177 Shares 6660 views

Grachev Daniel: Biografia i Dziennikarstwa

Pomimo swojego stosunkowo młodego wieku, Ukraina Grachev Daniel od dawna działa jako szanowanego eksperta w branży mody-. On dużo wie o tej sprawie, jeśli chodzi o trendy w modzie i regularnie odwiedza przechowuje stylowe i nowoczesne ubrania, co mu mocno zakorzenione stanie zapalonym Shopaholic. W stylista ojczyzny podniesiony wysokie ocena programów takich jak „ikona stylu”, „Zakupy Bogini”, „Fashion -. Ludzie” Projekty te wyszły z jego udziałem w kanale telewizyjnym „TET”.


Jednak Grachev Daniil znany jako ohydnego bloger który napisał więcej niż jeden post na „demonizować Rosji”. Ale, zgodnie z najnowszą modą siebie eksperta, to wszystko w przeszłości, a teraz on nie uważa nasz kraj obwiniany za wszystkie kłopoty, jakie zaszły w ostatnich latach na scenie światowej. Godny uwagi jest fakt, że po tak negatywnego rozgłosu, oczerniać Kremla, jeden z najsłynniejszych rosyjskich kanałów telewizyjnych zaprosiła ekspertów mody prowadzić poranny program. Więc, kim on jest – Grachev Daniel? Skruszony blogger lub zwykły sycophant?

informacje biograficzne

Grachev Daniel – pochodzący z miasta Donieck (Ukraina).

Urodził się 16 grudnia 1983. Już w szkole kolejne Styliści zaczęli brać interes w modzie-branży. Jednak Daniel Grachev biografia, która dla wielu jest prawdziwa tajemnica, nie od razu zaczął rozumieć zawiłości branży mody. Początkowo postanowił zostać filologiem, a nawet otrzymał dyplom w zawodzie, po studiach na uniwersytecie. Jednak praca w tej dziedzinie stał się młody człowiek. Przez pewien czas pracował jako wolontariusz politycznej, a później uczył dzieci szkół języka angielskiego.

Kariera w stolicy

W 2008 roku „sfrustrowany filolog” postanawia spróbować realizować się w stolicy Ukrainy, gdzie idzie. W Kijowie, młody człowiek szybko stał się jego w świeckich stron. Wygrywa dostał znajomości wśród show biznesu, a jakiś czas później otrzymał zaproszenie do prowadzenia Ocena telewizyjnego show „plotki”. Widz bardzo szybko przyzwyczaiłem się do stylowej młody człowiek z niezwykłych akcesoriów na głowie. Nazwa Grachev przejąć jako redaktor naczelny Mainpeople zasobów Internetu. Młody człowiek zaczyna publikować swoje materiały w popularnych czasopismach glamour.

Daniel Grachev, którego zdjęcie jest teraz punktualnie pojawił się w kolorowych magazynów Kijów otrzymał ofertę zostania prezenter telewizyjny na ukraiński kanał telewizyjny „TET”. Naturalnie, nie mógł przegapić takiej okazji i zgadza się pracować w telewizji. Ale czas nie pozostaje blogerstvo niego, więc nie jest on już w momencie pisania artykułów na stronie.

Ale w telewizji, że czeka na triumf. Program rating „Koszyk Bogini” pobić wszelkie rekordy.

„Mój styl jest idealny”

„Aby z powodzeniem stać się projektant, trzeba systematycznie kształcić smak, badać i analizować nowe trendy w modzie. Wierzę, że mój styl jest na najwyższym poziomie. Obejmuje on całe połączenie trendów i marek. W życiu codziennym noszę proste ubrania, które pozbawione zadęcia nie lubię być w centrum uwagi, gdy idę ulicą przed kamerami, jednak staram się wyróżniać, więc nosić coś jasnego i ekskluzywny styl -… to jest rzecz, którą trzeba stale doskonalić „- tak mówi EBE Daniel Grachev.

