314 Shares 3806 views

znaki Boże Narodzenie

Nowy Rok we wszystkich miastach i krajach jest to długo oczekiwany urlop, mając niewielki tablica coś magicznego i mistycznego. Prawdopodobnie z tego powodu, więc wszelkiego rodzaju wspólnej wróżenia w wigilię świąt noworocznych. Nie mniej znane każdemu mieszkańcowi Nowego Roku i różnych wróżb i zwyczajów. Na przykład, najbardziej rozpoznawalna jest uważane za takie powiedzenie: „Jak Nowy Rok spotykają, więc spędzić go” i, oczywiście, nie ma prawie jedna osoba, nigdy nie usłyszał. Co więcej, to jest tak daleko korzenie, że uporządkować prawdy jest albo czyjaś fikcja, to nie jest już możliwe. Ponieważ jednak i reszta Nowe znaki i tradycji, z których zdecydowanie ogromnej ilości.


Prawdopodobnie osoba uważa, że spełnienie wszystkich warunków będzie można jakoś zrobić kolejne dwanaście miesięcy, bardziej skuteczne. psychologii Eksperci wyjaśniają to zjawisko, że w ludzkim mózgu, a tym samym powstaje rodzaj ustawienie dla najlepszego wyniku zdarzeń, które następnie pomaga właściwie realizować wszystkie plany.

Boże znaki są zróżnicowane. Na przykład, wszystkie kolejne miesiące były wypełnione finansowego dobrobytu nie powinien być w przeddzień biorąc pieniądze w długach. Uważa się, że w przeciwnym razie będzie musiał spędzić cały rok w długach. Konieczne jest również, aby mieć dostępne szereg ustaw, które w nadchodzącym roku w domu zawsze mieli pieniądze, a jego właściciele były udane i bez potrzeby. Że problemy finansowe nie są realizowane w przyszłości, zaleca się umieścić w kieszeni, zaprojektowany, aby uczcić Nowy Rok, kilka monet lub rachunki. Tak więc możliwe jest, aby przyciągnąć fundusze siebie.

Jak mówią, nie w szczęściu pieniędzy i świątecznych znaków z kontekstu, aby przyciągnąć dobrobyt w domu i dobrze znany wśród ludzi. Jeden z najstarszych uważa się uwikłać nogi stołu, po którym cała rodzina zbierze na specjalną kolację, mocnej liny. Uważa się, że w ten sposób można utrzymać rodzinę w pełni sił i odwrócić się od niej żalu. Nie można również usunąć nic innego przeddzień może przynieść przeciwności do jednego z bliskich krewnych. Kolejny przesąd: nie myją brudów przed wakacjami. Posiada również głębokie korzenie i jest traktowany jako żywo, aw przeciwnym sensie, odnosząc się do absolutnie wszystkich istniejących wakacji.

Szczęścia i powodzenia w nadchodzącym roku może przynieść list otrzymał dzień wcześniej. Ponadto, jeśli osoba na gali wieczorem zaczyna kichać, to zdecydowanie powinien przynieść mu sukces w jego sprawy. Uważa się, że jeśli świąteczna noc umieścić na nowe rzeczy, i umieścić na stole szeroki wybór dań, wśród których musi być okrągły bochenek i sól, a następnie w przyszłym roku odbędzie się w pomyślności i dobrego samopoczucia.

Jest to interesująca tradycja wyrazić życzenie w momencie kiedy zaczęli bić kuranty. Uważa się, że jeśli masz czas na pisanie planów na papierze, a następnie nagrać kawałek aż dźwiękowych kuranty, to na pewno w przyszłym roku jest napisane nadejdzie. Istnieje również poczucie, że trzeba umieścić prochy w kieliszek szampana i opróżnił ją jednym haustem. I upewnij się, Sylwestra muszą być wykonane radośnie i głośno, jak głośne dźwięki może odstraszyć złe duchy, które są plagą dotacji życzenia, i wypędzić ich z dala od domu.

Następnego dnia po sabacie, czyli pierwszego stycznia, wszedł do domu mężczyzny przyniesie szczęście, a jeśli zanim wejdzie on kobietę, cały rok będzie kłopotliwe. Również nie zaleca się pierwszego dnia nowego roku, aby wykonywać żadnej pracy. W przeciwnym razie należy spodziewać się trudny rok. Jednak wszystkie istniejące znaki, co może być, nie jest warunkiem wstępnym dla przyciągnięcia sukces. Pewność człowieka, dobra należące do wszystkich pozostałych i ma dobry nastrój w czasie zabawy, bez przesądów koniecznie osiągnąć pożądany.