637 Shares 8006 views

Najlepsze schroniska w Astanie: przegląd

Jadąc do Astany, trzeba zadbać o którym musieli żyć przez pewien okres. Miasto ma wiele opcji zakwaterowania, więc problemy z brakiem miejsca nie będzie. Najważniejsze – aby zarezerwować pokój na kilka tygodni wcześniej na pewno nie dostać się na szczyt sezonu. W artykule zostaną omówione w schroniskach Astana, podróżni będą mieli tylko wybrać.


"Americana"

W hostelu znajduje się kilka kilometrów od słynnego pomnika „Baiterek”. Goście mogą korzystać z internetu.

Łazienka – całkowita. Każdy pokój wyposażony jest w naczynia kuchenne, ale pokój nie wyposażyć się. Gotowanie powinno być w kuchni, która znajduje się na tym samym piętrze i jest wspólna. Ponieważ zwierzęta nie mogą przyjść, podobnie jak w innych hostelach w Astanie. Personel mówi zarówno w języku rosyjskim i angielskim. Parking jest dostępny bezpłatnie.

Na lotnisko – 12 km, do osławionego Pałacu niepodległość zaledwie 1 km, a meczetu „Americana” zrażony do 700 m.

"Club Hostel"

Według niezależnych opinii w internecie i wywiadów przeprowadzonych w schronisku, możemy powiedzieć z pewnością, że ta część miasta, w której znajduje się „Club” jest najbardziej popularna. WiFi jest bezpłatne.

Każdy pokój posiada szafę. W łazience znajduje się suszarka do włosów. Można korzystać z pralki, żelazka i prasowanie. W razie potrzeby, jedzenie zakupione bezpośrednio w pokoju. Tak działają niemal wszystkie schroniska w Astanie. Wspólna kuchnia, salon, too. Jest to pomieszczenie, w którym bagaż składa się z odwiedzających.

Na lotnisko z „Klubu” znajduje się zaledwie 15 minut jazdy od dworca kolejowego – dokładnie dwa razy tyle.

Alistar

Hostel znajduje się w odległości 600 metrów od „Baiterek”, który jest tak dobrze znany wśród osób odwiedzających ten kraj. Oczywiście, Internet jest wolny.

Każdy pokój posiada łazienkę, w droższej opcji znajduje się również salon. Jeśli to konieczne, hostel zapewnia transfer bezpłatnie. Ze zwierzętami nie może przyjść. Jest plac zabaw dla dzieci. Personel mówi zarówno rosyjski i angielski, więc nie ma problemów w zrozumieniu nie jest.

Lotnisko znajduje się 12 km od hotelu. Na 700 metrów od schroniska znajduje się centrum wystawowe, a meczet – 800 m.

Hostel "Nomad"

Ten hostel każdy gość znajdzie rozrywkę dla siebie. Nie zawsze są mile widziane. Podczas gdy nastąpi rozliczenie, administracja będzie oferować herbatę do klienta. Nie zawsze mają kogoś do spędzenia czasu po prostu porozmawiać, a nawet nawiązać dobre i przydatne kontakty. Dzięki przyjemnych pomieszczeń wewnętrznych i wypełniających, każdy z nich jest stan przytulności i komfortu, które są nieodłączne w domu. Wszystkie ręczniki są nowe. Można korzystać z pralki.

Hostel „Nomad” – miejsce, gdzie chce się wracać przez cały czas. Przybywających z domu na odpoczynek, osoba jest wymagane wspominając o dobre słowo tego kompleksu. Oto ładne wnętrze, dobra obsługa i wspaniała atmosfera. Nie wszystkie schroniska Astana stanie dać takiego uczucia. Administracja robi wszystko, co możliwe, aby utrzymać klientów spełnione.

"Nur"

Hostel położony jest w centrum Astany.

Każdy pokój wyposażony jest w czajnik, klimatyzacja. Prywatny parking i miejsce na nią jest wolny. Łazienka, gdzie prysznic jest powszechne. Internet – bezpłatne. Jak łazienki, kuchnie, zbyt ogólny. Ponieważ zwierzęta nie mogą przyjść. Posiada ogrzewanie, jest pracowity winda. Na terenie znajduje się kilka sklepów spożywczych, gdzie można niedrogo być skąpy. Bagaż służy do złóż w komorze magazynowej, wyposażony prania. Pokoje w hostelu są sprzątane codziennie. Szafki na których przechowywane rzeczy są zablokowane, więc nie trzeba się martwić o ich bezpieczeństwo. palacze entry tu zamknięte. Dzieci nie są akceptowane.

Na 16 km od „Noor” jest lotnisko.

„Noclegi”

Hostel „Overnight” znajduje się w centrum stolicy Kazachstanu. Przy maksymalnej odległości od najbardziej popularnych atrakcji turystycznych, jest to możliwe bez pomocy transportu publicznego (bez wydawania pieniędzy), aby zobaczyć lewy brzeg głównego miasta stanu.

Pokoje w hostelu są urządzone w nowoczesnym stylu, który jest bardzo popularny wśród turystów. Pracownicy tutaj są przyjazny, odpowiedzialny i zawsze przyjść na ratunek. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Tutaj osiedlić ciekawych ludzi, i który pochodzi z zagranicy, dzięki czemu inni klienci ćwiczyć języków obcych. Administracja robi wszystko, aby upewnić się, że goście wracają do schroniska.

pomarańczowy

On-site rozpowszechniane w Internecie, które można dołączyć za darmo. Każdy pokój wyposażony jest w czajnik. W łazience znajdują się kapcie, ręczniki, suszarka do włosów, różnych kosmetyków. Wszystko to za darmo. Być zajęte w dowolnej porze dnia. Parking jest bezpłatny. Ze zwierząt przybywających zabronione. Pokoje sprzątane są codziennie. Klimatyzacja i ogrzewanie. Bar i kawiarnia. Palenie nie jest dozwolone w kompleksie. Wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne. Jeśli chcesz wziąć bagaż ze stacji lub przed, można skorzystać z transferu.

Na 16 km od hotelu znajduje się lotnisko w Astanie.

like Me

„Podobnie jak E” znajduje się w centrum stolicy. Hostel położony jest blisko do biblioteki. Idź do niego w ciągu zaledwie 10 minut. Kuchnia wspólna, jest w pełni wyposażone. Internet i parking są bezpłatne.

Wymeldowanie i zameldowanie odbywa się o każdej porze dnia. Wnętrze tworzy poczucie komfortu i wygody domu. Każdy pokój „jak E” posiada balkon, jest podłączone ogrzewanie i łazienka znajduje się na parterze i jest dostępny dla wszystkich gości. Transfer, biuro podróży.