220 Shares 9639 views

Luis Tosar: filmografia, biografia, życie osobiste i ciekawostki

Miliony ludzi z różnych części naszej wielkiej planecie wierzy, że kino jest integralną częścią ich życia. Seria i filmy z różnych gatunków pochodzą na ekranach niemal każdego dnia, dlatego liczba naprawdę interesujących i ekscytujących dzieł filmowych po prostu minimalne. Jednocześnie, tam są te filmy, które stały się popularne tylko ze względu na obsadę. Inne filmy zasługują na szacunek po prostu ze względu na fakt, że skrypt próbuje doświadczonego specjalisty lub nawet kilka. W każdym razie, każdy kinowej film ma swoje wady i zalety, a dziś omówiliśmy sławnym aktorem.

Luis Tosar – światowej sławy człowiek, który urodził się w Hiszpanii, a to doskonały aktor, producent i scenarzysta. W trakcie swojej kariery, aktor odegrał wielką liczbę ról w wielu filmach, które będziemy omawiać dziś. Mamy również mówić o biografii aktora, oraz wiele innych rzeczy związanych z osobowością Louis.

biografia

Młody człowiek urodził się 13 października 1971 na terenie małej miejscowości Lugo, który znajduje się w północno-zachodniej części Hiszpanii. Informacja o dziecko aktora jest niewiele, ale na pewno warto wspomnieć, że Luis Tosar, którego filmy są teraz korzystają miliony, nawet w młodości chciał zostać wielkim aktorem, i to jeszcze udało się to osiągnąć!

Jego kariera w kinie człowiek zaczął w 1994 roku, kiedy po raz pierwszy zadebiutował w kilku mało znanych filmów krótkometrażowych. Warto również zauważyć, że w Hollywood Luis Tosar grał w pracy filmowej „Miami Vice”, jeden z czarnych charakterów, aw 2010 roku na ekranach z filmu widzowie zatytułowany „Oni sprzedają Nawet deszcz”.

Ponadto, Luis Tosar, filmografia, którego biografia zostały omówione w niniejszym materiale, trzy razy został uhonorowany tytułem „Goya”. Na początku roku został odznaczony Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie „Poniedziałki w słońcu” 2002, a następnie otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w filmach takich jak „Take My Eyes” (2003) i „Camera 211” (2009 ).

życie osobiste

Jak wiadomo, każdy człowiek ma tajne i życie osobiste, ale średnio aktorów jest bardzo trudno utrzymać swój związek z kimś w tajemnicy, ponieważ oni są obserwowani miliony oczu. Do tej pory, Luis Tosar nie jest żonaty, ale on utrzymuje związek z dziewczyną, która również jest aktorką. Nazwa ta pani jest Marta Etura, i zna to już omówione aktorem dość długo.

Dziewczynka urodziła pod koniec października 1978 roku w mieście San Sebastian, który jest również w języku hiszpańskim. Jej kariera rozpoczęła się w filmie tylko na początku 2001 roku i aż do jego zakończenia myśli.

Jeśli chodzi o filmografii, w tym przypadku w marcu jest bardzo daleko w tyle Louis, gdyż pojawiła się zaledwie kilka dzieł kinematograficznych „Bez wstydu”, „Don Kichot”, „Draw życie”, „Kiedy zegar Tam uderzyło 13”,” powód! „” Wszystko jest jeszcze przed nami „” nie zapomnieć „” zima słońce zimno „” wiatry woda „” Impossible «» epidemia „” Camera 211”. Nawiasem mówiąc, Louis uważa, że Marta jest bardzo ozdobione wszystkich filmów!

Luis Tosar pełna filmografia

Wspominaliśmy już, że ten człowiek odegrał ogromną liczbę ról w różnych dzieł kina, ale do tej pory nie wszystkie filmy z jego udziałem zostały przetłumaczone na język rosyjski, więc możemy wybrać tylko te filmy, które mają co najmniej nazwą Rosyjska " zazdrość „” Kwiaty z innego świata „” ogólnodostępne „” Buziaki dla wszystkich „” Lew „” Russian Lessons „” Serce wojownika „” mnie nie kusić «» wizjonerów „” Kiedy zegar wybił 13, „” Wielki Tydzień „” poniedziałki w słońcu „” słabość bolszewika „” Kar Andash cieśla „” Take My Eyes „” Inconscientes „” Jest powód «» Wszystko jest jeszcze przed nami „” Jeden dzień w Europie „” Miami Vice: Zakład maniery „” Load „” W nocy, deszcz przestał padać "" Limits of Control "" Mr Nice "" 18 "posiłki" oni sprzedają nawet deszcz "" zdrowy sen "" Man on the Edge "" złośnicy gniazdem "i" Ma Ma”.

Jak widać, filmografia w ten aktor jest naprawdę znakomita, ale należy pamiętać, że jest to tylko część filmu, dlatego też warto zauważyć takie filmy jak „Escape Plan”, „Toro” i „Sto lat przebaczenia”, który ukazał się w 2016 roku lat. Ponadto, nie były oznaczone dzieła kina, nakręcony w języku hiszpańskim tylko, i nie mają rosyjskiego aktorstwa głosowego.

Teraz omówmy najnowsze filmy jak najdokładniej, i poznać ich historię i inne ciekawe informacje!

"Ucieczka plan" (2016),

Ten hiszpański Film został wydany na całym świecie publiczności 1 grudnia 2016 r. Dość chwytające thriller opowiada o wydarzeniach, które mają miejsce w życiu człowieka imieniem Wiktor. Pewni Rabuś raz dostanie się do poważnej grupy przestępczej, w którym istnieją tylko najbardziej niebezpieczne i krwiożercze ludzie świata. Jeśli niedawno jeden z członków tej grupy, nie zginął, Victor nie byłoby mnie tutaj, ale to się stało, więc nowy Zadaniem bohatera filmów zwanych „Escape Plan” ma otworzyć skarbiec.

Wydaje się, że wszystko jest proste i nie niesie żadnego znaczenia, ale ten film dostaje pozytywne opinie, więc należy zwrócić uwagę na to. Ludzie opisują świetną grę aktorów i dość intrygującej fabuły, więc ta rolka folii jest zalecany do oglądania!

"Obcy" (2015)

Ten film jest jednym z najlepszych w karierze aktora omawianym dzisiaj. Ten thriller ma całkiem przyzwoity budżet – 4 miliony euro, a czas jej trwania wynosi 102 minut. Premiera dzieła filmowego odbyła się 02 września 2015, a historia opowiada o tragicznych wydarzeniach.

Menedżer bank jest w swoim samochodzie z jego dzieci, ale nagle jego telefon dzwoni nieznany numer. Całkowicie nieznanym męski głos mówi mu, że ma tylko kilka godzin, próbując znaleźć ogromną ilość pieniędzy. Jeśli bohater nie może znaleźć niezbędną sumę pieniędzy, bomby sadzone pod jego siedzibą, eksploduje. Wtedy wszystko będzie stracone, w tym wszelkie niewinnych dzieci. Zastanawiam się, czy może bohaterem utworu kinematograficznego zatytułowany „Obcy”, aby przetrwać i ocalić swoją rodzinę?

opinie

Komentarze na temat tego filmu, ludzie opuszczają pozytywne, jak wielu zadowolonych rozluźnionym historii i doskonałe aktorstwo. Krytycy mówią także o tym praca jest dodatnia, więc ten kołowrotek zwrócić uwagę. Miłego oglądania!