500 Shares 9929 views

Jak gotować łososia?

Mięso łososia jest bardzo delikatne i smaczne, tak kochany przez niemal wszystkich. Aby zrozumieć, jak gotować łososia, musimy zrozumieć, że to nie jest nazwa pojedynczej ryby, łosoś – zbiorowym obrazie. Należą do nich pstrąg, łosoś nerka, różowy łosoś, keta, etc. Łosoś są idealne dla prawie wszystkich rodzajów gotowania: słony, gotowanie, smażenie na patelni w piekarniku.


Jak gotować łososia, aby uzyskać jak największe korzyści i nie stracić wszystkich użytecznych cech smaku? Zacznijmy. Ryby mój, czyste, wypatroszone. Oddzielone od osnowy, głowy i ogona płetwy, przy czym te części będą się wielką ucho. Przednia część trafi do steków. Jest to najbardziej smaczne mięso, to praktycznie nie wymaga żadnych przypraw, tylko solone – i do pieca. Smaczne, delikatne, pachnące, soczyste i bardzo pomocny!

Jak gotować łososia w piekarniku, aby uzyskać maksymalną przyjemność z jedzenia ryb to prawdziwie królewski? Można, na przykład, cięte ryby na duże kawałki, skropić sokiem z cytryny lub pomarańczy (daje niepowtarzalny urok łososia!), Dodać kalafior, posypać wierzch olejem bezwonny, lepszej oliwek – i do piekarnika. Ale tu musimy być ostrożni, nie można przesadzać z łososia w piekarniku, w przeciwnym razie można zniszczyć ryby, i to będzie suchy i twardy.

Jak gotować łososia z warzywami i ziemniakami, i to było dużo, i satysfakcjonujące? Z tego przepisu będzie potrzebował 0,4 kg Ilość łosoś 5 ziemniaki, cebule 2. Łososia pokroić na plasterki, ziemniaki – drobną kostkę, cebulę – cienko. PAN smażenia dokładnie olej, a następnie układ warstw wytworzonych produktów spożywczych. W oddzielnym naczyniu 2 batem jaj i śmietanki kubka, do wypełnienia górnej i w piecu w temperaturze 180 ° C.

Jak gotować łososia w folii, więc nie traci soczystość? Aby to zrobić, wykonaj filety z łososia, 2 marchewki, 1 cebula, 100 g wytrawnego wina, 1 cytryna, zielony i pół wiązki paczkę masła. Forma, w jakiej możemy upiec łososia, trzeba położyć duży kawałek folii (wystarczy zawinąć go w całości). Olej smarowy i położyć rybę. Top – marchew julienne, koła cebula świeże zioła i plasterki cytryny. Napełnić wina, wszystkie owinięcie w folię i piec przez 15 minut, przy czym temperatura nie powinna przekroczyć 180 °.

Gotowane w ten sposób ryby są niezwykle smaczne, miękkie i aromatyczne, oprócz – zachowa wszystkie swoje składników odżywczych i ich ryby łososiowate sporo! Zwłaszcza odżywczo bogate w witaminy i mięso łososia (północna łosoś). Najsmaczniejsze, pogrubienie i delikatne białe mięso ryb jest uważana za jedną z najcenniejszych ryb, w tym rodziny łososiowatych. Szczególnie smaczne wędzone Mięso wędzone z siei. Bardzo smaczne jako biały łososia, bliskiego krewnego z białej ryby, jego mięso jest bardzo delikatne i odżywcze. Popularny wśród fanów siei łososia, szczególnie w postaci wędzonej są smaczne i delikatne.

Jednak jednym z najbardziej popularnych rosyjsko-solonego łososia. Nadaje się do wszystkich – do ziemniaków, piwo, sosy do sałatek, na kanapki z masłem na śniadanie, w ogóle – jego opcje aplikacji jest wiele. Zastanowić się, jak marynowane łososia, aby uzyskać najsmaczniejsze produkt. Najprostszym sposobem przygotowania ryby (oczyszczone, Gut, płukanie). Mieszanki soli i cukru (cukier razy mniej niż sól). Następnie mieszaninę wciera ryby, posypać koper (drobno posiekanej) oraz posypać soku cytryny 1. Następnie umieścić w prasie i umieścić w jakimś chłodnym miejscu. Sporządzono w trzy dni.

Wiele gospodyń domowych są dodawane do tej brandy ryba, imbir, papryka, estragon, tymianek. Jest to kwestia gustu każdej przyprawy, każdy składnik daje ryby nowy dotyk smak, można eksperymentować. Niektórzy jednak uważają, że łosoś jest dość wyraźny swojego gustu i to nie musi być rozcieńczany i dodać nic. Są one z powyższego dodaje się do ryb tylko sól i cukier w ten sposób wydajność solone delikatne ryby. Cóż, jeśli nie jest to absolutnie nie do zniesienia, można to zrobić: wyciąć ryb cienkich warstw, wlać sól i umieścić na zimno przez kilka godzin. Można jeść i cieszyć się delikatny smak. Bon appetit!