799 Shares 1287 views

Pianiści wyróżniać się z tłumu?

Piano – jest doskonałym narzędziem, które publikuje czarujących melodii. Dlatego bierzemy jak magów i czarodziejów prawdziwy fortepian. Wydają setki, a nawet tysiące godzin praktykujących łuski i muzyki razuchivaya. Za każdym razem usiąść przy fortepianie i gra powtarzane w kółko. Pianiści są niespokojne, dopóki będzie to zakończyć proces dźwięku do perfekcji. Dla publiczności, osoby te zostaną przeprowadzone na dużej scenie, są prawdziwymi mieszkańcami nieba. Pochodzą one z wielu ulubionych i automatycznie obdarzona wszystkimi zaletami jakie można sobie wyobrazić. Ale to, co kryje się za tym wszystkim ciężkiej pracy i magii? Spróbuj zrozumieć.


Unikalny sposób myślenia

Małe elektryczne przechodzą przez wyładowania neuronów pianistów mózgu w czasie, gdy ich długie cienkie palce dotykają klawiszy instrumentu. Z punktu widzenia neurologii mózgu wirtuozów Klucz zupełnie inaczej, jak reszta muzyków. A to wszystko dzięki możliwości instrumentu.

Obie półkule są zrównoważone

Pianiści (i wszyscy inni) rodzą się ze zdolnością do spełnienia jednej z półkul mózgowych. Wszyscy mają naturalną preferencji, warto spojrzeć na dłoni, że mamy do pisania lub trzyma łyżkę na lunch. Różnica między nami zaczyna się rozwijać od najmłodszych lat, kiedy przyszli geniusze dać się uczyć w szkole muzycznej. Korzystanie z wielu powtórzeń dzieci rozwijające obie ręce prawie jednakowo. I to jest jeden z warunków wirtuoza gry.

Jeśli jeden z ręcznych narzędzi pianisty na gorsze, melodia pozostałby jedynie w informacji dodatkowej. W najlepszym wypadku, pianista smutny worek spodziewałbym niezadowolonych gwizdy publiczności. Stała potrzeba, aby utrzymać się na palcach palcach obu rąk powoduje pewne zmiany w mózgu. Oczywiście, każdy muzyk silna ręka zachowuje swoje zalety, jednak możliwość oburącz są wyrównane w czasie.

wielozadaniowość

Pianista z biegiem lat przeciwwagą sztucznie wpływać na prawo i lewej półkuli. Oznacza to, że był w stanie pożyczać nić łączącą pomiędzy płatów czołowych, które kontrolują reakcje emocjonalne i zachowania społeczne i impulsy. Neurolodzy to za wielką zaletę. Wraz z niniejszym komunikatem pianiści mają możliwość dokonania najbardziej racjonalnych decyzji, a także praktykować umiejętności wielozadaniowość.

wyraz wolny

Badania naukowe prowadzone przez dr Anoy Pino stwierdzili, że szczególnie wirtuozowskie pianiści nauczyli się obchodzić tę część mózgu, która jest odpowiedzialna za stereotypowego myślenia. To pozwala im lepiej wyrazić własną autentyczność. Pokazują one, ich charakter i co chcą przekazać publiczności poprzez muzykę. Dlatego wśród wielu znanych pianistów jak kompozytorów. Nawiasem mówiąc, w życiu codziennym nie stereotypowe myślenie może również się przydać. Przynajmniej ci ludzie wiedzą bardzo dobrze, że jest się samemu.

Efektywne wykorzystanie zasobów mózgu

Po doskonale opanowali swoje rzemiosło, mózg wysyła mniej krwi i tlenu w dziale maszynowym. Twoje ruchy szlifowane do automatyzmu, więc nie trzeba już korzystać z dodatkowych zasobów. W ten sposób energia jest uwalniana do innych składników muzykowania, na przykład, do wyrażania swoich uczuć i znalezienie emocjonalną więź z produktem.

Czy pianistów specjalny styl komunikacji

Czy kiedykolwiek obecny na dwóch improwizowanej fortepian? Ta muzyczna walka może być postrzegane jako kolejny sposób komunikować się ze sobą. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez dr Charlesa Limbaugh. Podczas, że jako muzyk zaczyna improwizować, aktywowane obszar mózgu odpowiedzialny za praktyki językowej.