186 Shares 6952 views

Co święto 3 września wyznacza Rosja?

I wiesz co święto jest obchodzone w dniu 3 września? Sytuacje, w rzeczywistości, tylko kilka. Porozmawiajmy o każdym z nich.

Znaczące dni w kalendarzu

Holidays – dni w roku, kiedy cały kraj obchodzi żadnych tradycji związanych z zabawy i radosnych wydarzeń. Lub gdy w kraju nie było wielkie wydarzenie, które jest hołdem dla ludzi, kultu i chce, aby do długiej pamięci popularnej kultury dla przyszłych pokoleń, notując roczną uroczyste spotkanie, programy koncertowe i inne rodzaje ceremonii z udziałem wybitnych osobistości. Te terminy nich przystępują obywateli nagradzanie którzy osiągnęli szczególnie wybitne osiągnięcia w działalności osobistej i społecznej. A wszyscy ludzie są dumni ze swoich bohaterów.

03 września 2005

Ale w dniu 3 września, że na święto było obchodzone w Rosji w 2005 roku? Każdy, kto wie o tym wydarzeniu, gdy przenosi się do ciężkiego, a nie święta, kiedy zdarzył się wypadek.

Kiedy miasto terrorystów w Biesłanie były w stanie nie tylko chwycić, ale także zniszczyć życie prawie 300 osób, 150 z nich były dzieci. Kto to zrobił i dlaczego w czasach pokoju, w spokojnej miejscowości – jest teraz pytanie nie ma już znaczenia. Teraz pilne zadanie – zrobić wszystko, co nie jest powtarzany gdziekolwiek, kiedykolwiek. Więc co jest święto 3 września, zauważamy cały kraj? Tak, dzień obchodzimy jako Dzień Pamięci, związanych z tragicznymi wydarzeniami.

Oficjalna nazwa tego dnia – Dzień Solidarności w walce z terroryzmem. I dlaczego na świecie są organizowane i prowadzone działania antyterrorystyczne, ruchy, które poprawiają wiedzę o tym, jak zapobiegać, jak przeciwdziałać terroryzmowi na całym świecie. Dlatego też, nawet obchodziliśmy Dzień Pożegnania dniu 3 września. Co święto, już nauczyli.

Terroryści zostali ostatecznie pokonani, z wielką i nieodwracalnej straty, ale nadal są one niszczone. Jak w zwycięstwo nad faszyzmem, ponieśliśmy niezliczone straty, ale nadal świętujemy koniec dnia wojny zwycięstwa, głosząc koniec ciemnych sił i nadejście świetlanej przyszłości.

Radosny dzień 03 września

Rosyjski Kościół, ten dzień jest obchodzony jako dzień poświęcony Faddeev jednego z 70 apostołów Chrystusa, i wysłać je do jednego z miast, że chcieliśmy odwiedzić.

Dzięki lekcji Thaddeus, wielu, nawet księcia Abgara i kapłanów czasu zajęło wiarę w Zbawiciela – Christian. I jeden z tych wierzących, kanonizowanych później shaheed, Vassa wziął obfitym posiłku torturować swoje dzieci i siebie przez wzgląd na wiarę, ale nie wyrzekł się go, a ten zdobył głęboką i szczerą kult wyznawców.

Ten dzień to początek tradycyjnego zbioru lnu. Według legendy, ludzie witał dzień lnyanitsu, który miał piękny blondyn, niebieskooki dziewczyna wygląda przyjazna, pełna dobroci i miłości do ludzi pracujących w polu.

Że nadal obchodzi

Poszliśmy do małej wycieczki do niedawnej przeszłości, kiedy wszystkie kraje WNP był to jeden potężny Unia i wszystkie święta były wspólne dla wszystkich. Więc święto stało zinstytucjonalizowane przez rząd Związku Radzieckiego Dnia – w pierwszą niedzielę września. I ten 2017 jest niedziela przypada na 3 numery.

W tym dniu, wiele z branży ropy i gazu z krajów WNP będzie zadowolony z okazji ich pracy oraz, ewentualnie, heroiczne osiągnięcia, otrzymują nagrody, śpiew i taniec, przyciągając triumf wielu swoich przyjaciół i krewnych. Ludy krajów WNP może być naprawdę dumny z osiągnięć w pracy swoich obywateli, bo dzięki wszyscy żyją w ciepłym, jeżdżą samochodami, podsycane, nosić ubrania i buty, to wszystko jest możliwe dzięki przetworzeniu produktów naftowych. Na razie trudno sobie wyobrazić, w naszym środowisku materiału, który nie może być używany w oleju i gazu.

Dlatego gratuluję i podziękował wszystkim, którzy pracują w tej branży, często z narażeniem życia i zdrowia. Po tym wszystkim praca na produkcji ropy i gazu jest często obarczona niebezpieczeństwie, każdy pracownik mieszka ciężkie dni pracy z dala od domu ciepło i komfort.

3 września – co festiwal? Koniec wojny!

Ten dzień to kolejny wielkie święto – dzień zwycięstwa nad Japonią militaryzmu – koniec II wojny światowej! W trudnych dniach po wojnie, po kompletnej klęsce hitlerowskich Niemiec, Rosja utrzymywała atak japońskich faszystów. I od 9 sierpnia do 2 września powstał ostatni zryw do ostatecznego zwycięstwa Rosji nad jego wrogami. Takie podejście Rosji stracił około 36 tysięcy. Man. Ponad 308 tys. Żołnierzy i oficerów zostały następnie przyznano ordery i medale, 87 osób otrzymało tytuł Bohatera Związku Radzieckiego.

Ofensywa trwała 25 dni, podczas których zostały opublikowane w północnej części Chin i Korei, i Wyspy Kurylskie i Sachalin. Po tym, Japonia została zmuszona przyznać się do porażki, a Związek Radziecki może oznaczać ostateczne zwycięstwo nad wrogami. Wojna zakończyła się 2 września, ale dekret rządu ZSRR w dniu 2 września 1945 roku została ustalona, 3 września, co urlop powinien być obchodzony w Rosji. Data powołania dzień zwycięstwa nad Japonią. Nasi ludzie wiedzą o tym wakacje.