654 Shares 2345 views

Trochę o tym, jak splot wieniec kwiatów

Dlaczego jest to ciągnie dziewczęta splot girlandy mlecze kwitły wczesną wiosną? Może dlatego, że z pokolenia na pokolenie miłości natury. I co dziwne, nawet małe dziewczynki wiedzą sami, jak splot wieniec kwiatów jasnym słonecznym cieniu. Może to jest manifestacją podświadomości lub genetycznego poziomu prawdziwej natury narodu rosyjskiego? Tradycja, bez wątpienia, mają wielką i ważną rolę w życiu każdego człowieka. Rosja od dawna słynie strojach ludowych. Obowiązkowe elementem kolorowy strój zawsze jest nakrycie głowy – wieniec. Podobnie wyglądał i ukraiński, dodatkowo zdobione jeszcze długo kolorowe wstążki. Ta część garderoby w dużej mierze zależy od pory roku i święta. Na przykład, w lecie, najdłuższa noc, która była poprzedzona znanego wakacje Ivana Kupaly, dziewczęta zawsze robili sobie wieńce kwiatów, a następnie pozwolić im unosić się na wodzie. Chcesz zrobić sobie taki sam lub podobny dekoracji na głowie? Wtedy trzeba wiedzieć jak tkać wieniec kwiatów. Ten artykuł oferuje porady i sposób wytwarzania barwny element garderoby.


Jak zrobić wieniec z kwiatów na Ivana Kupały wszystkie zasady

Dla niego może zbliżać żadnych dzikich kwiatów. Ale lepiej jest korzystać z tych, które są wymienione poniżej. Jako niektórych znaków, wydają się „nasycić” kochanką wieńcem naturalnej siły i piękna.

Jak zrobić ukraińskiej wieniec z kwiatów własnymi rękami? Podstawowe zasady doboru składu

Ozdoba na głowę tradycyjnie składała się z dwunastu różnych gatunków roślin. Oto one, udoskonalenie właściwości naturalnych.

  • Rumianek. Symbolizuje dobroć, czułość i zdrowie.
  • Krwawnika. Obecność tego niewymagających roślin zazwyczaj oznacza niezwyciężony i unconquered.
  • Chmiel. Uwielbiony w wielu legendach, symbolizujące umysł.
  • Chaber. Ten delikatny kwiat reprezentuje młodość i urodę.
  • Immortelle odpowiednio oznacza zdrowie.
  • Lubczyk. Uważa eliksir miłosny.
  • Kalina. Pierwsze skojarzenie związane z urodą dziewczyny i czystości.
  • Nagietki. Obecność tego kwiatu gwarancji browed młodego właściciela.
  • Mak. Z pomocą swojego nakrycia głowy uświęcony.
  • Barwinek. Jest uważany za silna rodzina i symbolem wiecznej miłości.

Nadal muszą być obecne w wieniec niezapominajka (jako symbol dobrobytu) i malwy, który chroni przed złymi mocami.

Prosty sposób na splot wieniec kwiatów – żółte mlecze

Łodygi roślin muszą być długie. Umieścić pierwszy kwiat poziomo. Dołączyć drugi pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Owinąć wokół podstawy łodygi, opakowane pętli, która będzie wycisnąć kwiaty do siebie. Drugi pędy dołączyć do pierwszego. Więc dołączyć wszystkie kwiaty. Podstawą będzie stopniowo zagęścić dodając nowe pędy.

Inną opcją jest splot wieniec kwiatów (dostępnego materiału)

Istnieją sytuacje, kiedy trzeba zrobić kolorowe nakrycia głowy w stylu ludowym, ale, niestety, nie mają moje kwiaty. Jest to możliwe w tym przypadku, aby zbudować coś podobnego ikebany, używając suszonych liści, tkanina i papier puste. Bądź kreatywny, rozkoszując innych jasnych kolorach!