341 Shares 2360 views

Idąc przepis leniwa rolek kapusty z mięsa mielonego

Istnieje wiele różnych sposobów, aby ugotować kapustę. Prawdopodobnie najbardziej klasyczny – to jest, gdy farsz z ryżu zawinięte w liście kapusty. Ale w ten sposób – dość czasochłonne. Dlatego wymyślić przepis, który jest już sama nazwa wskazuje – to recepta leniwe gołąbki z mięsem mielonym.

Jakie są wygodne? Fakt, że gotowanie gołąbki może być prawie każdy danie: kocioł, patelnia, rondel na patelni piekarnika. Rozważmy klasycznych receptur i zapiekankę.

Klasyczny przepis

Składniki: mielone mięso wieprzowe i wołowiny – 0,8 kg, świeże, kapusty jawnie – 0.5 – 0.6 kg, ryż – dwie trzecie filiżanka, śmietana – 0,5 kg, marchew i cebula – po jednym na raz, koncentrat pomidorowy – trzy łyżki czarnego pieprzu – 1/2 łyżeczki soli – jedna łyżeczka, średnia bułka tarta.

Teraz jest recepta leniwe gołąbki z mięsem mielonym. Dodać do mielonego mięsa w plastrach cebula, sól, pieprz i wymieszać. Trzy marchew na drobnej trących oczyszczone i również kolidować z nadzieniem. Gotować ryżu w słonej wodzie. Maksymalna drobno pokroić kapustę i wlać wrzącej wody przez trzy minuty. Następnie wodę odlano i dodać do nadzienia kapusta, a także zasnąć fig. Wszystko wymieszać na gładką masę, doprawić solą i pieprzem. Teraz możemy rzeźbić hamburgery, paniruem je w bułce tartej, smażyć na dużym ogniu na patelni. Palone nadziewane rozłożone w głębokim garnku uprzednio olejem, wlać sos (szkła wodnego podłogi, pasta pomidorowa, krem i pół łyżeczki soli) w piecu i piec w temperaturze 180 ° przez 45 minut.

Ten przepis leniwe gołąbki z mięsem mielonym jest dobre, że danie będzie szczęśliwy do jedzenia, nawet tych, którzy nie lubią kapustę. A mniejsze cięcie, tym smaczniejsze danie będzie.

Lazy kapusta przepis ale nowy sposób – w formie zapiekanek

Składniki: mielone mięso wieprzowe i wołowiny – 0,7 kg, kapusty – 0,4 kg 20-25% krem – 0,3 kg, ryż – 0,15 kg, cebula – 2 sztuk, woda – i dwa pół szklanki łyżki koncentratu pomidorowego – jedna łyżka cukru – jedna łyżeczka, pieprz i sól.

Teraz jesteśmy w trakcie przygotowywania leniwe gołąbki. Aby rozpocząć, należy zrobić sos: wymieszać pastę cukrową i pomidorów z dwoma łyżkami wody. Drobno posiekanej cebuli zmieszany z mięsa mielonego, sól, pieprz. Jest również najbardziej drobno posiekanej kapusty, jeśli jest to klasa zimą – jedna minuta wypełnienia z wrzącej wody. Wlać wrzącą wodą przez kilka minut i ryżu. W dolnej części pieca kapusty rozproszonym, wlać 1/4 sosu kolejnej warstwy – fig ponownie impregnacji opatrunku, a następnie – nadzienia, które wylać pozostałości sos. Piec w piecu, który ogrzewa się do 200 ° przez 40 minut. Podawać podaniem posypać ziołami.

Wyżej przepisu lazy rolki kapusty z mięsa mielonego – bardzo szybko, jednak proces ten może być dodatkowo przyspieszone w przypadku kapusta i cebula są cięte i skręt w młynku do mięsa. Pig mielonej wołowiny, jeśli jest to pożądane, może być podstawiony na kurczaka lub warzyw w ogóle – z ziemniaków, seler.

W różnych kuchni krajów Europy Wschodniej mają własne przepisy na różne leniwe gołąbki. W Karpatach, na przykład, używa kapustę, a okazuje się bardzo smaczne!