Blogerstvo

Sukces w karierze prezentera telewizyjnego, Daniel Grachev zaczął tracić czasu i pracy na blogu i sieci społecznych. I należy zauważyć, jego posty były jasne charakter „antyrosyjski”. ekspert mody przemysł napisał, że popiera euromajdan i zdecydowanie popiera nowy rząd w swoich wysiłkach zmierzających do „przywrócenia porządku” w południowo-wschodniej części Ukrainy. On również pozwolił sobie napisać niegrzecznych uwag do rosyjskiego prezydenta. Wszystko to nie może nie wzbudzać rosyjską część społeczności internetowej, która ostro skrytykował ukraińskiego bloggera.

Jednak informacja została opublikowana w prasie o tym, że Daniel Grachev jest teraz zmienił wektor własnej percepcji rzeczywistości politycznej. Teraz on nie sądzi, że konflikt w Donbasu rozwiązał Rosji. Przeprosił za to, co kiedyś było uważane ukraińskiego sąsiada, przyczyną wszystkich nieszczęść.

Jednak Grachev powiedział, że kwestia polityczna jest mu obcy i chce skupić swoje działania wyłącznie na świat mody. Ukraińska stylista nie zaprzecza, że w przeszłości ustąpiła do ogólnego nastroju, jaki panował rok temu w Kijowie. I to było pod wpływem wojny informacyjnej, pisał negatywny artykuł o naszym kraju, ale teraz to epifania.

Praca w Rosji

Większość przedstawicieli telewizji publicznej byli zszokowani wiadomością, że popularny kanał przywództwo w kraju – „NTV” – Grachev zaprosił Daniela prowadzić poranny program „Kawa z mlekiem”. Nikt nie mógł zrozumieć, jak ukraińska stylista promuje otwarcie antyrosyjskich sloganów, dostał w telewizji w naszym kraju. Jednak pracownicy „NTV” nie widzi w czyn nic obrazoburczy, mówią, przyjazd Grachev w sprawie rosyjskiego kanału telewizyjnego przyczyni się do zminimalizowania różnic między Rosją i Ukrainą.

„Walizka. Stacja. Kijów! "

Jednak większość rosyjskiego społeczeństwa nie podzielają pogląd, poślubiony przez przedstawicieli kanału telewizyjnego „NTV”.

World Wide Web rozpoczął działanie, którego istotą była następująca: jest to niezbędne do osiągnięcia zwolnienie Grachev, który musi wrócić tam skąd przyszedłeś.

Konflikt dodatkowo pogarsza …

Taki czy inny sposób, ale fakt zatrudnienia ukraińskiego prezentera telewizyjnego na kanale rosyjskiej dalszego wzrostu napięć między dwoma bratnimi narodami, na szczęście, tylko w ramach sieci społecznościowych. Nie wygładzenie konfliktu nie doszło. Przewodnik „NTV” celowo nie zwracać uwagę na niezadowolenie przedstawicieli społeczności internetowej, którzy wierzą zdobytą władzę na Ukrainie zbrodni. I nawet fakt, że Daniel Grachev publicznie przeprosił za swoje radykalne wypowiedzi, nie podniosła prestiż w oczach Rosjan. Specjaliści kanału telewizyjnego „NTV” nie przestaje przekonani, że ukraiński ekspert mody przemysł – prawdziwy profesjonalista w telewizji, która jest całkowicie oderwana od polityki.

hobby

W wolnym czasie, Daniil Grachev uwielbia podróżować, czy jogi. Ponadto, stylistka z Ukrainy zainteresowanych tenisa, chociaż uznaje się, że nie jest bardzo dobrze opanowali sportu.

życie osobiste

Ekspert branży mody stara się nie ujawniać informacji dotyczących jego relacji z płcią przeciwną.

Daniel Grachev, którego życie osobiste są ukryte przed wzrokiem ciekawskich, nie mówiąc prawo i na lewo od jego powieści. Jednak rekiny pióra były w stanie dowiedzieć się o jego romansach. Wiadomym jest, że Daniel Grachev i Wala Gryshchenko spotkali się w ramach projektu „Fashion – ludzi”, który był transmitowany na kanale „TET”. Chciałem przedstawić kilka skandaliczne Lily Kisza. Gryshchenko w pierwszej edycji programu przyznała, że miała romans z Danielem. Stylista nie neguje tego, chociaż nie wiadomo, kto jest umiłowany Grachev.