszcze dziś. Tak więc nowy pomnik ukazał się w 2003 roku, który jest nazywany „górnicy pamięciowe Kuzbass”. Monument jest rzeźba Ernst nieznane. W 2007 roku kopalnia Kemerowo okazała 100 lat w tym zakresie rozpoczęto świętowanie i wakacje dekoracja stała się nowa rzeźba zatytułowana „Saint Velikomuchenitsa Varvara. – patronki górników”

Ekspozycja muzeum

Muzeum „Red Hill” (Kemerowo) ma bardzo ciekawą i obszerną wystawę, a mianowicie:

  • "Mine". Ta wystawa jest poświęcona roboczych dni powszednie zwykłych górników. Pokój urządzony jest w stylu kopalni i spąg. Można zobaczyć prawdziwe narzędzia, młotki, lampy naftowe, a więcej niż zadowoleni z górników pod ziemią.
  • „W Rosji rośnie Kuzbass”. Ta wystawa jest poświęcona rozwojowi branży, można zobaczyć mnóstwo różnych niuansów budowy i rozwoju kopalni.
  • „Kemerowo – miasto optymistów”. Wystawa poświęcona jest historii miasta jako całości. Opisuje proces tworzenia społeczeństwa i więcej.

Oprócz wystaw odbywających się na terytorium innych wydarzeń rozrywkowych i. Można wziąć wycieczkę z przewodnikiem, jak również niezależnie. Ale jest to niezbędne, aby kupić specjalną kartę, tak aby nie stracić drogę do samodzielnego chodzenia.

Muzeum – prawdziwe centrum kultury

Do tej pory, muzeum jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych w regionie. To miejsce stało się ulubionym miejscem dla mieszkańców i turystów. Do muzeum przylega do rzeki i malowniczej plaży i posiada taras widokowy z widokiem wszystkich zabytków. Wygląd jest bardzo piękny. Pozostawia doświadczenie najbardziej żywy i przyjemny.

Z tarasu widokowego można zobaczyć nie tylko zabytki, ale z całą panoramę miasta, które zachwyca wielu turystów. W tym obszarze, unikalne dzieło Ernsta nieznany „górnicy pamięciowe Kuzbass”, to ta praca jest znany na całym świecie. Ponadto, znajduje się kino, ale to trochę nietypowe: to nadawanie filmów o historii przemysłu węglowego i historii miasta. Przedstawiamy ten film jest nie tylko interesująca, ale również przyczynia się do wzbogacenia wiedzy w zakresie historii.

W skansenie terytorium łączy próbek niezmienny dla górnictwa i innych urządzeń. To właśnie w tym malowniczym miejscu turyści lubią robić pamiątkowe zdjęcia. I nie jest to zaskakujące, ponieważ eksponaty są naprawdę imponujące. Ale pracownicy muzeum chętnie powiedzieć wiele historie górników.