899 Shares 7070 views

Zebra przepis na ciasto


Kto jako dziecko nie spróbować zabawny i pyszne ciasto o nazwie paski zebra? Przepis na ciasto zebra jest tak prosty, że moja matka przygotowano go do nas na herbatę, kiedy mój brat i błagałam jej coś smacznego. Ponadto, nie wymaga żadnego konkretnego produktu, i składa się z tych, którzy zawsze mieć w lodówce.

Zebra ciasto przepis jest odpowiedni dla niedoświadczonych młodych gospodyń domowych, którzy postanowili zaskoczyć swoich bliskich umiejętności kulinarnych, ale nigdy nie uregulowanych wypieki.

Jak upiec ciasto Zebra?

Do przygotowania potrzebujemy następujące składniki:

– 5 sztuk jaj kurzych

– masło 100g

– śmietana 200g

– cukru 200 g

– 2 szklanki mąki

– jedna saszetka proszku do pieczenia do wypieku '10

– kakao w proszku 1 łyżka

Gotowanie Ciasto Zebra rozpoczyna przygotowania lekkiego testu. Aby to zrobić, bierzemy jajka, wlać je do głębokiej miski, dodać cukier i wymieszać razem to wszystko dobrze, możemy bić trochę trzepaczki do rozpuszczenia cukru całkowicie. Dalsze osobno topi masło na niskie temperatury i wlano do mieszaniny jaj. Następnie dodać proszek do pieczenia, śmietanę i mąkę. Wszystko dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie. Ciasto powinno się wodnisty jak na naleśniki, tak aby można było wlać łyżkę.

Gdy światło jest gotowe ciasto podzielić na dwie równe części, formowaniem połowę w innym pojemniku. W jednej części dodać kakao i wymieszać. Dostaliśmy ciasto czekoladowe.

Teraz weź blachy do pieczenia lub formy do pieczenia i dobrze nasmarować je olejem roślinnym. Następnie stopniowo zaczynają wlać ciasto włącza światło, potem ciemne. Zaczynamy od tego, że światło wlać łyżkę ciasta w środku formie, a to nie jest światło w środku, wlać łyżkę ciemnego ciasta, itd. Stopniowo rozprzestrzenił, a uzyskane zabawny pasek.

Formy wylewa umieścić w piecu podgrzanym do 180 stopni, przez około pół godziny i 40 minut. Można sprawdzić gotowość meczu lub wykałaczki. Tylko ciężko pracować, aby dopasować grubość ciasta, ciasto nie powinno się go trzymać, i to powinno być łatwe, aby wejść i wyjść. Jeśli ciasto przykleja się zgadzają, więc jest zbyt wcześnie, aby wyjąć ciasto, konieczne jest, aby doprowadzić go do gotowości, tak że jest dobrze propeksya.

Gdy ciasto jest gotowe, może być bezpośrednio podawany do cieplejszej herbaty. W sekcji będzie miał rozłożony wygląd, o której zawdzięcza swoją nazwę.

Ale jeśli masz trochę więcej czasu i ochoty, można wymyślać i tworzyć regularną przepis na ciasto Zebra herbaty piękne ciasto wakacje. Istnieje kilka sprawdzonych możliwości, jak można to zrobić, a przy użyciu produktów, które są zawsze pod ręką w kuchni i będę dzielić się nimi z wami.

Ponieważ ciasto Zebra przepis zakłada, że ciasto powinno być słodki, może być słodka i kwaśna śmietana, i rozłożył im nasze ciasto. Jednocześnie, gotowe ciasto pokroić w paski dwie połówki wzdłuż dostać dwa ciastka zamiast jednego, a w ich puszystej śmietany. Krem w tym przypadku mogą być wykonane ze śmietaną i cukrem, ale dodać do wiśni lub dżemem porzeczkowym, albo jakiegoś innego kwaśnego dżemu, a następnie uzyskać korzystną kombinację słodkich i kwaśnych smaków. Z reguły jest to przyjemne połączenie, a wszyscy jak ten tort nie jest tak słodki-gorzki.

Jeśli słodycze i wolą, że ciasto było bardzo słodki, można przygotować na nim czekolady lub ciekłej , powłoka czekoladowa, która jest również impregnowanego zarówno z ciasta, a nawet podlewano od góry. Ten pyszny pyszne!

To prawda, że można od razu pożegnać się z jego talii, ale to, co otrzymujemy estetyczne i smakowe przyjemność. Trzeba tylko spróbować, a będziesz chciał więcej i więcej ugryźć. I Twoja rodzina i goście będą zachwyceni swoimi zdolnościami kulinarnymi.