648 Shares 8820 views

Nowy smak potraw znanych: jak gotować jęczmienia do przybrania

jęczmień perłowy popularnie zwany mylące określenie „frakcja 16”. Jednak ci, którzy służyli w wojsku lub po prostu zapoznać się z życia wojskowego, nazwa słychać więcej niż jeden raz. I nawet jedli owsiankę wielokrotnie od niej ugotowane. Nawiasem mówiąc, bardzo smaczne, pożywne, użyteczne. Oczywiście, aby je przygotować, na to potrzeba czasu, ponieważ Speck, twarde, duże, długo gotowane miękkie. Ale na danie z sosem lub sos, a także mleko, miód, owoce i orzechy „Pap-Cutie” jest spożywane w jednym posiedzeniu.


wspólne jęczmień

Jak gotować jęczmień służył w najprostszy, najszybszy sposób? Do tego zbóż powinny być wstępnie moczyć przez kilka godzin, podobnie jak ryż. Następnie napełnić garnek lub w garnku, dodać wody, doprowadzić do wrzenia. Do gotowania odbyła się szybko, natychmiast lub po prostu korzystać z ciepłej wody gorącej wody. Dokonaj ogień ciszej i gotować do miękkości, przetargu. Zużycie produktów: dla każdego korzec zboża idzie 3 pomiarów wodnych. Posolić do smaku, z pół łyżeczki. Odbywa się to zazwyczaj pod koniec gotowania lub wrzenia. Jak gotować kaszę perłową jako ozdoba, więc okazało się, że smaczne, bogactwo? We wrzącej wodzie, wlać kilka łyżek oleju roślinnego. Zamiast zwykłej soli przyprawy mogą być wykorzystane – „MIVINA” lub inne, po co. Dzięki jej owsianka będzie bardziej pachnące, smaczne. I nie zapomnij o przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, kolendra. Poprawiają one również jakość posiłków. Kiedy podaniem posypać posiekanymi ziołami. Jak gotować kaszę perłową jako dodatek jeszcze? Jest też taka metoda: Wlej go do wrzącej wody, niech gotować ponownie. 5 minut intensywnie wystawiać na obróbce cieplnej, a następnie rozkładana przez sito. Innym puli napełnić wodą. Podczas gotowania, umieścić masło i sól zmiękczona kaszę. Zostawić bałagan na średnim ogniu, aż aż zgęstnieje. Następnie zrób minimalny ogień i pozostawić doprevat godzinę. Gotowa kasza będzie kruche, pachnące, bardzo przyjemny. Przed jedzeniem więcej masła Arch. Oczywiście, istnieją inne opcje, jak gotować kaszę perłową jako ozdoba. Na przykład, aby zrobić dobrze jej sosem mięsnym. Do tego celu kawałków mięsa podsmażyć na patelni. Narybek żeliwa aż przezroczyste 1,5-2 rozdrobnione cebuli i 1 startej marchwi. Dodaj zazharki mięso, wlać trochę wody i dusić do miękkości. Pod koniec soli, włożyć przyprawy. W razie potrzeby dodać łyżkę lub dwie z pomidorów. Gotowy sos wlać owsiankę i służyć. Nie zapomnij o świeżej pietruszki i koperek.

Kasza w doniczce

Jeśli masz inny niż garnki i Chugunkov, gliniane naczynia, a następnie mogą zrobić „wspaniały”, pyszną owsiankę. Jak gotować kaszę perłową jako ozdoba w ten sposób? Początkowo, pożądane jest, aby gotować we wrzącej wodzie do zmiękczania bit. Następnie przejście do puli. Wlać kaszę ciepłej wody, posolić i wymagany jest olej. Przykryć pojemnik z pokrywką i wysłać w nagrzanym piekarniku nieznacznie. Stopniowo zwiększając ogień, podnieść temperaturę do 160. Owsianka powinien pokutować tak długo jak zad zmiękcza. Następnie wyłącz gaz, ale zachować ciepło pot na kolejne 10 minut. Ta przystawka jęczmienia doskonale zazharki skwarkami. Zrób to i służyć, pieprz. Gospodarstwo domowe będzie bardzo zadowolony i szczęśliwy jeść „część 16”.

Jedz na zdrowie!